субота, 26 січня 2019 р.

ESL classes або де вивчати англійську іммігранту

ESL classes Albuquerque

Хто не знає, ESL classes - це курси англійської мови для іноземців як другої (тобто вона для вас не рідна). Такі курси можна відвідувати безкоштовно, сплативши тільки реєстраційний внесок. Сумма внеску буде різна в залежності від штату, в якому ви проживаєте. В Альбукерке, наприклад, ESL classes проводять в коледжі і реєстрація коштує всього 10 доларів.  Тривалість курсів близько трьох місяців. В рік є два набори - на осінній та весняний семестри. 

Мої знайомі в Альбукерке порадили мені зразу ж піти та зареєструватися на ці курси англійської. Хоча я і читав в інтернеті багато думок про те, що ці курси будуть корисні тільки для тих, хто взагалі не знає мову, а в мене вже був деякий рівень знань, але все ж таки вирішив спробувати.

Перш за все знайшов на гугл картах адресу коледжу та подивився, які автобуси туди ходять. Їхати довелося близько півгодини одним автобусом, потім або пересідати на інший автобус та ще їхати близько 10 хвилин, або 40 хв. йти пішки. Проїхавши першу частину маршруту, вийшовши з автобуса я перейшов дорогу, дійшов до зупинки і став чекати. На кожній зупинці є розклад руху автобусів і їздять вони точно по тому часу, який вказано. Потрібний мені автобус проїхав 5 хвилин тому і наступного доведеться чекати ще 35 хвилин. Ну я не дуже розстроївся - адже, не дивлячись на початок грудня, на вулиці була чудова тепла погода - яскраво синє небо та близько 18 градусів тепла. Спішити не було куди і я повільно пішов в сторону коледжу - три кілометра то ні про що в американських мірках, майже поруч.

CNM College Albuquerque

Зайшовши до будівлі коледжу, запитав, де мені можна взнати інформацію про курси англійської. Мене провели до кабінету, в якому реєстрували на ESL classes. Дали заповнити анкету, взяли мій паспорт для реєстрації та відправили платити 10 доларів внеску. Заплативши гроші я знову повернувся до кабінету. Взявши квитанцію мені видали направлення на тестування, щоб визначити мій рівень англійської мови. Тестування відбувалось на другому поверсі коледжу, в спеціально обладнаному кабінеті. На вході мене попросили все дістати з кишень, в тому числі і мобільний телефон. Дали папірець, на якому було вказано номер комп'ютера за яким я мав проходити тестування та логін і пароль для входу. Ввівши свої данні в комп'ютер я розпочав тестування. Тести були тільки письмові - вставити пропущене слово, визначити вірний порядок слів у реченні, вставити вірне закінчення та форму дієслова, прочитати текст і з кількох варіантів речень вибрати те, яке стосується цього тексту... і тому подібне. На все про все витратив близько 50 хв., хоча на тест відводилось півтори години, але завдання були не надто складні, тому і справився раніше. Результат мого тесту зразу ж роздрукували на принтері і визначили мене в групу з середнім рівнем знання мови. Далі видали розклад занять і сказали приходити в середині січня, тоді розпочинається весняний семестр. 

Забігаючи на перед, скажу що на курси англійської я так і не пішов. Але про це пізніше.

Щоб не пропустити нову інформацію підписуйтесь на оновлення блогу через RSS або електронну пошту

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.