пʼятниця, 4 травня 2018 р.

Де краще жити в США. Рейтинг міст для імміграції

Сьогодні, в перерві між розповідями як я шукав роботу в США, хочу поділитися інформацією в які міста США найкраще їхати легальному іммігранту, у якого обмежений запас коштів. Це рейтинг міст на думку блогера Максима, який вже довгий час живе в США, та побував в багатьох містах. Максим розповідає у своїх відео багато корисної та цікавої інформації про різні міста США з точки зору імміграції. Раджу підписатися на його канал, який має назву "Скрипучая дверь". А ось і саме відео, про яке йде мова: 


Отже, Максим радить придивитися іммігрантам до міст, які розвиваються, в яких є потенціал, в яких дешево жити, є багато роботи та є перспективи з часом купити власне житло. А саме:

Фінікс (Арізона)
Х'юстон (Техас)
Атланта (Джорджія)
Вашингтон (DC) - Балтімор (Меріленд)
Піттсбург (Пенсільванія)
Міннеаполіс (Міннесота)

Мінусами деяких міст може бути дуже жаркий клімат (Фінікс, Х'юстон, Атланта), дуже холодний клімат (Міннеаполіс), погано розвинений громадський транспорт, в зв'язку з чим буде дуже важко без власного автомобіля (Фінікс, Х'юстон).

Я також раніше складав рейтинг міст США для імміграції. З моїх міст у нас співпав тільки Фінікс (Арізона). Але мій рейтинг будувався на статистиці з інтернету та думці деяких ютуб-блогерів. У Максима ж рейтинг побудований на його власному досвіді, що набагато краще.

Щоб не пропустити нову інформацію підписуйтесь на оновлення блогу через RSS або електронну пошту

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.