четвер, 12 квітня 2018 р.

МАУ відгук про переліт Київ-Нью-Йорк

Початок Переліт до США

То був мій перший політ авіокомпанією МАУ та взагалі перший політ літаком. Які враження? Та нічого надзвичайного. Можна порівняти з поїздкою автобусом. Ніякого страху чи переживань не було. Таке відчуття буцімто літав все життя. 

Отже, вилетів я літаком Львів-Київ. Політ був нетривалим. В Борисполі приземлилися приблизно через годину. Сідали в суцільному тумані. Зійшовши з трапу всі пасажири сіли до автобуса, який повіз нас до терміналу прильоту. Далі потрібно було пройти паспортний контроль та службу безпеки аеропорту. Якщо паспортний контроль пройшов доволі швидко - хвилина - дві, то на перевірку службою безпеки аеропорту довелось простояти в черзі близько півгодини. Далі стандартна процедура. Потім пішов шукати гейт вильоту на Нью Йорк. Там знову паспортний контроль - звіряли прізвище, ім'я з даними на жовтому конверті з посольства. Далі знову служба безпеки, але крім одягу, кишень, перевіряли ще й взуття. Потрібно було роззутись та скласти взуття разом зі своїми речами, ручною поклажею (брав з собою рюкзак в літак). Зайшов в скляну кабіну, ноги на ширині плеч на спеціальні жовті відмітки, руки в сторони. Пройшовши через сканер працівник служби безпеки обшукував мене особисто, та запитав чи ніхто незнайомий не підходив до мене та не просив передати комусь передачу в США. Я сказав що ніхто не підходив. Далі мене запитали чи то дійсно мій рюкзак та спитали дозволу його відкрити. Я відповів ствердно. Працівник відкрив і перевірив при мені мій рюкзак. Подякував в сказав що можу бути вільним. Вся процедура зайняла близько 5-6 хвилин. І так перевіряли кожного пасажира рейсу до Нью-Йорка. До відльоту година… Ще трохи і я залишу країну. Вже ніякої тривоги чи хвилювання не відчувалось. Я стояв біля вікна терміналу і дивився на велетенський авіалайнер, який повезе мене далеко від дому. Ось вже і посадка. Літак великий.  Три ряди крісел. По два з боків і чотири по центру. В літаку були вільні місця, біля мене ніхто не сидів. За день до відльоту я зареєструвався на рейс на сайті МАУ. Під час реєстрації можна безкоштовно обрати собі місце в салоні і я вибрав крісло біля ілюмінатора. Але, забігши на перед, скажу що землю я бачив при зльоті в Києві та при посадці в Нью-Йорку. А всі 10 годин перельоту було видно тільки хмари, де не де в розриви яких проглядала земля, що було досить рідко. 


Переліт минув доволі швидко. Годували один раз - макарони з м'ясом, консервовані огірки, булочка з маслом, якийсь салат, кусочок солодкого пирога і томатний сік. Потім ближче до посадки давали вечерю - пиріг з куркою та чай. Їжа така собі, не дуже мені сподобалась. Не можу сказати що смачно, але їсти можна. До речі, в мене потім, уже в аеропорту Нью-Йорка, почало сильно від неї в животі гурчати. Так що таблетки, типу активованого вугілля, брати з собою в дорогу обов'язково.

Також розносили алкогольні напої але то вже було за окрему плату. Та й і не купував їх майже ніхто. На борту скучно. В ілюмінаторі тільки хмари. Між рядами був великий телевізор на якому показували якийсь фільм якості старих відеокасет з китайськими субтитрами. Дивно чим був обумовлений такий вибір відео? І чому субтитри китайською? Загадка. Дивитися не було бажання. Та і майже ніхто з пасажирів той телевізор не дивився. На тому ж екрані час від часу переривали фільм і показували карту польоту, з якої можна було дізнатись де зараз літак і скільки ще залишилось. Трохи дрімав, трохи дивився на хмари. Так і пролетіли майже 11 год. Із за зміни часових поясів день не закінчувався. Вилетіли об 11 годині ранку, а прилетіли о 14 годині дня. Ось літак почав знижуватись. Мабуть занадто швидко, бо в вухах почало сильно закладати. За вікном попливли одноповерхові будиночки, а в дальні виднівся Манхеттен з його висотками. Десь там була і статуя свободи, але розгледіти було неможливо. Ось такий він Нью-Йорк. З висоти пташиного польоту з тієї сторони, звідки залітав літак - звичайне таке  собі місто. 

Взагалі перельотом був задоволений. Літак вилетів з Києва вчасно, прилетів до Нью-Йорка також вчасно. Стюардеси всі файні та уважні. Мінуси - не сподобалась їжа та скучно на борту. Телевізор можуть дивитися хіба що ті, хто близько біля нього сидить. А здалеку - не зручно. Хіба що спостерігати за картою польоту.

Щоб не пропустити нову інформацію підписуйтесь на оновлення блогу через RSS або електронну пошту

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.