вівторок, 9 липня 2019 р.

Скільки потрібно грошей для переїзду в США на одного. Мінімальний бюджет

Сьогодні хочу підняти тему про мінімальний бюджет для переїзду в США. Мова піде про тих, хто виграв в лотереї грін кард, але сумнівається чи вистачить йому коштів на переїзд. 

Знаю таких людей, які після виграшу в лотереї навіть не заповняли візову анкету та не ходили на співбесіду в посольство - а все через те, що вирішили що у них не вистачить коштів на всю процедуру оформлення документів, квитки та життя в США на перший час. Можна сказати - а для чого ж тоді грали, на що розраховували, треба було наперед думати і т.д. З одного боку так, а з іншого.... ось один знайомий прочитав десь в інтернеті що після виграшу в лотереї потрібно мінімум 10 тис. доларів для переїзду. Махнув рукою і забув  про виграш, адже із зарплатою в 200 дол. на місяць назбирати таку суму малоймовірно. А самостійно розібратися скільки ж насправді потрібно грошей на переїзд в США навіть не захотів. 

Можливо, це допис допоможе комусь розібратися в цьому питанні та не відмовлятися від свого виграшу в грінкард лотереї.

Розпочну з того, що з моменту виграшу до моменту співбесіди є близько року часу, а потім ще півроку з моменту отримання імміграційної візи.

Також різні витрати будуть для одинаків та сімейних. Сьогодні давайте розглянемо скільки потрібно грошей для однієї людини, починаючи від проходження співбесіди до переїзду в США.

Куди летіти, яке місто вибрати коли в США немає ні родичів ні знайомих? Дуже важливе питання. Можна вибирати будь-яке велике місто де є багато роботи, добре розвинений громадський транспорт (адже купити автомобіль після приїзду можливості не буде), велика українська громада. Ще перед відльотом потрібно знайти в фейсбуці групу вибраного вами міста та почати там спілкуватися, знаходити нові знайомства.

Якщо вам подобається літня спека та відсутність снігу і морозів - можете вибирати великі міста на півдні США - Х'юстон, Сан-Антоніо, Атланта, Фінікс. Життя там буде значно дешевше того ж Нью-Йорка. Але от громадський транспорт там розвинутий набагато гірше. Хоча плюс в тому - що цілий рік тепло і якщо знайти роботу не дуже далеко від житла, то можна пересуватися і на велосипеді або на автобусі та велосипеді.

Якщо погано переносите жару і краще почуваєтесь в прохолоді - тоді Міннеаполіс, Портленд або Чикаго.

Запитаєте а де ж Нью-Йорк, Лос-Анджелес, Майямі? Так, можна і туди їхати - добре розвинений громадський транспорт, багато роботи, велика україномовна громада. Але разом з тим - це дорогі для проживання міста. Працюючи на мінімальну зарплату витрати у вас будуть більші ніж ви б працювали на мінімалку в якомусь з дешевших для проживання міст.

Яке місто вибрати - це вже буде ваше домашнє завдання. Тут кожному своє.

Отже, які будуть обов'язкові трати:
Проходження медкомісії - 205 дол.
Консульський збір - 330 дол.
Плата за виготовлення грін кард - 220 дол.
РАЗОМ - 755 дол.

Наприклад, ви вибрали місто Х'юстон, як місто для старту в США.
Квиток на літак - 600 дол.
Хостел на тиждень - 300 дол.
Кімната  - 400 дол.
Мобільний зв'язок - 40 дол.
Проїзний - 50 дол.
Велосипед - 100 дол.
Харчування - 250 дол.
РАЗОМ - 1740 дол.

ВСЬОГО - 755+1740= 2495 дол.

Роботу в такому випадку треба знайти дуже швидко - тиждень-два. Заробітну плату в США виплачують кожен тиждень. Коли отримаєте першу зарплату - далі все піде трохи простіше - разом з витратами з'явиться вже і прибуток.

Як зекономити ще більше. 
Замість Х'юстона можна вибрати місто, куди дешевші квитки, наприклад Нью-Йорк та зекономити 220 дол.
Квиток Київ - Нью-Йорк - 380 дол.
Якщо через групу в фейсбуці, де близько 30 тис. учасників, вдасться зразу знайти якусь кімнату, то ще буде економія на хостелі.
Кімната - 600 дол.
Мобільний зв'язок. Щоб завести американський номер телефону, наприклад для банківського рахунку, можна взяти найдешевший тариф з похвилинною тарифікацією. Наприклад у оператора Н2О є тарифний план 10 дол. на 3 міс., за який ви отримаєте 200 хв. розмов або 200 смс повідомлень. А інтернетом користуватися там, де є безкоштовний wi-fi. 
Проїзний - 127 дол.
Харчування. Можна харчуватися безкоштовно та брати їжу в різних благодійних організаціях та при церквах. Ще 250 дол. економії.
Отже, загальні витрати на перший місяць проживання в США складуть  1117 дол.

Зрозуміло, що при такому варіанті легко не буде, але ж економно.

Щоб не пропустити нову інформацію підписуйтесь на оновлення блогу через RSS або електронну пошту

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.