середа, 4 січня 2017 р.

DS-260. Заповнив та відправив анкету.

Отже, пройдений ще один крок на шляху до отримання міграційної візи в США. Нещодавно заповнив та відправив форму DS-260. Тепер залишилось зібрати всі необхідні документи та чекати запрошення на співбесіду в посольство США. Не буду детально зупинятися на заповненні анкети. В інтернеті є досить таки багато детальних інструкцій. Але якщо у вас виникнуть якісь запитання - пишіть в коментарях. 


Щоб заповнити анкету DS-260 необхідно перейти на сайт ceac.state.gov/IV/Login.aspx , ввести у відповідне поле свій кейс намбер, який ви отримали після виграшу, дату народження, вказати що ви заявник, ввести каптчу, та розпочати заповнювати анкету на себе та на всіх членів вашої сім'ї, які будуть емігрувати разом з вами. Якщо хтось із них не має наміру емігрувати в США - наприклад, дружина чи чоловік основного заявника - їхню анкету заповнювати не потрібно, а у своїй анкеті вказати що будете їхати один. 

Зверніть увагу, що якщо протягом 20 хвилин ви не будете виконувати ніяких дій по заповненню анкети, система автоматично закриє вашу сесію і всі введені вами данні не збережуться. Потрібно буде заходити по-новому і вводити все з початку. Щоб такого не сталося потрібно заздалегідь підготуватися та виписати на папері або набрати в текстовому файлі на комп'ютері всі необхідну вам інформацію. Також після кожного введення інформації зберігайте анкету, натискаючи на кнопку "Save". Обмеження в часі на заповнення анкети немає. Тобто сьогодні ви можете заповнити один розділ, зберегти його, а завтра продовжувати. Після заповнення всіх розділів анкети вам запропонують все ще раз перевірити, підписати анкету, вказавши номер паспорта та своє прізвище та натиснувши на відповідну кнопку відправити анкету на розгляд.

Для заповнення  DS-260 буде потрібна така інформація:
- ваші дані - дата народження, місце народження
- дані закордонного паспорта
- ваша теперішня адреса. Попередні адреси, за якими ви жили раніше, починаючи з 16-тирічного віку і до теперішнього часу.  
- ваш номер телефону та адреса електронної пошти
- адреса в США, на яку вам вишлють Грін Карту та номер соціального страхування. Це може бути адреса ваших знайомих, родичів, друзів, які проживають в США.
- інформація про ваших батька та матір (прізвище, ім'я, дата народження, місце народження, місце проживання)
- дані про вашу дружину/чоловіка (дата народження, місце народження, місце роботи, дата одруження)
- така ж інформація про вашу дитину/дітей
- ваше теперішнє місце праці та інформація про попередні місця праці протягом останніх 10 років
- ваша освіта - що, де і коли закінчували: університет, технікум, середня школа, курси і т.д.
Ось і все. Заздалегідь зібравши всю цю інформацію вам буде набагато легше та швидше заповняти анкету.

Тепер залишається тільки чекати та перевіряти час від часу свою виграшну сторінку на сайті dvlottery.state.gov Коли анкету опрацюють, та буде призначена дата співбесіди в  посольстві, а на вашій сторінці з'явиться відповідна інформація. 

Щоб не пропустити нову інформацію підписуйтесь на оновлення блогу через RSS або електронну пошту

79 коментарів :

 1. Скажіть будь-ласка, а як отримати американцю у нас отримати цей дозвіл на імміграцію https://vidnazhitelstvo.com/dozvil-na-immigratsiyu/ якщо по суті нема підстав? Чи вони взагалі потрібні якщо їдеш сюди працювати?

  ВідповістиВидалити
 2. Добрий день!Підскажіть як розблокувати анкету ds 260.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий вечір. Щоб розблокувати DS-260 потрібно писати до консульського центру в Кентуккі KCCDV@state.gov з проханням розблокувати анкету вказавши кейс номер, Прізвище, Ім'я, дату народження. Дочекатись доки анкету розблокують, виправити помилки і повторно відправити.

   Видалити
  2. Доброго дня.якщо віза міграційна готова, як розблокувати ds260, щоб внести зміни, підписати та щераз надіслати?

   Видалити
  3. Добрий день. Не зовсім зрозумів питання. Якщо у вас імміграційна віза вже вклеєна у паспорт то для чого щось міняти у ds-260?

   Видалити
 3. А школу потрібно писати чи тільки вищі заклади,?Дякую

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Підкажіть. Чому в графі кількість освіт (4 разом із школою) ставить червоний трикутник і не хоче зберігати?

   Видалити
  2. Важко сказати. Якщо якась помилка то має писати яка саме. Щось не вірно внесли, можливо якісь символи лишні. Якщо десь ставили "дефіс" - пробуйте без нього.

   Видалити
  3. Ярослав дякую. Лишнім був знак "номер". Та ще такі 2 питання: скопіював зсилку фейсбук, але встановилась не повністю!
   Також набрав електронний адрес та його зберіг, але в кінці при перевірці даних всі букви там великі

   Видалити
  4. Ім'я користувача у фейсбуці можна редагувати, тоді і посилання на сторінку буде коротшим. спробуйте ще так. То не має різниці які букви в електронній адресі. Я пам'ятаю що усі данні вводив великими буквами.

   Видалити
  5. Ще раз дякую. Буду пробувати

   Видалити
  6. Ярослав. Чи називається депортацією з країни, якщо я на 2 дні пізніше виїхав з країни чим мав візу. На рік в мене була заборона в'їзду в країну. Чи вказувати цю інформацію в анкеті дс260, якщо це було десь 12 років тому?

   Видалити
  7. Не зможу вам дати точної відповіді на це запитання. Спробуйте запитати на форумі переможців лотереї. Думаю що в інших були подібні ситуації.

   Видалити
  8. Скиньте будь ласка посилання на форум. Дякую

   Видалити
  9. forum.govorimpro.us Тут багато різноманітної інформації про США та про участь у лотереї

   Видалити
 4. А якщо роботу написали не за 10 років,а за 25 то це буде вважатись помилкою,чи ні?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Якщо у вас за цих 25 років було одне і те ж місце роботи, або якщо одне і те ж місце роботи входило і в цих 25 років і в останніх 10 разом з іншими місцями роботи - то не помилка. Якщо це все були різні місця роботи - то ви вказали лишню інформацію, адже у анкеты чітко написано - вкажіть всі свої місяця роботи за останніх 10 років, починаючи з останнього.

   Видалити
 5. Підскажіть ще фотографія повинна бути в кінці анкети,бо там пишеться тільки вимоги до фото які мають бути,а прикріпити фото нема.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. В ds-260 не потрібно прикріпляти фото. Фото потрібно принести з собою на співбесіду.

   Видалити
 6. Маю питання,скажіть будь-ласка,та форма про щеплення повинна бути на теперішнє прізвище чи на дівоче прізвище.Взагалі то всі щеплення робились на дівоче прізвище.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. На медкомісії потрібен закордонний паспорт. Якщо в паспорті і в довідці будуть різні прізвища то думаю що будуть питання до вас. Візьміть довідку про щеплення на теперішнє прізвище. Чи в цьому є якась проблема?

   Видалити
 7. Незнаю,тому що дитяча моя карточка на дівоче прізвище.Незнаю чи лікар захоче писати на теперішнє прізвище.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ну тоді, на мою думку, найкраще буде звернутися у МОМ чи Медіком - де ви плануєте проходити медкомісію, та запитати чи підійде їм довідка про щеплення, виписана на дівоче прізвище (в крайньому разі можна ж взяти з собою свідоцтво про одруження). Взагалі то я думаю що з цим не має бути проблем. Зараз найбільша проблема коли розпочнуться співбесіди і все стане на свої місця.

   Видалити
 8. Доброго дня ,що мені робити анкета DS -260 відправлена ще місяць тому,але на електронну адресу ще нічого не приходило.Проблема така,що я не зберегла на комптьютері цю анкету і не роздрукувала,а тепер Незнаю номер діла який,що робити,Підскажіть будь ласка

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий вечір. Номер вашої справи вказаний у повідомленні про виграш. Зайдіть ще раз на свою виграшну сторінку та подивіться. Анкету DS-260 не потрібно роздруковувати на співбесіду, хіба що для себе. Скоріш за все на електронну адресу вам ще нічого не приходило бо вашу анкету ще не обробили. Це залежить від номеру вашої справи (case number), адже анкети обробляють по черзі. До того ж ще діє заборона Трампа на видачу імміграційних віз. Тому, можливо, анкети ще не обробляють. Тут важко точно сказати.

   Видалити
 9. Хочу увійти у анкету пише що невірний кейс номер,пише що введена мною інформація не відповідає їхнім записам

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Якщо вводили номер з клавіатури - можливо якийсь символ ввели не вірно - наприклад "нуль" замість букви "О" чи ще щось. Спробуйте скопіювати і вставити.

   Видалити
 10. Але ж кажуть,що потрібно останню сторінку роздрукувати,що без цеї сторінки не пустять на співбесіду.

  ВідповістиВидалити
 11. Там де пишеться штрих код,This is not a visa.Ії д потрібно ,а в мене її нема ,не руздрукувала і не зберегла

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Зайдіть ще раз у свій аккаунт, де відправляли DS-260, там має бути можливість роздрукувати ту останню сторінку.

   Видалити
 12. Добрий вечір! Підкажіть будь-ласка, можливо Ви в курсі, чи потрібно вказувати у графі give name - по-батькові ? Оскільки я переглянув уже близько 20 відео і статей на цю тему і всюди різна інформація..

  І щодо працевлаштування - чи знаєте як правильно вказувати, якщо я фізична особа-підприємець?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий день. Я не вказував по батькові. Читав історії - хто вказував потім мав проблеми через те, що у грінкарті помилково замість прізвища написали по батькові. Фізичну особу-підприємця я записував як INDIVIDUAL ENTREPRENEUR.

   Видалити
  2. Чому різна інформація щодо вказувати чи ні по батькові. Вимоги немає - якщо бажаєте щоб у ваших американських документах потім було вказане по батькові - пишіть, не бажаєте - не пишіть.

   Видалити
 13. Скажіть будь ласка, якщо я зробила помилку в анкеті (замість дівочого прізвища матері вказала по шлюбі), то чи потрібно просити розблокувати анкету і виправити? Чи нічого не писати, і чекати відповіді, а вже перед інтерв'ю виправити? (читала десь, що після призначення інтерв'ю можна звертатись безпосередньо в консульство і виправляти допущені помилки

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. На скільки знаю ще не відомо коли розпочнуться інтерв'ю з переможцями. Так що, на мою думку, краще розблокувати анкету, внести всі зміни і спокійно чекати.

   Видалити
 14. Підкажіть, будь ласка, що означає: введена вами інформація про справу не відповідає нашим записам. Це вибиває коли я хочу продовжити заповнення ds 260

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Скоріше за все на сайті проводять якісь технічні роботи. Пробуйте заходити час від часу. Перезавантажте сторінку, спробуйте інший браузер.

   Видалити
 15. Підкажіть, будь ласка, якщо в свідоцтво про народження російськомовне. Якою мовою писати дівоче прізвище та ім'я - російською як в свідоцтві чи українською?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. На скільки я пам'ятаю в формі DS-260 вся інформація пишеться англійською. Прізвище та ім'я пишіть точно так як вказано у вашому закордонному паспорті, а дівоче прізвище пишіть латиницею як у свідоцтві.

   Видалити
 16. Я був одружений,коли подавав на ґрін карту,до виграшу ми розлучилися офіційно,чи має вона право участвувати далі?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Бувша дружина не може претендувати на отримання імміграційної візи бо вона вже не член вашої сім'ї. А якщо ви одружитесь до відправки DS-260, або до співбесіди - нова дружина буде мати право на отримання візи разом з вами. Але тоді очікуйте на перевірку на фіктивність шлюбу.

   Видалити
 17. Добрий вечір.якщо чоловік при заповненні анкети подав паспорт дія якого до кінця листопад,що робити коли отримає новий?редагувати анкети чи на повідомити про це на інтерв'ю?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Якщо вам до того часу вже назначать дату інтерв'ю, то анкету редагувати не зможете. Коли чоловік отримає новий закордонний паспорт, то обов'язково нехай залишить старий. На інтерв'ю покаже обидва паспорти.

   Видалити
  2. Також можна написати в КСС пояснення, що закінчується термін дії паспорта і будете отримувати новий.

   Видалити
 18. На подачу заявок на грін карту в імені дитини є помилка.при заповненні ds260 ім'я вписано по паспорту.потрібно це кудись повідомити

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Яка саме помилка? Якщо просто опечатка в букві - то нічого страшного і нікуди додатково не потрібно повідомляти. Головне що в DS-260 вписали як у паспорті.

   Видалити
 19. Добрий день.
  Якщо місце проживання село, то де це правильно вказувати, у графі Sity? Чи потрібно після назви села писати VIL чи VILLAGE???
  Якщо у нас змінили назву району то анкету DS-260 заповнювати вже по-новому чи так як подавали в заяві на участь у розіграші?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий день. У графі City вказуєте назву села, після назви нічого не потрібно дописувати. Назву району пишете так, як він називається на теперішній час, хоча вказувати район не обов'язково і окремої графи для цього немає - достатньо село, область та індекс.

   Видалити
 20. Добрий день)
  Як правильно вказати посилання (ссилку) на соцмережі? Воно повністю не вміщається і йде тільки великими буквами (коли копіюю і вставляю - також перекидає на великий шрифт). Можливо можете показати зразок? Чи може там потрібно написати тільки своє ім'я користувача?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий вечір. Точно вам не скажу бо коли заповнював таку анкету питання про соцмережі не було. Почитав на форумі - в посиланнях на соцмережі пишуть як посилання так і ім'я користувачів, ID користувача. У вас з якою соцмережею проблеми?

   Видалити
 21. Дякую за відповідь. З Facebook і Instagram.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. На мою думку, в Інстаграм мабуть можна вказати ім'я користувача - по ньому ж легко можна знайти ваш профіль. У Фейсбуці можна зайти у налаштування і змінити ім'я користувача на якесь коротке, тоді і посилання на вашу сторінку скоротиться. Наприклад, якщо у вас було посилання на зразок www.facebook.com/profile.php?id=різні цифри, то можна замінити на зразок www.facebook.com/my_user

   Видалити
  2. Дякую. Буду пробувати.

   Видалити
 22. Підкажіть ще, будь ласка, таке: у дітей термін дії закордонних паспортів закінчується у квітні 2022 року, вже виготовили нові. При заповненні анкети DS-260, які подавати дані? (в заявці на участь у розіграші вказували зі старих паспортів).

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. В заявці на участь у розіграші вказується тільки номер закордонного паспорта головного заявника. Як ви могли вказати номера паспортів дітей?

   Видалити
  2. Перепрошую. Я не знала. Мені заявку подавала знайома. Я давала їй паспорти.

   Видалити
  3. Запитайте у знайомої чи вона все вірно заповнила у заявці і чи нічого не наплутала.

   Видалити
 23. Доброго дня,при заповненні форми DS-260 у прізвищі дитини пропустили одну літеру,форма вже відправлена,чи вважається це грубою помилкою?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий вечір. На мою думку краще розблокувати DS-260 та виправити помилку, адже в цій формі ви мали вказати прізвище дитини так як написано у паспорті.

   Видалити
 24. Доброго дня!!! 1. У мене є 2 диплома: бакалавра (4 роки навчання), спеціаліста(1 рік)...вказувати у графі так як два освіти і університети(універ один той самий і сеціальність.
  2. Course of study...? Я навчався на фізико-математичному, спеціальність вчитель інформатики та фізики...що вказувати??? Дякую!!!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий вечір. 1. В анкеті просять надати інформацію про всі навчальні заклади, які ви відвідували починаючи із середньої школи і вище. Якщо у вас два дипломи, то можна вказувати і бакалавра і спеціаліста окремо, починаючи з найвищого рівня - спеціаліст, бакалавр, середня школа. Хоча, з іншого боку, і вірним буде вказати спеціаліста і 5 років навчання, адже навчальний заклад один і спеціальність також. На мою думку і так і так - помилки не буде. 2. Course of Study - вказуєте назву своєї спеціальності по диплому - вчитель інформатики та фізики.

   Видалити
 25. Доброго дня. 1.Якщо вказувати інформацію про середню школу то що вказувати в цих лінійках -Course of study and Degree or Diploma.
  2 І якщо відзначити що діти не імігрують з тобою , але вказати що імігрують пізніше. Чи потрібно буде вже заповняти на них анкети? Не відомо чи дітей в майбутньому відпустить мама.
  Дякую

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий день. Про середню школу: в графі Course of Study - вказуєте ACADEMIC, в графі Degree, Diploma or Certificate Received - вказуєте CERTIFICATE. Щодо дітей: якщо діти з вами не іммігрують - то на них не потрібно заповняти анкети - відповідно на співбесіду вони не підуть, візи не отримають і втратять шанс на отримання грінкарт. В такому разі діти у майбутньому зможуть іммігрувати тільки по процедурі возз'єднання. Так що подумайте ще раз щодо дітей. Можливо все ж таки варто заповняти анкети на всіх, разом йти на співбесіду, отримати імміграційні візи а далі вже буде видно.

   Видалити
 26. Доброго дня, Ярослав!
  Підкажіть, будь ласка, чи слід документально підтверджувати всі свої місця проживання, чи обовязково це має бути проживання з пропискою (реєстрацією)? Останнє місце проживання писати як вказано у внутрішньому паспорті (навіть, якщо назва міста змінилась), чи вказувати нову назву, навіть якщо в паспорті місто вказано зі старою назвою? І ще не порадите, як все ж таки вірно вказати адресу - в американському форматі (спочатку дом, потім вулиця ... str. apt. або транслітерацією, тобто vul. Ivanova bud.1 kv. 5)? І чи обовязково слід повторити адресу в тому ж форматі, як зазначали в заявці на грін кард? Цікаво, якщо цю ж адресу написати в іншому форматі, не буде це пораховано, як інша адреса? Заздалегідь вдячна за допомогу)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. В переліку документів на співбесіду має бути і документ, що підтверджує ваше теперішнє місце проживання, наприклад конверт, що адресований вам. Але і це не в усіх запитують. Попередні місця проживання ніяк не потрібно підтверджувати. У формі потрібно вказувати фактичну адресу проживання, приписка нікого не цікавить. Я вказував адресу у американському форматі. Не обов'язково щоб адреса в заявці і адреса у дс-260 збігались, ви ж могли змінити місце проживання.

   Видалити
  2. Ярослав, дякую Вам велике) А можна ще Вас спитати? Ви вказували саме дівоче прізвище матері, бо думаю, може surnames at birth мається на увазі прізвище, коли вона народжувала (т.б. те, що зазначене в свідоцтві про народження апліканта)? Інакше було б вказане мабуть maiden name, якщо вони б хотіли знати її дівоче прізвище. І ще Ви транслітерували прізвища батьків з російської мови, як мабуть вказані в Вашому свідоцтві про народження, чи все ж вказувати транслітерацію з українських ПІБ батьків (тоді буде не так,як в свідоцтві про народження)? Можете ще з цього питання поділитися думками. Дуже-дуже вдячна...

   Видалити
  3. Я вказував дівоче прізвище матері, тобто те, що було до одруження. Транслітерацію робив з української мови.

   Видалити
 27. Добрий день. Не підкажете, документи для відправки в ККС та на інтервю в посольстві США в Києві апостилювати не треба? Дякую

  ВідповістиВидалити
 28. Підкажіть будь ласка якщо останнім часом працюю в Польщі,то це потрібно вказувати в анкеті

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Якщо працюєте офіційно то треба, адже там є питання про поточне місце роботи. І що ви там напишете?

   Видалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.