вівторок, 21 лютого 2017 р.

Призначення дати подачі документів. Спроба №2 20.02.2017

Ну що ж, як і обіцяв у минулому дописі Запис на подачу документів через e-konsulat сьогодні розповім про спробу №2, яка відбулась вчора, 20 лютого. Забігаючи на перед скажу, що вона виявилась вдалою!Отже, перша спроба призначення дати подачі документів на польську національну візу через e-konsulat закінчилася невдачею. 2 години сидіння перед монітором нічим не завершились - дати не відкрились. Але я вирішив не здаватись та продовжити через 10 днів, тобто вчора. 

На сайті  e-konsulat почав моніторити дати з 12 год. дня і о 12.05, як і минулого разу, напис просто змінився на "Відсутні вільні дати до 2017-04-17". Все, думаю, нічого це не дасть. Дата змінилась, а зареєструватися на подачу документів так і не вдалося. Ну хоч один плюс, що не доведеться 2 години сидіти перед монітором, як минулого разу. Закривши сайт пішов займатися своїми справами. О 14 год., заради цікавості, ще раз заглянув на сайт e-konsulat і з подивом помітив, що дата знову змінилась, перемістившись вперед ще на 3 дні - "Відсутні вільні дати до 2017-04-20". Майнула думка що нічого це не дасть і дати або відкриваються на кілька секунд, або взагалі не відкриваються. 

Але о 9 вечора таки пощастило! Я навіть не очікував такої вдачі. Зайшов перевірити чи не змінились бува знову дати на  e-konsulat. Вирішив що ще сьогодні, а потім ще раз 28 лютого спробую реєструватися через  e-konsulat, а якщо не вдасться, то вже в березні скористаюсь послугами візового центру. І тут на сайті з'явилась вільна дата на квітень. Швиденько вибрав її - відкрилась візова анкета. Заповнив та зареєстрував анкету у системі, зберіг її електронний варіант на комп'ютер. 

У заповненні візової анкети ніяких складнощів не виникає. В інтернеті безліч прикладів. Тут пораджу наперед виписати на папір всі необхідні данні, або ще краще потренуватися заповнювати анкету вибравши пункт "Національна віза. Заповни формуляр" на сайті e-konsulat. Зверніть увагу що на заповнення анкети дається 60 хв. Якщо не встигнете  - доведеться починати все спочатку. 

Тут є один важливий момент: для призначення дати подачі документів на сайті e-konsulat потрібно обирати пункт меню "Національна віза. Зареєструй формуляр". Для заповнення анкети та її роздруківки (не для призначення дати) обирайте "Національна віза. Заповни формуляр".

Отже, як бачите, все можливо, і ви можете самостійно безкоштовно зареєструватися на подачу документів до польського консульства не користуючись послугами ніяких посередників. Все що потрібно для цього - це велике бажання, наполегливість та трошки удачі.

Наступний крок - це придбати поліс медичного страхування. У нашому селищі немає страхових компаній, які надають такі послуги - тому буду пробувати робити це через інтернет.

Щоб не пропустити нову інформацію підписуйтесь на оновлення блогу через RSS або електронну пошту

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.