середа, 24 січня 2018 р.

Медогляд на грінкарту. Київ. Травень 2017 р.

Шукаєте де зупинитись під час подорожі? Спробуйте знайти житло на Airbnb

Продовжую розповідь про те, які кроки потрібно пройти на шляху до отримання грінкарти, тобто права на постійне проживання в США.

Всі кроки описані в дописі Ви виграли грінкарту, що робити далі.


Після заповнення форми DS-260 до отримання запрошення на інтерв'ю в посольство США в Києві пройшло близько трьох місяців. Запрошення прийшло на електронну пошту разом з інструкціями та списком необхідних документів. Також оновилась виграшна сторінка на офіційному сайті, на якій, замість інформації про виграш, була вказана інформація про призначення інтерв'ю в посольстві США. Перед інтерв'ю потрібно було пройти медичний огляд та зареєструватися на доставку паспорта з візою.

Хочу зазначити що інформація була актуальна на 2017 рік. Зараз медогляд проходять за іншою адресою, хоча сама процедура не змінилась.

На медогляд я записався за тиждень до інтерв'ю. Хоча дехто це робить і за місяць і за кілька днів. Тут треба брати до уваги те, що термін дії візи рахується від дати проходження медогляду а не від дати співбесіди в посольстві США. 

Їхав до Києва нічним автобусом та о 6 ранку вже був на автовокзалі. В МОМ записався на 8.40. Часу було ще вдосталь. Вирішив прогулятися. Якщо йти пішки, то вся дорога займе близько 50 хв. Можна було і на метро їхати Деміївська -Площа Льва Толстого - а там 5 хв. пішки до МОМ. Десь о сьомі я дійшов до місця призначення та пішов гуляти парком, адже до восьмої залишалось ще близько години. О восьмій ранку пройшов крізь жовту арку на Антоновича (Горького) 16 В і підійшов до будівлі МОМ. Подзвонив в дзвінок. Вийшов охоронець, перевірив за списком і пустив всередину. Людей було не дуже багато. Близько 10 чол. Викликали всіх по черзі, видавали великий коричневий конверт, на якому від руки були написані кабінети, які потрібно було пройти. Приблизно о 8.50 я отримав свій конверт і пішов оплачувати за медогляд. На травень 2017 року це було 5800 грн. 

Далі сам медогляд.

Перший поверх.
Кров з вени. Дуже швидко і безболісно. Місце уколу заклеюють пластирем. Щоб не залишився синець потрібно тримати руку зігнутою близько 10-15 хвилин.

Рентген. Цей кабінет також не зайняв багато часу. Кілька хвилин і вільний. Але краще було б спочатку проходити рентген, а потім йти здавати кров. Чому так? Просто не дуже зручно із зігнутою рукою після забору крові роздягатися до поясу в рентген-кабінеті.

Другий поверх.
Аналіз сечі. Все швидко і просто. Дали пластиковий стаканчик з кришкою. Зайшов в туалет, зробив свою справу, закрутив кришку і залишив в спеціально відведеному місці.

Кабінет медсестри - перевіряють зір, міряють зріст, вагу, переписують щеплення з вашої довідки. Все дуже швидко. Особливо ніхто нічого не перевіряє. Прикрив одне око рукою, назвав перших дві букви на таблиці, прикрив інше... Зріст і вагу також міряють дуже приблизно - одягненим і взутим. Я думаю що точні результати тут нікого не цікавлять.

Терапевт. Тут всі затримувались найдовше. Ну і від терапевта залежить результат всього огляду. Найгірше, чого всі боялись - це дообслідування зі здачею мокрот. На нього відправляють дуже часто, якщо терапевту щось не сподобається на рентген-знімку.  Але мені пощастило. До рентгену зауважень не було. Лікар - жінка літнього віку. Задавала питання про хронічні хвороби, операції, чи лежав я коли-небуть в лікарні і з якої причини і т.п. Потім швидкий огляд - лімфовузли, щитовидка, ноги, руки. Послухала серце, легені. Ліг на кушетку - помацала живіт. Виміряла тиск. Далі виписала направлення на два щеплення - Бустрікс (дифтерія, правець, коклюш) і Приорікс (кір, паротит, краснуха). На щеплення потрібно було йти в приватну клініку Health &Happy (приблизно 10 хв. пішки від МОМ). 

Весь огляд в МОМ зайняв близько двох годин. Найдовше - то довелось чекати під кабінетом терапевта. Близько 11 я вийшов з МОМ та пішов отримувати щеплення. Там також все дуже швидко. Ніяких черг, два укола в два плеча і вільний. Сплатив на касі 879 грн. і пішов поселятися в хостел. Результати медогляду видавали на наступний день, так що довелося ночувати в Києві. На другий день, близько 11 дня, результати вже були готові. Забравши конверт, я задоволений пішов на автовокзал. На цьому ще один крок до отримання грінкарти був завершений.

Щоб не пропустити нову інформацію підписуйтесь на оновлення блогу через RSS або електронну пошту

2 коментарі :

  1. Доброго дня. Ви робили всі щеплення з того списку що є на сайті посольства США?

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Чесно кажучи я не звіряв зі списком на сайті, але мабуть що так. На медогляд ви маєте принести довідку про щеплення. Якщо якихось щеплень немає - доведеться зробити, якщо, звісно, немає ніяких протипоказань.

      Видалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.