пʼятниця, 9 лютого 2018 р.

Міста США. Плюси та мінуси Нью-Йорка

Продовжую тему про те, як вибрати місто в США для імміграції.

Попередній допис був про плюси та мінуси Чикаго.

Весь список міст
Альбукерке
Портленд
Фінікс
Чикаго
Нью-Йорк


Сьогодні мова піде про найпопулярніше місце для нових іммігрантів в США - Нью-Йорк. Мегаполіс світового значення та найбільше місто в США з населенням більше 8 мільйонів чоловік (19 мільйонів з передмістями). Економічний та фінансовий центр США. Займає територію 790 км.кв.

Клімат Нью-Йорка вологий субтропічний. Спекотне та вологе літо з середньою температурою повітря +25-28. Зима м'яка. Температура повітря не опускається нижче -3, але бувають й сильні морози до -25. Також через близькість океану та високої вологості повітря навіть при -3 почуваєш себе не дуже комфортно.

Зарплати в Нью-Йорку. Місто велике і роботи дуже багато. Але в той же час і велика конкуренція на робочі місця. Новоприбулим, які зразу ж хочуть працювати, можна розраховувати на саму просту некваліфіковану роботу - будівництво, вантажники, різноробочим на виробництві, посудомийником. Зарплати в цій сфері в середньому 13 дол./год. Отже, після сплати податків це буде біля 1800 дол. на місяць. Враховуючи дороговизну життя, цієї зарплати вистачить якраз на оренду житла, харчування та проїзд. Адже оренда студії в цьому місті обійдеться приблизно в 1300 дол. на місяць. Як варіант, орендувати кімнату - тут ціни будуть в межах 800-900 дол. на місяць. Так що, живучи в Нью-Йорку і працюючи на роботі, яка не вимагає кваліфікації, заощадити нічого не вдасться - всі зароблені кошти будуть йти на обов'язкові витрати. Хоча, з другого боку, в Нью-Йорку є й деякі плюси.

Плюси Нью-Йорка
- Прямий авіарейс з Києва. Найдешевша ціна квитка на літак буде саме до Нью-Йорка.
- Швидко можна знайти некваліфіковану працю на перший час.
- Розвинутий громадський транспорт. У місті є метро, автобуси, паром, канатна дорога, таксі.
- Велика україномовна громада. У кого не дуже добра англійська мова або взагалі її немає - то дуже важливо.

Далі про мінуси Нью-Йорка
- Багато нелегальних іммігрантів
- Брудне та шумне місто
- Погані дороги
- Висока вартість оренди житла
- Висока вартість проживання
- Клімат. Жарке та душне літо, холодна зима.
- Брудне повітря. Мало зелені.

Як на мене, Нью-Йорк міг би підійти одиноким молодим людям, які приїхали подивитися на місто, та готові ділити проживання зі співмешканцями в одній квартирі, виживаючи на невелику зарплату. Тут і дешевий переліт з Києва і багато роботи, і велика україномовна громада. Але як місце для постійного проживання - не найкращий варіант.

Наступним містом буде Альбукерке.

Щоб не пропустити нову інформацію підписуйтесь на оновлення блогу через RSS або електронну пошту

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.