вівторок, 30 квітня 2019 р.

Повернення з США в Україну

Швидко летіли дні мого нового життя в США. І як би не було важко цей перший час і як не хотілось йти на нічну зміну і кожного дня виконувати одну й ту саму роботу на конвеєрі - але я знав, що це все тимчасово, а далі буде краще. Всі через таке проходять. Також мої нові знайомі всіляко підтримували мене морально, розповідали як їм було важко починати і чого вони досягли зараз. До того ж приємно було щоп'ятниці перевіряти свій банківський рахунок і спостерігати як на ньому збільшується кількість американських доларів.

Відсвяткували Різдво та Новий Рік. Я зі своїми новим знайомим, а моя сім'я за 10 тисяч кілометрів від Альбукерке, в Україні. Це було вперше, коли ми не разом в ці дні. Важко на душі, але іншого виходу на той час не було. Вирішили що я поїду в США один, влаштуюсь на роботу, знайду житло - а потім і дружина з донькою приїдуть. Але сталось все далеко не так, як планували.

На жаль, через ряд обставин, довелось купувати квиток, пакувати валізи та повертатись в Україну. На той час іншого виходу я не знайшов. Але нічого, заспокоював себе, побуду кілька місяців дома в Україні, вирішу справи та знову повернусь в США. Нічого страшного в цьому нема.

З одного боку була радість що скоро побачу свою сім'ю, а з другого - це ж не малі витрати будуть на квитки туди-назад, знову пошуки житла та по новому влаштовуватись на роботу. Але нічого, прорвемось!

Отже в Україну вирішив летіти не МАУ, а купити квиток на одну з найкращих авіакомпаній світу - Катарські Авіалінії (Qatar Airways). Квиток хоч і був трохи дорожчий, але літак Qatar Airways прилітав в Київ зранку, а от МАУ пізно ввечері, що мені не підходило, бо прийшлось б шукати готель та ночувати в Києві.

На території штату Нью-Мексико, як і в інших багатьох штатах, діє закон, згідно якого можна залишити роботу без попередження коли надумаєш - просто не вийшов і тебе звільнили. Але в той же час і працівника можуть звільнити без всяких пояснень. Хоча я вирішив все ж-таки діяти по іншому - на всякий випадок написав заяву що через два тижні хочу звільнитись в зв'язку з сімейними обставинами та передав менеджеру. Адже через кілька місяців я планував знову повернутись на цю ж роботу.

 Швидко промайнуло два тижні - і от вже час пакувати валізи. Нічний переліт до Нью-Йорка виконувала та ж авіакомпанія, якою я і прилетів в Альбукерке - JetBlue. Пусті коридори аеропорту Альбукерке - пасажирів майже нема.


П'ять годин в літаку виявилися трохи заважкими. Спати не хотілось, за вікном темрява тільки іноді далеко внизу пропливали вогні якогось міста. На ранок літак приземлився в аеропорту JFK Нью-Йорка.


 Далі три години на пересадку і наступним був вже аж 12-ти годинний переліт до столиці Катару Дохи на новенькому красені Airbus A-350.


Якість обслуговування у катарців мені сподобалась набагато більше. Три рази годували.


Напої - кава, сік, мінеральна вода, алкоголь - розносили через кожну годину мабуть. Я спеціально не засікав час, але в порівнянні з МАУ то було дуже часто.


У кожного в спинку крісла вмонтований великий дисплей. Крім інших мов є і російська. Велика кількість фільмів, музики. Є карта польоту та можливість перегляду відеокамер, що розміщенні зовні на літаку. Роздають навушники та набір, куди входить зубна щітка, зубна паста, бальзам для губ, маска для сну та беруші. Політ знову був нічний, але заснути так і не зміг. Всю дорогу дивився фільми та кілька раз вставав пройтись по салону, щоб розім'яти ноги.


 Добре що місце було біля проходу, то нікого не доводилось тривожити коли потрібно вийти. Так що на нічні довгі рейси можу порадити брати саме такі місця. 

Ось літак приземлився в аеропорту Гамад міста Дохи. Із холодного зимового Нью-Йорку потрапляєш в справжнє літо. Шоста ранку, а термометр в аеропорту показує +18 С. 50 хв. на пересадку на літак до Києва. Не гаючи часу пішов шукати свій гейт. Аеропорт великий. Контроль на безпеку пройшов швидко. Далі, слідкуючи за вказівниками, швидким кроком йшов далі. Ось нарешті і потрібний гейт, біля якого вже стояло багато пасажирів. Більшість мабуть туристи, які повертались з відпочинку до Києва. Через кілька хвилин розпочали посадку. Так що я прийшов якраз вчасно. Перевірка посадочного талону та паспорту - кілька секунд. На вулиці всіх чекав автобус. Погрузились швидко, але автобус не від'їжджав а продовжував стояти. Мабуть чекали ще пасажирів, які запізнювались. Через 10-15 хв. із дверей терміналу вийшло ще кілька чоловік і швидким кроком зайшли до автобуса. Автобус рушив і підвіз нас до трапу літака. Їхали хвилин п'ять. Посадка до літака та 5-ти годинний переліт до Києва.

Під крилом пропливають пустельні пейзажі Аравійського півострова.
А через декілька годин їм на заміну приходять засніжені вершини Кавказьких гірЩоб не пропустити нову інформацію підписуйтесь на оновлення блогу через RSS або електронну пошту

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.