вівторок, 2 лютого 2021 р.

Виготовлення аромасвічок як власний бізнес

Ще одна ідея для відкриття власної справи, яка може бути доступна будь-кому - це виробництво ароматичних свічок у себе дома. 


Що потрібно, щоб розпочати:

1. Для початку необхідно навчитися як виготовляти такі ароматичні свічки. В інтернеті є багато інформації на цю тему. Також на youtube без проблем можна знайти уроки для новачків у свічковому бізнесі. 

2. Матеріал для виготовлення свічки. Це може бути парафін, бджолиний віск або соєвий віск. Рекомендують користуватися тільки соєвим воском, оскільки він екологічний та безпечний, не виділяє при горінні шкідливих речовин, хоча і дорожчий інших.  

3. Гніт (бавовняний або дерев'яний), барвники, ароматизатори, формочки для свічок, розробити дизайн етикетки на надрукувати їх.

4. Упаковка. Потрібно придумати як гарно упаковувати свою готову продукцію для продажу.

5. Площадка для продажу, наприклад сторінка в Instagram. Гарно оформити свою сторінку, надати всю необхідну інформацію для покупців, сфотографувати весь свій товар та завантажити на сторінку, зайнятись розкруткою свого нового магазину. Ось як може виглядати магазин ароматичних свічок в Instagram.

Хто і для чого буде купувати ароматичні свічки? Хтось запалює їх для покращення настрою, зняття стресу, хтось під час приймання ванни. Також ароматична свічка може бути одним із елементів романтичного побачення. Аромасвічки прикрасять будь яке свято та заповнять вашу оселю улюбленим ароматом.

Підрахуємо витрати та прибутки. Подивився ціни на інгредієнти для виготовлення свічки  - виготовлення однієї свічки вагою 200 грам обійдеться вам приблизно у 150 грн. Продають такі свічки по 250-350 грн.

Що думаєте про такий вид заробітку? Можливо хтось вже займається цим бізнесом? Які успіхи?

Щоб не пропустити нову інформацію підписуйтесь на оновлення блогу через RSS або електронну пошту

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.