понеділок, 5 лютого 2018 р.

Міста США для імміграції. Як вибрати?

Вибір міста США для імміграції - не проста тема, яка не має однозначної відповіді. І дуже часто стається таке, що ви пройшли вже всі етапи отримання грінкарти до відльоту в США, в паспорт вже вклеєна віза США, а з містом, куди відлітати і оселитись, так нічого і не вирішили. І часу на роздуми та підготовку не так і багато - всього 6 місяців. Якщо не встигнути вилетіти до США - віза анулюється і шанс отримати грінкарту втрачається. Давайте спробуємо розібратися в цьому не простому питанні.


Спочатку хочу сказати одну важливу річ - є кілька варіантів підібрати місто для проживання в США саме для себе. 

1. Наявність родичів, друзів, знайомих, які готові вам допомогти на перший час - зустріти в аеропорту, надати житло, зорієнтувати в місті, допомогти з пошуками роботи. Якщо у вас є такі люди - то вибір очевидний - треба їхати до них. Якщо не сподобається в тому місті - завжди пізніше зможете переїхати. Ніхто ж не знає, як довго будуть йти ваші документи (SSN та Грінкарта), як швидко зможете влаштуватись на роботу - а весь час, до першої зарплати, треба ж десь жити і щось їсти. Так, ви маєте право працювати з першого ж дня перебування в США, але не кожен роботодавець це знає і не кожен захоче розбиратися з вашою візою і з тим, що вона протягом року діє як тимчасова грінкарта і дає вам право на працю.

2. Робота. Якщо вам вдалось знайти роботу ще до відльоту в США - їдьте в те місто, де вам її запропонували. Адже це дуже важливо що ви будете працювати з першого ж дня перебування на американській землі.

3. Відсутність людей, які б вам допомогли та відсутність роботи. Тобто ви збираєтесь їхати внікуди. Найпоширеніша ситуація. Що робити. Як тут вибрати місто в США для старту. Все залежить від вас. Для початку дайте відповідь на питання - скільки у вас грошей на переїзд, як у вас зі знанням англійської мови, чи готові ви йти працювати на будь-яку роботу?
Якщо грошей мало, англійська так-собі і готові до любої роботи - тут найкраще вибирати мегаполіс з великою українською громадою - Нью-Йорк, Філадельфія, Чікаго, Сіетл. Якщо є запас грошей та добра розмовна англійська - можна їхати в будь-яке місто по вашому бажанню - найкраще туди, де не дуже дорого і теплий клімат, наприклад  в Фінікс штат Арізона. Із запасом грошей можна буде не спішити йти на будь-яку роботу. Буде час звикнути, роздивитись навколо і м'яко адаптуватися до нового місця проживання. 

І в будь-яких з цих варіантів раджу познайомитись з кимось із США. Нехай у вас там буде лише інтернет-друг - це вже краще ніж нікого. Де ж його знайти? Мабуть ви читаєте та, можливо, і дописуєте на інтернет форумах на тему імміграції. Скоріш за все у вас там є люди, теми яких ви постійно читаєте - пишіть їм в особисті повідомлення, запитуйте про місто, в якому вони живуть, спитайте якоїсь поради. Вам будуть відповідати, а можливо, і запропонують якусь допомогу. Варто спробувати.

Складіть перелік з п'яти міст США, які вам подобаються і в яких хотілось б жити. Напишіть всі плюси і мінуси. Виберіть якесь одне та зберіть про нього максимум інформації. Це буде ваше домашнє завдання. Зверніть увагу, що громадський транспорт добре розвинутий тільки в деяких містах США. Отже, якщо у вас не буде достатньо грошей на покупку автомобіля, то вибирати потрібно місто з розвинутим громадським транспортом, або з теплим кліматом, де можна цілий рік їздити на велосипеді - звичайно то не замінить автомобіля, і ви будете обмежені багато в чому, але все ж таки спростить задачу переміщення по місту на перший час.

В мене був вибір: або їхати в місто, в якому були знайомі та запропонували мені допомогу - або їхати в нікуди і розпочинати самому без допомоги з дуже обмеженим запасом коштів. Я вибрав перший варіант. Хоча розробляв і запасний другий варіант, та склав свій список міст для імміграції в США - туди ввійшли: Портленд, Фінікс, Чікаго, Нью-Йорк. Чому саме ці міста, і яке я вибрав місто для старту в США, розповім в наступних дописах. Слідкуйте за оновленнями. 

Пишіть в коментарях яке місто в США ви вибрали для імміграції та чому саме його.

Щоб не пропустити нову інформацію підписуйтесь на оновлення блогу через RSS або електронну пошту

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.