пʼятниця, 15 січня 2021 р.

Переліт в США тепер тільки з ПЛР тестом


З 26 січня 2021 року США почнуть вимагати для перетину власного кордону негативний ПЛР тест на коронавірус. Джерело - сайт CDC. Тепер всім авіапасажирам доведеться робити такий тест не пізніше ніж за три доби до авіаперельоту та пред'являти його в електронному або роздрукованому вигляді працівникам авіакомпанії при посадці на літак. Також після прильоту в США рекомендується 7-денна самоізоляція та повторна здача тесту між 3 та 5 днем після прильоту.

Той, хто хворів протягом трьох місяців до вильоту, має позитивний тест але вже здоровий, що підтверджується довідкою лікаря - буде пускатись у літак без повторного тесту.

Ось такі нововведення нас чекають. Оскільки в Україні не роблять безкоштовних ПЛР тестів усім бажаючим, то платити доведеться зі своєї кишені. На сайті аеропорту Бориспіль є перелік клінік, які роблять такі тести у Києві. Ціна на даний час від 1080 грн. за нетерміновий тест, результат якого буде протягом 24 годин. За терміновість доведеться доплатити. 

Які у вас думки щодо цього обов'язкового тестування? Діліться в коментарях.

Щоб не пропустити нову інформацію підписуйтесь на оновлення блогу через RSS або електронну пошту

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.