понеділок, 6 травня 2019 р.

Як перевірити результати лотереї Green Card (DV-2020). Що робити після виграшу?

Вже завтра, 7 травня 2019 року, починаючи з 12 год. дня за північноамериканським східним часом, або ввечері о 19 год. за київським часом, можна буде перевірити результати лотереї Green Card (DV-2020). Розповім покроково як це зробити.

Крок перший. Переходимо на сайт лотереї.


Тиснемо кнопку Check Status, далі Continue. На сторінці, яка відкрилась, вносимо наступну інформацію у відповідні поля:


1. Confirmation Number: Номер підтвердження, який ви отримали після заповнення заявки на участь в лотереї восени минулого року.  Що робити, якщо не зберегли або загубили цей номер читаємо тут - Як перевірити результати грінкард лотереї, якщо загубили номер підтвердження.

2. Last/Family Name: Ваше прізвище латиницею як в закордонному паспорті.

3. Year of Birth: Ваш рік народження.

4. Authentication: Переписуємо цифри та букви, які будуть на картинці. 

Коли всі поля вірно заповнені тиснемо кнопку Submit... і... або радіємо, якщо бачимо на наступній сторінці повідомлення з вашою адресою, ім'ям, прізвищем та текстом, що розпочинається зі слів "You have been randomly selected...." та готуємось до наступних кроків на шляху до отримання Green CardВиграв Green Card. Що робити далі? В іншому разі з'явиться повідомлення "HAS NOT BEEN SELECTED" - тоді чекаємо наступної подачі заявок на участь в лотереї та граємо далі.

Всім удачі завтра при перевірці своїх результатів!

Щоб не пропустити нову інформацію підписуйтесь на оновлення блогу через RSS або електронну пошту

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.