четвер, 8 жовтня 2020 р.

DV-2022. Розпочався прийом заявок для участі в лотереї грін кард

Від вчорашнього вечора, 7 жовтня, відкрився прийом заявок для участі в лотереї грінкард DV-2022. І триватиме він до 10 листопада 2020 року. Скільки ходило різноманітних слухів про відміну та закриття цієї лотереї, але, все ж таки, розіграш буде.


Хто не знає, що це за лотерея - читаємо Що таке лотерея грін кард. Якщо коротко - це шанс отримати право на постійне проживання в США.

Заповняти заявку на участь в лотереї дуже просто. Це займає небагато часу та потребує мінімального розуміння англійської мови. Подача заявки безкоштовна та виконується онлайн на офіційному сайті dvprogram.state.gov Всі інші сайти, що пропонують заповнити заявку на участь в лотереї - посередницькі, які будуть заробляти на вас гроші - не користуйтеся ними ні в якому разі.

Для участі в лотереї грінкард DV-2022 потрібно буде надати таку інформацію:

1. Ім'я та прізвище (як у закордонному паспорті)
2. Дату та місце народження
3. Номер закордонного паспорта
4. Своє фото та фото всіх членів сім'ї (дружина/чоловік, діти)
5. Адресу проживання
6. Номер телефону (по бажанню)
7. Адресу електронної пошти
8. Рівень освіти
9. Сімейний стан. Якщо одружений/заміжня - вказати інформацію про жінку/чоловіка та про всіх своїх дітей навіть від минулих шлюбів (ім'я та прізвище, дату та місце народження, надати фото)

Після того, як введете всю необхідну інформацію та відправите анкету, система видасть вам особистий код, за допомогою якого ви зможете перевірити результат починаючи з 8 травня 2021 року.

Перед відправкою анкети уважно читайте інструкцію на сайті dvprogram.state.gov та надавайте всю повну та достовірну інформацію. Інакше, навіть в разі виграшу, вам можуть відмовити у видачі імміграційної візи.

Найпоширеніші помилки, які призведуть до відмови у видачі імміграційної візи в разі виграшу в лотереї DV-2022:

1. Забувають вказати чоловіка чи жінку, своїх дітей та дітей від минулих шлюбів. 
2. Помилка в імені, прізвищі, номері закордонного паспорта. 
3. Користуються послугами посередників. При подачі вашої анкети посередник може внести помилкову інформацію про вас і навіть цього не помітить.
 
Коли вам пощастить, і в травні 2021 року, після перевірки результату побачите напис: "You have been randomly selected..." переходьте до читання: Покрокова інструкція що робити після виграшу в грін карт лотереї.

Щоб не пропустити нову інформацію підписуйтесь на оновлення блогу через RSS або електронну пошту

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.