неділя, 27 січня 2019 р.

Як економити в США або де взяти продукти безкоштовно

Якщо ви приїхали в США не маючи значних запасів коштів, то питання економії буде дуже актуальне в перший час. Скільки ж можна зекономити не купуючи продукти харчування і де їх тоді брати безкоштовно? 

В середньому, на харчування на місяць одному доведеться витрачати близько 200 доларів. Але ці гроші можна зекономити і заплатити їх, на приклад, за житло. Де ж тоді брати продукти. Тут є кілька варіантів. 

Фудстемпи в США - це програма допомоги продуктами мешканцям, які або зовсім не мають роботи, або у них низькі доходи. Тут є одне "але" - так як це державна допомога, то ті, хто приїхав в США по виграній грінкарті, не мають права користуватись нею. Хоча серед іммігрантів існує й протилежна думка - що таки саме фудстемпами можна користуватись на відміну від іншої державної допомоги. Тут вже сам кожен вирішує чи брати їх чи відмовитись. 

Інший варіант - шукати місця видачі безкоштовних продуктів - зазвичай такою благодійністю займаються церкви. І щоб отримати цю допомогу не потрібно подавати ніяких документів, які б показували ваш дохід чи його відсутність. Потрібні продукти - приходь і бери раз на тиждень. Що можна знайти у такому продуктовому пакеті? Зазвичай там хліб, картопля, рис, квасоля, рибні та м'ясні консерви, консервований зелений горошок та кукурудза, пластівці швидкого приготування, печиво. Звісно що це не якийсь стандартний набор і ці продукти можуть бути різними в різних місцях. 

І ще один відомий мені варіант - робота волонтером у фудбанку, тобто в місці де видають продукти малозабезпеченим американцям. Відпрацювавши 3-4 години раз на тиждень можна попросити взяти з собою додому трохи продуктів, які залишились після роздачі. Хоча треба мати на увазі, що не в усіх фудбанках це дозволяється. Влаштуватись у фудбанк волонтером просто - заповнюєте анкету, вас реєструють як волонтера, і приступаєте до роботи. Можете отримувати різні завдання - перебирати фрукти та овочі, сортувати пакети з їжею, працювати в залі та видавати продукти, допомагати донести продукти до автомобіля і т.п.

Отже, не переживайте, голодними в США точно не залишитесь.

Щоб не пропустити нову інформацію підписуйтесь на оновлення блогу через RSS або електронну пошту

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.