субота, 11 лютого 2017 р.

Запис на подачу документів через e-konsulat. 10.02.2017

Продовжую розповідати про те, як поїхати в Польщу на роботу. Сьогодні поговоримо про реєстрацію на подачу документів для отримання візи.Отже, спочатку вирішив спробувати безкоштовний варіант. Вчора намагався зареєструватися на подачу документів в консульство для отримання польської національної візи через сайт e-konsulat. І як показав цей експеримент - це безнадійно. Згідно інформації на сайті посольства Польщі вільні дати на e-konsulat з'являються три рази на місяць - 10, 20 та 30 числа о 12.00 за київським часом. Минулого разу дата на сайті змінилася 30 січня і до 31 березня вільних дат вже не було. 

10 лютого о 12 годині я почав перевіряти наявність вільних дат - оновлював сторінку сайту з періодичністю 10-15 секунд. Сиджу 30 хвилин.... годину... півтори години... ніяких змін не відбувається - на сайті той ж напис "Відсутні вільні дати до 2017-03-31". Чесно, то вже набридло отак сидіти і клацати, вводячи каптчу та чекаючи коли нарешті вже відкриються вільні для реєстрації дати. Але ж треба було довести справу до закінчення. І тут.... ні, дива не сталось, і о 14.00 повідомлення на сторінці просто змінилось на "Відсутні вільні дати до 2017-04-10". Ніякі дати не відкрились, напис просто змінився і все! І це при тому, що я дві години сидів і постійно оновляв сторінку. І що далі? Вільні дати не з'являються чи їх розбирають за кілька секунд??? Я не знаю. 

Друга спроба буде 20 лютого. Якщо не вдасться, то доведеться користуватися послугами посередника VFS Global та платити їм 18 євро за те, що вони приймуть у мене документи та передадуть в консульство. 

Читав на форумах, що інколи допомагає лист до консула, в якому можна пожалітись йому на постійну відсутність вільних дат - консул може назначити дату поза чергою. Але це як виключення, в більшості випадків на такі листи або не реагують, або радять скористатися послугами офіційного посередника VFS Global.

Побачимо що буде через 10 днів. Скоріш за все, вчорашній результат повториться.

Про результат експерименту із реєстрацією на подачу документів читайте тут: Призначення дати подачі документів. Спроба №2 20.02.2017

Щоб не пропустити нову інформацію підписуйтесь на оновлення блогу через RSS або електронну пошту

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.