понеділок, 6 травня 2019 р.

Куди найлегше емігрувати з України?

Назвіть країну, в якій ви б хотіли жити? Канада, США або може Нова Зеландія? А тепер поясніть як легально ви туди потрапите і залишитеся на постійне місце проживання? Багато хто не знає і не може цього пояснити. Давайте спробуємо розібратися куди легше іммігрувати і що треба для імміграції в Канаду, Австралію, США або будь-яку іншу країну світу.

Отже, для прикладу візьмемо початкові дані: нехай буде одружений чоловік чи заміжня жінка з дитиною, що не мають потрібної за кордоном спеціальності, освіти і досвіду роботи, не мають польського, болгарського,  і т.п. коріння, не знають іноземної мови і мають заощадження близько 2-3 тисяч доларів. Куди їм податися? Яку країну вибрати? Якщо чесно, на мій погляд, варіантів з такими вихідними даними дуже і дуже мало, а вірніше тільки ДВА! Але вони є! Нелегальні способи і біженство тут розглядати не будемо.

Перший, найпростіший і швидкий варіант на цей момент - Польща. Поляки спростили процедуру працевлаштування для українців, білорусів, росіян. Некваліфікованої роботи, яку може виконувати будь-який бажаючий, дуже багато. А якщо у вас є ще й досвід електрика, сантехніка, зварювальника чи іншої робітничої спеціальності - ще краще. Тоді вже можна розраховувати на роботу за фахом з хорошою зарплатою. 

Другий варіант - більш тривалий і залежить від вашої удачі - виграти в DV Lottery, тобто в лотереї, в якій розігрується право на постійне проживання в США - всім відома Грінкарта. Так, шанси тут не великі, але вони є. Лотерея розігрується щорічно. Мінімальні умови для участі - середня шкільна освіта. Уже завтра, 7 травня 2019 року, ті, хто подавав заявку на DV Lottery 2020, зможуть перевірити результати. 

А чому ж не Канада, Австралія чи Нова Зеландія? Адже люди і туди успішно іммігрують. Це так, але у цих країнах складні і дорогі імміграційні програми, під критерії яких не кожен потрапляє. Для багатьох охочих дорога туди закрита. До цього потрібно було готуватися відразу після закінчення середньої школи - отримати якусь із потрібних в цих країнах спеціальностей, отримати досвід роботи, а тим часом вчити англійську і французьку (для Канади) мови і збирати гроші на дорогий імміграційний процес. 

Мабуть ще багато хто чув про історії еміграції до Іспанії, Франції, Португалії, Парагваю та ін.  Живе ж там багато українців, хіба не кожен так зможе? Ні, не кожен - адже варіанти імміграції в ті країни, які не мають спеціальних програм та не видають робочі візи всім охочим - надзвичайно затратні у фінансовому плані. Це бізнес-імміграція, яка вимагає організувати власний бізнес в тих країнах. 

А якщо у вас усього цього немає і вам вже далеко за тридцять - придивіться до Польщі і заповнюйте анкету на участь в DV Lottery. Це два найбільш реальні шанси змінити країну проживання, якщо це вам так дійсно потрібно.

Щоб не пропустити нову інформацію підписуйтесь на оновлення блогу через RSS або електронну пошту

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.