середа, 17 червня 2020 р.

Грін карта 2021. Де взяти адресу в США?


Після виграшу в грін карт лотереї 2021 бачу що дуже багато питань з'являється стосовно того, де ж взяти адресу в США, яку потрібно вказати в анкеті DS-260. На цю адресу вам потім прийде грін карта та номер соціального страхування. У кого є друзі чи родичі в США - такої проблеми не виникає, але от що робити іншим?

Отже, де взяти цю адресу в США? Читав в інтернеті, що дехто побудував на цьому своєрідний бізнес - пропонує свою адресу за винагороду в 100-150 дол. Не раджу вам користуватися послугами таких посередників, а розповім про безкоштовний спосіб де взяти адресу в США для грін карти. 

На ютубі є блогер та власник комп'ютерної школи Михайло Портнов - канал Silicon Valley Voice, сайт Portnov Computer School. Він дозволяє безкоштовно  використовувати адресу своєї школи. Потім, коли вже приїдете в США, грінкарту і ССН можна буде забрати особисто, або надіслати Михайлу Портнову пустий конверт з наклеєними марками і своєю адресою - він безкоштовно перешле ваші документи. 

Також хочу нагадати, що адресу, яку вкажете в анкеті DS-260 можна буде змінити, в разі необхідності, ще два рази - на співбесіді в посольстві, та в аеропорту США.

На мою думку цей варіант надійніший ніж платити незрозуміло кому або довіряти свої документи невідомим людям з інтернету.

Щоб не пропустити нову інформацію підписуйтесь на оновлення блогу через RSS або електронну пошту

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.