субота, 10 лютого 2018 р.

Вибір міста США для імміграції. Підсумки

Шукаєте де зупинитись під час подорожі? Спробуйте знайти житло на Airbnb
Заключна частина розповіді про вирішення такого не простого питання як вибір міста США для імміграції. Тут мається на увазі лише для легальної імміграції для тих, хто виграв в імміграційній лотереї та отримав право на грінкард.

Для початку прочитайте
Міста в США для імміграції - як вибрати

Мій список міст для імміграції в США
Альбукерке
Портленд
Фінікс
Чикаго
Нью-Йорк

Зрозуміло, що у кожного із вас такий список буде відрізнятися. Кожен пройде свій нелегкий шлях іммігранта. Але перед відльотом в США потрібно зробити це домашнє завдання і якнайскоріше визначитись з містом для імміграції.

Я обрав два міста на північному сході США (Нью-Йорк та Чикаго), два міста на півдні (Фенікс та Альбукерке) і одне місто на північному заході (Портленд). Ось як вони розміщенні на карті (клікніть по карті для збільшення)


На мою думку, обираючи серед цих міст для старту в США, я б поставив їх в наступному порядку:

1 місце - Фінікс, Арізона. Великий мегаполіс з п'ятимільйонним населенням і в той же час з дешевою орендою житла та низькими витратами на проживання. Великий ринок праці, де не складно буде знайти некваліфіковану працю на перший час. Теплий сухий клімат, багато сонячних днів та відсутність зими. Все це ставить Фінікс на перше місце в моєму рейтингу міст для імміграції в США.

2 місце Альбукерке, Нью-Мексико. Мінусів в Альбукерке виявилось набагато більше, а ніж плюсів. Погано розвинений громадський транспорт, високий рівень злочинності та відсутність україномовної громади робить Альбукерке не кращим місцем для початку імміграції в США. Хоча низька ціна оренди житла, великий університет, теплий клімат з більш ніж 300 сонячними днями в році додає плюсів. І я, все ж таки, вибрав Альбукерке саме через те, що там проживають мої знайомі, які запросили до себе. Це для мене стало вирішальним фактором переїзду. Тому ставлю його на друге місце свого рейтингу.

3 місце - Портленд, Орегон. Місто середнього розміру з добре розвинутим громадським транспортом, красивою природою, великим ринком праці та україномовною громадою. В той же час висока ціна оренди житла, вартість життя, дощовий вологий клімат, мала кількість сонячних днів (9 місяців в році йдуть дощі та нависає сіре небо), велика кількість безпритульних та божевільних в місті ставить Портленд тільки на третє місце.

4 місце - Чикаго, Іллінойс. Безумовно, в Чикаго є чимало плюсів - багато роботи, відносно низька оренда житла в порівнянні з іншими мегаполісами, велика українська громада. Але холодний мінливий клімат, постійний холодний вітер з озера, відносно висока вартість життя, високий рівень злочинності ставить Чикаго на 4 сходинку мого рейтингу.

5 місце - Нью-Йорк. Це місто, яке майже ніхто не рекомендує для старту імміграції в США. Місто з дуже високою вартістю життя. Коли за 800 дол. в Нью-Йорку можна буде знімати всього лиш кімнату, в Альбукерке за таку ж ціну можна зняти двокімнатну квартиру. І це при тому, що зарплата у вас не дуже буде і відрізнятись. Нью-Йорк - місто для виживання а не життя. Хоча є і свої плюси - найдешевший переліт з Києва, дуже багато роботи, найкращий в США громадський транспорт, величезна україномовна громада.

Також порівняв ці міста на сайті areavibes.com. Кожне місто набирало бали за вартість життя, рівень злочинності, якість освіти, ринок праці, вартість оренди житла, клімат. Відповідно до рейтингу цього сайту на перше місце потрапив Портленд, набравши 67 балів. Друге місце - Фенікс. І далі з мінімальним відривом в 1 бал йдуть Нью-Йорк, Альбукерке і Чикаго. Пряме посилання на порівняння цих міст.
До речі, по версії цього сайту найкраще для життя велике місто США (більше 500 тис. населення) - Остін, штат Техас, яке набрало 77 балів. Але тут треба прийняти до уваги те, що найкраще місце для проживання американця, не завжди буде найкращим для новоприбувшого іммігранта з України.

Щоб не пропустити нову інформацію підписуйтесь на оновлення блогу через RSS або електронну пошту

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.