пʼятниця, 17 січня 2020 р.

Робота в аеропорту США без спеціальної кваліфікації


Раніше я вже розповідав про те, ким працювати в США після виграшу в грін кард лотереї та переїзду в США. Сьогодні більш детальніше розповім про можливість роботи в аеропортах не маючи ніяких особливих знань чи умінь. 

Отже, яку роботу в аеропорту США можливо знайти новому іммігранту:

- Носій багажу (Porter) - допомога пасажирам у перенесенні їхнього багажу.
- Прибиральник літаків (Cabin Cleaner, Aircraft Cleaner) - прибирання салону літака, сидінь, кухні, туалету,  і т.д.
- Прибиральник в аеропорту (Airport Cleaner) - прибирання залу очікування, відпочинку, продажу квитків, технічних приміщень, туалетів і т.д.
- Агент з обслуговування пасажирів (Customer Service) - зустріч та посадка пасажирів, реєстрація, допомога з багажем.
- Агент з наземного обслуговування (Ramp Agent) - зустріч літака при підрулюванню до воріт, підготовка та контроль за вчасним обслуговуванням літака - заправкою, прибиранням, завантаженням багажу та їжі і т.д. Це вже цікавіша робота ніж прибиральник, але вже набагато відповідальніша при майже тій ж оплаті праці.

Вимоги для таких вакансій мінімальні - загальна середня освіта, знання англійської, хороша фізична форма - можливість піднімати вантажі та довго перебувати на ногах, в деяких випадках потрібні водійські права.

Зрозуміло, що і зарплата за таку роботу буде мінімальна - від 10 до 14 дол./год. в залежності від аеропорту та міста, в якому він розташований. Але для любителів авіації та аеропортів це буде кращий варіант ніж вантажити ящики на фабриці.

Щоб не пропустити нову інформацію підписуйтесь на оновлення блогу через RSS або електронну пошту

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.