неділя, 11 лютого 2018 р.

Ким працювати в США. Пошук роботи в США на перший час

Сьогодні хочу поділитися інформацією на тему ким працювати в США. 


Переїжджаючи на постійне місце проживання до США треба для себе чітко усвідомлювати що своє нове життя доведеться розпочинати там з чистого аркуша. Хто був в Україні менеджером, директором чи мав власну справу - в США повинен бути готовий до того, що доведеться розпочинати свій шлях працюючи на будівництві, виробництві, вантажником чи посудомийником. Виняток може бути, якщо у вас дуже потрібна спеціальність, з якою ви швидко влаштуєтесь на роботу, наприклад, програміст.

Отже, як шукати роботу та ким працювати в США новому іммігранту. Перш за все варто ще в Україні підготувати своє резюме англійською мовою, завантажити його в інтернет, щоб мати постійний доступ (наприклад на Гугл-Диск) та роздрукувати з десяток паперових копій.  

Якщо у вас є достатній запас коштів для того, щоб прожити 5-6 місяців в США не працюючи, то по приїзду в США можете починати пошук роботи за своєю основною спеціальністю, по якій ви працювали в Україні. Якщо у вас немає ніякої спеціальності, або та, яка є, в США не потрібна - подумайте що ви добре вмієте робити, чим могли б заробляти, які знання і уміння маєте та де їх можна використати та шукайте роботу в тій сфері. Якщо взагалі не вмієте нічого робити та не знаєте чим би могли заробляти - тоді варто подумати про найпростішу працю, яка не вимагає якихось спеціальних знань чи умінь. Такої праці є багато і знайти її не важко. 

Якщо у вас немає запасу коштів - то першочергова задача зразу ж піти працювати щоб були кошти на оренду житла та харчування. Добре що зарплату в США платять щотижня. Тому пошук роботи потрібно починати в зворотньому порядку - спочатку йти на будь-яку роботу, а вже потім, коли освоєтесь, можна шукати кращу роботу.

Нижче наведу приклади, яку роботу можна швидко знайти новому іммігранту в США без спеціальних знань та умінь
- Піти служити в армію. Приймають хлопців і дівчат віком до 35 років.
- Медсестра та медбрат. Потрібно пройти короткотермінові курси.
- Водій-далекобійник. Потрібно пройти платні короткотермінові курси.
- Вантажник або мувер, як його називають в США. Робота важка. Потрібно завантажувати та розвантажувати речі людей при переїзді з одного місця в інше.
- Різноробочий на будівництві.
- Мийник посуду.
- Працівник на завод. Робота на конвеєрі. 
- Продавець в магазин. (Магазини для тварин, магазин одежі, взуття і т.п. Не рекомендують йти в продуктові магазини).

Так що все реально і все можливо. Зрозуміло, що зразу буде важко. Найважчий період - то перших шість місяців. Головне цей час перетерпіти - а далі обов'язково буде краще!

Щоб не пропустити нову інформацію підписуйтесь на оновлення блогу через RSS або електронну пошту

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.