четвер, 31 грудня 2020 р.

Підсумки 2020 року та плани на 2021 рік

Ще кілька годин і розпочнеться Новий 2021 рік. Якраз час підвести підсумки та скласти плани на майбутній рік.


Отже, рік 2020. Найперше, що планував - це повернення в США. Записався на квітень на співбесіду для отримання візи SB-1. Але так і не вдалось туда потрапити - карантин та закриття посольства США для відвідувачів, а далі ще й заборона Трампа на видачу нових імміграційних віз. Лист в посольство та відповідь - чекайте закінчення карантину та відновлення роботи посольства.  Купувати квиток та летіти в США на удачу з розрахунком на те, що імміграційний офіцер пропустить, якось не хотілось. Все ж таки було надія що протягом року все це з вірусами та карантинами закінчиться. На жаль. До кінця року так нічого і не змінилось. 

Карта поляка. Вирішив таки отримати її в цьому році. Виділив три місяці з  січня по березень на підготовку. Купив книжку для підготовки до співбесіди. Вивчав польську мову, дивився польські фільми та серіали, слухав польське радіо. Просив маму виконувати роль "консула" та проводити зі мною співбесіду. Ну от, все, вже готовий до спілкування - і тут бац - карантин, закриття консульства для відвідувачів, скасування співбесід на отримання Карти поляка. До цього часу так і не відновили. 


Рік 2021. Повернення в США. Першочергово потрібно це вирішити. Або так - і будувати своє життя в США. Або ні - і планувати тут. Рішення вже занадто затягнулось. Зараз тема про США дуже актуальна і у багатьох на слуху. Одні чекають оголошення Байдена Президентом та пом'якшення імміграційних законів - інші тільки за Трампа. І для прояснення ситуації потрібно буде дочекатися оголошення результатів виборів 6 грудня 2021 року, а далі інавгурації нового Президента 20 січня. Ще й вірус сильно вніс свої корективи. Важко це все вирішувати, але потрібно.

Скоріш за все, з нового року не відновляться співбесіди в посольстві та буде продовжена заборона на видачу імміграційних віз - тоді залишається купувати квиток і летіти в США щоб імміграційний офіцер на кордоні вже вирішував чи зберіг я статус постійного мешканця та маю право на в'їзд в США чи я втратив таке право та повинен повернутися в Україну. Немає вже куди тягнути далі і потрібно першочергово вирішувати це питання.

Що далі. Якщо США приймуть мене - на рік планів буде не багато. Знайти роботу та житло. Працювати та відкладати гроші. Продовжувати вчити англійську. Звикнути до життя в новій країні. Розпочати вести блог в Інстаграмі та на Ютубі. Під кінець року поїздити подивитись кілька інших міст США, які були б перспективними щодо роботи та купівлі свого житла в майбутньому.

Якщо залишусь в Україні. Тут планів буде більше. 
Карта Поляка - довести до логічного розпочате ще кілька років тому та отримати карту. 

Робота. Знайти онлайн роботу. Зараз все йде до того, що більшість людей буде працювати в найближчому майбутньому онлайн. Повернутися до своєї роботи в фото відео бізнесі, яку я вже був закинув кілька років тому. Оновити апаратуру для зйомки. Серйозно зайнятись роботою з сайтом Shutterstock, розвивати там своє портфоліо. Відкрити канал на Ютубі для заробітку.

Імміграція. Від цієї теми не планую відмовлятися. Як що не США тоді Канада. Знаю програму для імміграції в Канаду для людей творчих професій. Вимоги там не дуже складні. Буду працювати в цьому напрямку.

Ось такі от короткі підсумки та плани.

Всім щастя, здоров'я, удачі та здійснення мрій у Новому 2021 році!

Щоб не пропустити нову інформацію підписуйтесь на оновлення блогу через RSS або електронну пошту

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.