середа, 4 січня 2017 р.

DS-260. Заповнив та відправив анкету.

Отже, пройдений ще один крок на шляху до отримання міграційної візи в США. Нещодавно заповнив та відправив форму DS-260. Тепер залишилось зібрати всі необхідні документи та чекати запрошення на співбесіду в посольство США. Не буду детально зупинятися на заповненні анкети. В інтернеті є досить таки багато детальних інструкцій. Але якщо у вас виникнуть якісь запитання - пишіть в коментарях. 


Щоб заповнити анкету DS-260 необхідно перейти на сайт ceac.state.gov/IV/Login.aspx , ввести у відповідне поле свій кейс намбер, який ви отримали після виграшу, дату народження, вказати що ви заявник, ввести каптчу, та розпочати заповнювати анкету на себе та на всіх членів вашої сім'ї, які будуть емігрувати разом з вами. Якщо хтось із них не має наміру емігрувати в США - наприклад, дружина чи чоловік основного заявника - їхню анкету заповнювати не потрібно, а у своїй анкеті вказати що будете їхати один. 

Зверніть увагу, що якщо протягом 20 хвилин ви не будете виконувати ніяких дій по заповненню анкети, система автоматично закриє вашу сесію і всі введені вами данні не збережуться. Потрібно буде заходити по-новому і вводити все з початку. Щоб такого не сталося потрібно заздалегідь підготуватися та виписати на папері або набрати в текстовому файлі на комп'ютері всі необхідну вам інформацію. Також після кожного введення інформації зберігайте анкету, натискаючи на кнопку "Save". Обмеження в часі на заповнення анкети немає. Тобто сьогодні ви можете заповнити один розділ, зберегти його, а завтра продовжувати. Після заповнення всіх розділів анкети вам запропонують все ще раз перевірити, підписати анкету, вказавши номер паспорта та своє прізвище та натиснувши на відповідну кнопку відправити анкету на розгляд.

Для заповнення  DS-260 буде потрібна така інформація:
- ваші дані - дата народження, місце народження
- дані закордонного паспорта
- ваша теперішня адреса. Попередні адреси, за якими ви жили раніше, починаючи з 16-тирічного віку і до теперішнього часу.  
- ваш номер телефону та адреса електронної пошти
- адреса в США, на яку вам вишлють Грін Карту та номер соціального страхування. Це може бути адреса ваших знайомих, родичів, друзів, які проживають в США.
- інформація про ваших батька та матір (прізвище, ім'я, дата народження, місце народження, місце проживання)
- дані про вашу дружину/чоловіка (дата народження, місце народження, місце роботи, дата одруження)
- така ж інформація про вашу дитину/дітей
- ваше теперішнє місце праці та інформація про попередні місця праці протягом останніх 10 років
- ваша освіта - що, де і коли закінчували: університет, технікум, середня школа, курси і т.д.
Ось і все. Заздалегідь зібравши всю цю інформацію вам буде набагато легше та швидше заповняти анкету.

Тепер залишається тільки чекати та перевіряти час від часу свою виграшну сторінку на сайті dvlottery.state.gov Коли анкету опрацюють, та буде призначена дата співбесіди в  посольстві, а на вашій сторінці з'явиться відповідна інформація. 

Щоб не пропустити нову інформацію підписуйтесь на оновлення блогу через RSS або електронну пошту

1 коментар :

  1. Скажіть будь-ласка, а як отримати американцю у нас отримати цей дозвіл на імміграцію https://vidnazhitelstvo.com/dozvil-na-immigratsiyu/ якщо по суті нема підстав? Чи вони взагалі потрібні якщо їдеш сюди працювати?

    ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.