пʼятниця, 18 травня 2018 р.

DV-2019.Як перевірити результати грінкард лотереї, якщо загубили номер підтвердження

Сьогодні вже третій день як можна перевіряти результати грінкард лотереї DV-2019. Щоб дізнатися чи ви виграли достатньо зайти на офіційний сайт лотереї dvlottery.state.gov, натиснути кнопку Check Status, далі Continue і на сторінці, що відкриється, ввести номер підтвердження, який ви отримали після відправлення заявки на участь, своє прізвище та рік народження. На наступній сторінці з'явиться результат - якщо багато тексту з вашим прізвищем та ім'ям, адресою, який починається словами "You have been randomly selected...." - радійте та йдіть відкорковувати шампанське - ви виграли та зробили перший крок до отримання грінкарти. В іншому випадку з'явиться напис -"HAS NOT BEEN SELECTED" - тоді тільки чекати наступного розіграшу. Але деколи проводяться і дорозіграші - так що слідкуйте за новинами і в такому разі перевірте результат ще раз.

Але інколи трапляється так, що учасник лотереї забув зберегти чи записати номер підтвердження після відправки заявки на участь, або загубив його. Що робити в такому випадку? Як перевірити результати грінкард лотереї, якщо загубили номер підтвердження? Виявляється все дуже просто. Для відновлення номера підтвердження потрібно пройти всі ті ж кроки для перевірки результату, але під полем вводу номеру підтвердженням натиснути посилання "Forgot Confirmation Number".


Відкриється нове вікно, в якому потрібно буде вказати своє прізвище, ім'я, дату народження та адресу електронної пошти, яку використовували для відправки заявки на участь. Далі з отриманим номером перевіряйте результат.

Пишіть в коментарях хто виграв в цьому році і з якого разу.

Щоб не пропустити нову інформацію підписуйтесь на оновлення блогу через RSS або електронну пошту

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.