понеділок, 6 травня 2019 р.

Імміграція в США. Кому це потрібно? Портрет іммігранта

Сьогодні давайте розглянемо дуже важливе питання перед початком імміграції - визначимося треба воно вам чи ні, потрібно їхати кудись за океан або краще залишитися в своєму рідному місті? Як не пошкодувати про своє рішення? Як зробити правильний вибір?

Отже, варіант перший. У вас власна квартира, сім'я, автомобіль, хороша робота або свій бізнес, два рази на рік їздите відпочивати - все прекрасно і все влаштовує. Що робити в такому випадку? Тут порада одна - краще нікуди не їхати і не думати про імміграцію. Інакше вам доведеться вийти з зони комфорту, знизити свій рівень життя і почати все з чистого аркуша десь там, далеко від родичів і друзів, де незнайомі люди, незнайома мова ... І починати прийдеться з прибирання будинків, миття посуду, різноробочим на заводі або будівництві. Запитайте себе чи воно вам треба? Чи готові ви до цього? Звичайно, якщо ви дуже класний спеціаліст у якійсь справі і вже маєте пропозиції роботи десь в США або Канаді, з хорошою зарплатою - тоді згоден, є сенс все обдумати і прикинути плюси і мінуси такого рішення.

Варіант другий, найбільш поширений. У вас немає потрібної за кордоном професії, наймана квартира, робота з маленькою зарплатою або взагалі робота немає та перебивається тимчасовими заробітками. Грошових запасів теж немає, відпочивати на море-океани не їздите, а вихідний проводите на городі мріючи про далекі країни і про краще життя в майбутньому. А то краще майбутнє все чомусь не настає. Що тоді? Відповідь очевидна - вам особливо то й втрачати нічого. Потрібно ризикувати, щось міняти, йти вперед. В цьому випадку є сенс почати готуватися до еміграції. Можливо цей переїзд струсоне вас, поверне енергію і життєві сили і вам вдасться почати своє нове, більш успішне життя в новій країні. Хтось скаже - нічого не добився у себе на Батьківщині - нічого і за кордоном не вийде! Я не погоджуся з цим твердженням. Як мінімум, потрібно спробувати. Умови і можливості в різних країнах теж різні. Щось піде не так, не сподобається, не зможете адаптуватися і влитися в новому суспільстві - завжди є можливість повернутися додому. Але ви гарантовано отримаєте нові емоції і новий досвід. Які країни розглядати в цьому випадку? Куди найлегше емігрувати з України?

Варіант третій. Жити за кордоном у вас мрія ще зі школи. Вам цікаво побачити нову країну, вивчити мову, завести нових знайомих. Цікаво дізнатися, а як же там живуть, чи зможу я так само. І начебто тут, вдома, і робота є, але не така як хотілося б. І працюєш з ранку до ночі, а грошей все одно не вистачає. На квартиру чи власний будинок і за все життя не назбираєш і в кредит не купиш. А з телевізора багато років чуєш обіцянку що ось ще потрібно трохи почекати і потерпіти ... !!! А все гірше і гірше. І перспективи в своєму маленькому містечку вже не видно для своєї сім'ї. І ось бажання виїхати і почати все спочатку наростає і наростає. Ти береш листок паперу,  ручку, відкриваєш інтернет і з головою поринає в пошуках країни для переїзду. І твоє бажання вже не зупинити.

А які ваші причини на еміграцію? Чи вважаєте що краще будувати своє майбутнє у тій країні, в якій народились?

Щоб не пропустити нову інформацію підписуйтесь на оновлення блогу через RSS або електронну пошту

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.