понеділок, 7 травня 2018 р.

Робота в США. Спроба №3. Перша американська співбесіда

Після перших двох невдалих спроб за допомогою агенцій праці та інтернету, я почав шукати роботу за  допомогою старої перевіреної тактики - ходити по вулиці і дивитися чи бува де не висить оголошення про роботу. Зазвичай воно виглядає як напис "NOW HIRING" на дверях магазинів, кафе, ресторанів, складів. 

Один з моїх нових знайомих підказав мені назву заводу, де завжди наймають працівників. Подивившись по карті на смартфоні де він знаходиться, я вирушив на пошуки роботи. Вирішив спочатку там перевірити, а потім вже продовжувати шлях по інших закладах. 

Без смартфону та GPS навігації було б дуже важко орієнтуватися в місті. А так все просто - знайшов в інтернеті потрібну адресу, проклав маршрут - і вперед. 

Через півгодини ходьби нарешті дістався потрібного місця. Так і є - великий банер при вході - "NOW HIRING". Зайшовши всередину, на стіні побачив стенд з вакансіями - там була інформація про вакансії пакувальників, операторів, водіїв навантажувача і вантажників. Зазначу, що підприємство займалось виготовленням продуктів харчування. З того всього найбільше мені підходила вакансія вантажника - в обов'язки входило складати готову продукцію в ящики та відвозити з цеху на склад. Робота в нічну зміну, оплата - скоріш за все буде мінімальна. Ніби не погано для початку. 

Я підійшов до охоронця на вході та сказав що зацікавився роботою вантажника. Він дав мені анкету та ручку. Хвилин 15 пішло на заповнення анкети - я вказав свої данні, освіту, місця роботи за останні 5 років. Закінчивши, повернув заповнену анкету охоронцю. Він попросив зачекати і кудись пішов. Через 5 хвилин вийшов менеджер по персоналу та запросив мене йти з ним до його кабінету. Кілька загальних питань - звідки я, чи є дружина та діти, коли народився, чи підходить робота в нічну зміну. В кількох словах розповів про роботу, а потім видав направлення на проходження тесту на наркотики. Після результатів тесту він мені зателефонує та скаже що робити далі. На цьому і закінчилась моя перша американська співбесіда. 

Лікарня, в яку потрібно було піти на здачу аналізу на наркотики, знаходилася в кількох кварталах від цього заводу. Того ж дня я туди вже не встигав - тому вирішив йти наступного. В лікарні також виявилось все просто та швидко. В реєстратурі віддав своє направлення, мені дали заповняти анкету - прізвище, ім'я, дата народження, яке підприємство направило. Чекав не дуже довго, близько 20 хв. Вийшов чоловік у білому халаті та назвав моє ім'я та прізвище. Я підвівся і пішов за ним. Зайшли в кабінет. Він взяв ножиці і відстриг трохи волосся ззаду з голови. Поклав його в конверт, конверт заклеїв і дав мені щоб я на ньому розписався. Потім на планшеті відкрив документ і сказав підписатися ще на ньому - підписуватись потрібно було водячи пальцем по планшету. Десь з третьої чи четвертої спроби у мене вийшло хоч якось приблизно відтворити свій підпис. Чоловік роздрукував цей документ і віддав мені - це була інформація про те, що я здав ці аналізи. Сказав що результати будуть протягом 5-6 днів. Результати забирати не потрібно - лікарня сама надішле їх роботодавцю. Отже вся процедуре зайняла близько 5 хвилин. А далі - чекати... 

Щоб не пропустити нову інформацію підписуйтесь на оновлення блогу через RSS або електронну пошту

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.