пʼятниця, 11 травня 2018 р.

Як відкрити рахунок в банку США. Bank of America

Після того, як я здав тест на наркотики щоб влаштуватися на роботу на завод в США, довелось чекати всього 4 дні. Подзвонив менеджер по персоналу, сказав що з результатами все ОК і запропонував прийти наступного дня на оплачуване навчання. Серед необхідних документів потрібно було надати і номер рахунку в банку. Довелось терміново бігти в банк і відкривати рахунок. Найближчим до місця мого проживання був Bank of America - всього 25 хвилин пішки. Вирішили йти туди. Друг також виявив бажання піти зі мною на випадок якщо потрібна буде допомога. 


Підійшовши до каси я сказав що хотів би відкрити рахунок, щоб мати змогу отримувати зарплату. Жінка за склом попросила присісти та зачекати. Через кілька хвилин до нас підійшов працівник і покликав з собою до окремого кабінету. Там я знову повторив що хочу відкрити рахунок для того, щоб отримувати зарплату. Зі всіх документів, які в мене були - тільки український закордонний паспорт з візою США. Про грінкарту пояснив що вона ще в процесі виготовлення. Працівник взяв паспорт, уважно роздивлявся візу, а потім кудись пішов і попросив трохи зачекати. Через п'ять хвилин він повернувся і сказав що все "ОК". Сів за комп'ютер і почав там щось друкувати. Потім попросив мене придумати логін для входу в онлайн-банкінг, пароль та три різних секретних запитання та відповіді до них. Розвернув до мене монітор та клавіатуру та попросив ввести пароль та секретні питання з відповідями, при цьому він закрив очі долонею та відвернувся. Потім попросив перевірити на комп'ютері чи вірно введена особиста інформація - адреса, прізвище, ім'я, дата народження. Після мого підтвердження мій аккаунт був створений. Також мені видали тимчасову банківську карту, а протягом тижня обіцяли що прийде по пошті вже справжня дебетова карта на мою тимчасово американську адресу (тобто адресу друзів).

Далі працівник банку запропонував мені скачати на смартфон мобільний додаток онлайн-банкінгу та спробувати зайти зі своїми даними. Все працювало добре. Також працівник попросив прийти коли отримаю грінкарту, щоб він оновив інформацію про мене. Потім роздрукував аркуш паперу з інформацією про мій рахунок для роботодавця та побажав гарного дня. Вся процедура зайняла близько 10-15 хв. Перший місяць банківський рахунок обслуговують безкоштовно, а далі беруть 12 дол. за кожен місяць. Але плату не будуть брати, якщо кожен місяць буде надходити зарплата мінімум 250 дол. на місяць. Також за обслуговування можна не платити якщо тримати на рахунку баланс мінімум 1500 дол.

Отже, відкрити рахунок в банку США не важко і займає мало часу. Йде мова про Bank of America. Як в інших банках - не знаю. Хто відкривав рахунки - діліться інформацією в коментарях.

Щоб не пропустити нову інформацію підписуйтесь на оновлення блогу через RSS або електронну пошту

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.