неділя, 9 жовтня 2016 р.

Ви виграли Green Card. Що робити далі

Як перевірити результати грінкард лотереї, якщо загубили номер підтвердження

ОНОВЛЕНО! Січень 2020 р.


Отже, давайте детальніше розберемось, які кроки потрібно зробити переможцю імміграційної лотереї DV-2020.

Перше, що потрібно зробити, це подивитися на свій кейс номер, який записаний в повідомленні про виграш. В кожному розіграші видається 50 тис. віз, а тих, хто виграв, більше цієї цифри - тому за своїм номером можна визначити приблизні шанси на успіх. Також треба враховувати, що якщо переможець їде не один, то і члени його сім'ї отримають візи з цієї кількості загальних віз. Хоча буду і такі, хто взагалі не прийде на інтерв'ю і відмовиться від переїзду в США. Всі шанси отримати імміграційну візу мають ті, у кого кейс номер не більше 30 тис. У переможців, у яких кейс номер не більше 12 тис. і у кого є якісь вагомі причини щоб відтягнути термін інтерв'ю - можуть почекати з подачею форми DS-260. Але не варто сильно затягувати - бо можна просто не встигнути пройти всі процедуре. Так що будьте уважні. В іншому випадку бажано заповнити форму DS-260 якнайшвидше.

Йдемо далі. Ось вони, ці шість кроків до американської мрії. 

Крок 1. Заповнити електронну візову анкету DS-260 на сайті ceac.state.gov/IV/Login.aspx на себе і на кожного члена сім'ї, який поїде з вами. Оновлено: Після заповнення анкети DS-260 на вашу електронну пошту прийде запит з Консульського центу в Кентуккі з інструкціями про те які документи потрібно відсканувати та відправити. Очікувати дату призначення інтерв'ю. Анкету можна заповнювати не відразу після виграшу, а через деякий час, про що я вже писав вище. Останні інтерв'ю з переможцями триватимуть до кінця вересня 2020 року. Але все одно, краще не затягувати із заповненням анкети.

Крок 2. Збір необхідних документів. Якщо документи видані українською, російською або англійською мовами - переводити їх не потрібно. Під копіями маються на увазі звичайні ксерокопії.
Потрібно підготувати оригінали + копії:
- Диплом, свідоцтво або довідка про закінчення навчального закладу
- Свідоцтво про народження
- Свідоцтво про шлюб
- Свідоцтво про розлучення (хто розлучений)
- Свідоцтво про зміну прізвища (якщо змінювали)
- Довідка про несудимість
- Військовий квиток (тим, хто служив)
- Закордонний і внутрішній паспорт (лише оригінали)
- 2 фото 5х5 які були зроблені не більше 6 міс. тому.  На звороті фото потрібно написати своє ім'я і прізвище (як в закордонному паспорті)
- Ім'я, адреса і телефон людини в США, яка буде вашим представником (на цю адресу відправлять Green Card)
- Доказ проживання вами за адресою в Україні, яку ви вказали, заповнюючи анкету DS-260.
- Докази вашої фінансової спроможності: оцінка вашої нерухомості, гроші на рахунку в банку, лист від роботодавця з США, який готовий взяти вас на роботу. Конкретна сума тут не називається - але чим більше зможете зібрати - тим краще. Також потрібно переконати працівника посольства, який проводитиме співбесіду,  що у вас є чіткий план де і ким ви будете працювати по приїзду в США і що у вас є достатня кількість грошей на перший час. Але, судячи з розповідей переможців, які в же отримали візи, цей пункт не обов'язковий. В більшості випадків такі документи не вимагають і не питають скільки у вас є грошей.

Крок 3. Пройти медичний огляд. В Україні медогляд проходять в Києві в Міжнародній організації з імміграції. Оновлено: Також медогляд можна проходити в приватній клініці Медіком. На медкомісію потрібно попередньо записатися за телефоном. в Медікомі можна реєструватися і через електронну пошту. Результат видають після 15. год. наступного дня. Записуйтеся на дату, ближче до інтерв'ю. Адже імміграційна віза дійсна 6 місяців саме з дати проходження медкомісії. Оновлено: Ціна за проходження медичного огляду: для дітей до 2 років - 155 дол., з 3-14 років - 225 дол., від 15 років - 195 дол. (оплата в гривні по курсу).

Крок 4. Реєстрація в кур'єрській службі для доставки вашого паспорта з візою та імміграційних документів http://www.ustraveldocs.com/ua_ru/ua-iv-documentdelivery.asp
Після реєстрації на сайті потрібно роздрукувати підтвердження і взяти його з собою на співбесіду.

З результатами медичного обстеження, з документами, зібраними в Кроці 2, з грошима в розмірі 330 доларів (або еквівалент в гривні), з підтвердженням про реєстрацію в кур'єрській службі (Крок 4) приходите на співбесіду. Там отримуєте або схвалення або відмову щодо віз. У разі відмови сплачені гроші не повертаються. Також після співбесіди і до від'їзду в США потрібно оплатити 220 дол. за виготовлення Green Card (оплатити можна онлайн за допомогою банківської карти). По інформації на форумах, коли ви вже пройшли всі кроки і дійшли до співбесіди, то відмовляють у візах дуже дуже рідко. 

Крок 6. Від'їзд до США. З моменту проходження медкомісії у вас є шість місяців на виліт в США. По прибуттю, в аеропорту імміграційний офіцер бере у вас конверт з документами, знімає відбитки пальців і ставить в паспорт штамп, який замінює на 1 рік Green Card. Сама карта буде відправлена ​​вам на ту адресу в США, яку ви вказали на співбесіді в посольстві або під час заповнення DS-260. З цього часу ви законний житель Сполучених Штатів.

Якщо у вас є незавершені справи і потрібен деякий час на їх вирішення - то не обов'язково відразу ж поселятися в США - після отримання штампа в паспорт можна летіти назад, але потрібно повернутися не пізніше ніж через 6 місяців. Штамп на візі, який ви отримали в аеропорту при першому візиті, на 1 рік заміняє Green Card. Але тут проблема в тому - що не всі працівники міграційної служби знають ці нюанси - і вас можуть просто не випустити з країни або не впустити в США. Так що краще не ризикувати і дочекатись поки пластикова Грін Карта прийде на вашу поштову адресу.

Також для підготовки до від'їзду в США можете скористатися наступною інформацією:

Скільки потрібно грошей на оформлення документів.
Як вибрати місто в США для імміграції
Ким працювати в США
Де купувати квитки в США
Скільки грошей брати з собою в США
Де взяти адресу в США


Щоб не пропустити нову інформацію підписуйтесь на оновлення блогу через RSS або електронну пошту

200 коментарів :

 1. Скажіть будь ласка, в анкеті DS-260 вказувати по батькові?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. По-батькові вказувати не потрібно. Тільки прізвище та ім'я

   Видалити
 2. А чи потрібно робити переклад документів для інтерв"ю, чи тільки копії? Якщо потрібно, то яких. І хто це уповноважений робити? Дуже дякую за допомогу.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Віталій, якщо у вас документи українською чи російською мовами - переклади не потрібні

   Видалити
 3. Доброго вечора. На проходження медкомісії крім карти імунізації потрібно ще якісь довідки з місцевої поліклініки? Якої форми?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ніяких довідок з поліклініки не потрібно. Питають про хвороби та операції - вірять на слово, підтверджуючих документів не питають

   Видалити
 4. Як дізнатися про дату призначення інтерв"ю в консульстві?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. після призначення дати інтерв'ю на електронну пошту прийде лист

   Видалити
 5. Підскажіть будь-ласка на данний час не потрібно перекладати на англ. мову текст документів і нотаріально завіряти їх? 08.11.17 р дякую за відповідь

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Не потрібно, якщо вони українською або російською мовою

   Видалити
 6. Скажіть будь ласка чи потрібні підтверджуючі документи про приписку, якщо чоловік живе у дружини і ця адреса вказана у анкеті, але він не приписаний у неї зацією адресою ?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Про приписку вас ніде не питають. Вказувати потрібно фактичне місце проживання.

   Видалити
 7. Докази проживання за українською адресою? а це як (докладніше)?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Я брав конверти від листів, які приходили поштою на мою адресу. Але ці докази на співбесіді ніхто не запитував.

   Видалити
 8. Добрий день. Чи потрібно знайти англійську мову, і на скільки добре, для проходження співбесіди?
  Дякую!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий день. Немає вимог щодо знання англійської. На співбесіді можете розмовляти і українською. Консул розмовляє українською.

   Видалити
 9. Чи потрібно для реєстрації анкети вносити дітей, яким виповнилось 21 рік, чи вносити тільки тих, хто не досяг 21 року.
  На протязі якого часу призначають інтерв'ю з часу заповнення ДС 260?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. В анкету на участь в лотереї не потрібно вносити дітей старше 21 року. Вони самостійно можуть брати участь. Від відправлення ДС 260 до інтерв'ю проходить приблизно 5 місяців. Але цей термін залежить і від номера вашого кейсу. Чим менший номер тим швидше може бути інтерв'ю.

   Видалити
 10. А яку адресу вказувати в формі DS-260 прописку або фактичне проживання? Щоб потім змогти надати докази проживання за українською адресою. Так які самі це докази?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Вказувати потрібно адресу фактичного проживання. Докази проживання - наприклад рахунки за світло, воду і т.п., де вказане ваше прізвище та ім'я. Або листи на ваше ім'я та адресу. Хоча ці докази на інтерв'ю в посольстві не у всіх запитують

   Видалити
 11. Добрий день! Підкажіть будь ласка чи можна ще подавати документи для участі в розіграші? І чи є фірми які можуть заповнити та проконсультувати?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Зазвичай подача заявок відбувається з жовтня по листопад кожного року, а результати оголошують в травні наступного року. Не раджу вам шукати фірми для заповнення анкети. Все це можна зробити самостійно. Там немає нічого складного. Умови участі дуже прості. Якщо є якісь питання - задавайте в коментарях.

   Видалити
 12. Доброго дня в розділі
  Mailing and Permanent Address Information у формі ds260 вказати імя та адресу контактноі особи в США чи в Україні свою адресу? Як краще?
  В кроці 6 ви кажете ... дочекатись поки прийде на пошту, це ви маєте на увазі в Україну чи в Америку

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий день. "Permanent Address" (Please provide the following information on where you intend to live after arrival in the United States.) - ви маєте на увазі цей розділ? Якщо так - то тут вказуєте адресу в США. Грінкарта приходить на поштову адресу в США, на ту, яку ви вказували у формі DS-260 (або якщо змінювали на співбесіді). В Україну Грінкарту не відправляють.

   Видалити
 13. Якщо немає всіх прививок в дорослого чи дітей, що в такому випадку буде?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. У такому випадку вам назначать всі необхідні щеплення під час медогляду в МОМ (за окрему плату).

   Видалити
 14. А от таке питання, виграв грін карту в 19 а в армії не був, армія з 20, що тоді відмова в візі? І якщо подавав наприклад в 2018 результати відповідно весною 2019, а на інтерв'ю останні сроки вересень 2019 я правильно розумію?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Стосовно строків - якщо подавали заявку в 2018, результати в 2019 то в разі виграшу треба пройти інтерв'ю та отримати візу до вересня 2020 року. Після виграшу вам буде необхідно заповнити форму DS-260. Від того, коли ви її заповните та відправите буде залежати коли назначать інтерв'ю. Чим швидше відправите - тим швидше запросять на інтерв'ю.

   Видалити
  2. Видача іміграційної візи не залежить від служби в армії. Інше питання як ви будете вирішувати свій від'їзд після отримання візи.

   Видалити
 15. скільки часу та як проходиться медогляд , я маю на увазі все повністю чи ні?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ось тут я детально описував проходження медогляду Медогляд на грінкарту

   Видалити
  2. Якщо коротко - то медогляд не займає багато часу і залежить від кількості людей, які його проходять в цей же день з вами. Якщо черги не занадто великі - то півтори-дві години. Аналіз крові, сечі, рентген, кабінет медсестри, терапевт.

   Видалити
 16. Доброго дня. Якщо виграв хтось із батьків але є одружений син більше 21 року то чи може син поїхати? Чи тільки чоловік і діти до 21 року?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Одружений син більше 21 року не може отримати імміграційну візу разом з батьками, які виграли. В такому випадку як варіант переїзду - то возз'єднання з батьками після того як вони поїдуть жити в США, але терміни очікування там дуже довгі.

   Видалити
  2. Скільки приблизно можливо підкажете? Просто щоб знати

   Видалити
  3. Щоб батькам подати петицію на возз'єднання для свого одруженого сина старше 21 року їм спочатку потрібно отримати громадянство США - це вже як мінімум 5 років часу. Такі петиції розглядаються в третю чергу. Якщо подивитися актуальний Visa Bulletin то можна побачити що зараз розглядаються петиції, які були подані ще в 2006 році. Тобто загальний час очікування може скласти близько 17 років часу.

   Видалити
 17. доброго дня. якщо виграв грін карту, спочатку поїхати сам а сім"ю пізніше забирати , чи потрібно їхати всім разом?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий день. Якщо ви виграли то заповнювати форму DS-260 та йти на інтерв'ю в посольство потрібно всією сім'єю. Далі ви отримаєте імміграційні візи, які діють близько 6 міс. Якщо ваша заявка виграла то ви можете їхати сам, а сім'я може пізніше, протягом дії їхніх імміграційних віз. Якщо виграла заявка дружини - то без неї ви не зможете поїхати - або тільки всі разом, або вона перша.

   Видалити
 18. Доброго дня, Ярослав! Склалась наступна ситуація:Один з членів сім'ї (мати) виграла Грін карт2020, але при заповненні анкети внесла лиш чоловіка. У них син( 20 років станом на сьогодні) , якого вона не внесла.
  Скажіть як краще , чи вносити його (сина в)DS-260 чи пробувати їхати вдвох(чоловік і жінка)? Дякую.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий день. Якщо я вірно зрозумів то мається на увазі анкета для участі у лотереї в якій ваша мати не вказала сина (не анкета DS-260)? В такому разі це порушення правил лотереї, адже всіх своїх дітей віком до 21 року потрібно вказувати. Тепер виходить що ваша мама не надала достовірну інформацію приховавши що має сина до 21 року. Через це імміграційні візи можуть не видати. Як краще зробити я не можу сказати, потрібно пошукати в інтернеті по форумах, чим закінчилась така ж ситуація у інших людей, які забували вказувати в анкетах дітей.

   Видалити
  2. А син на момент подачі анкети був одружений? Одружених дітей навіть до 21 року не потрібно додавати в анкету.

   Видалити
  3. Син був неодружений, і тоді йому було 19 (в момент подачі заявки на green)
   Скажіть , а американці можуть перевірити був син одружений в той момент, і чи потрібно буде доказувати це в посольстві документально( свідоцтво про шлюб).
   Щиро дякую , пане Ярослав!

   Видалити
  4. В присутності консула на співбесіді батьки будуть зачитувати клятву, що вся інформація у їх візових анкетах є правдивою і що вони нічого не приховують. Їх запитають про дітей і чи не забули когось вказати. Яку батьки дадуть відповідь? Якщо скажуть правду що забули вказати сина - їм відмовлять у візах і гроші сплачені за медкомісію і візовий збір вже ніхто не поверне. Якщо скажуть неправду - то це буде грубим порушення законодавства США при тому що вони поклялись говорити тільки правду.

   Видалити
  5. Ще такі питання. Батько також подавав заявку? Вони сина не вказали в обох заявках?

   Видалити
  6. Саме так, батько також брав участь. Але ні батько ні мати не вказали його.
   Їхній син був на навчанні в іншій області в період подачі заявки.

   Видалити
  7. Якби хоча б хтось один вказав сина, тоді хоть якось можна було б спробувати пояснити що то чисто випадкова помилка. Да і то ніхто б не гарантував що візи видали б. Дуже шкода що перед подачею не розібрались з правилами лотереї.

   Видалити
 19. Доброго вечора.Виграла Грін карту з першого разу Але в нас така проблема.Ми з моїм майбутнім чоловіком живем разом десь два місяці. Після виграшу ми хочемо офіційно зареєструвати шлюб. І які у нас шанси на отримання Грін карти

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий вечір, Оксана. Якщо ви зареєструєте шлюб після виграшу то вам буде потрібно внести свого чоловіка в анкету DS-260. В цьому разі вам потрібно на співбесіді бути готовими доказати що у вас були відносини ще до участі в лотереї, тобто що ваш шлюб не фіктивний. У вас запитають спільні фото до весілля, переписку в соцмережах, в месенджерах, фото з весілля. Будуть задавати питання стосовно ваших відносин і перевіряти чи будуть у вас однакові відповіді. Так що до співбесіди підготуйтеся, зберіть максимум інформації щоб доказати що у вас були відносини ще раніше. Якщо у вас відносини справжні то візи отримаєте.

   Видалити
 20. Доброго дня.Скажіть будь ласка чи при заповнені форми дс- 260 потрібно вказувати дитину якщо їй 25 років.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. В формі ds260 питають чи є у вас діти а не діти до 21 року .Ми написали всіх дітей .Навіть про дітей з іншого шлюбу питають То як -думаю треба всіх вказати а до 21 і так подали і потрібно заповнювати їй форму DS260

   Видалити
  2. Хм.. Цікаво виходить... Пошукав по форумах інформацію на цю тему. Думки розділились. Одні в DS-260 не вказували дітей старше 21 року мотивуючи це тим що по імміграційному законодавству США дітьми вважаються тільки до 21 року, а старші то вже дочки і сини а не діти, а в анкеті чітко питається тільки про дітей без помітки вказати дорослих синів і дочок. Інші вказували всіх, в тому числі і старших 21 року, але в старших ставили відмітку що вони не будуть іммігрувати разом з ними. В такому випадку непонятно як краще. Можливо і так і так буде вірно? Хтось точно знає?

   Видалити
 21. ДОБРОГО ДНЯ. Я ВИГРАВ ГРІН КАРТУМІЙ, АЛЕ КЕЙС НОМЕР ВИЩЕ 31000,ЧИ ЗУСТРВЧАЛИСЬ ВАМ ВИПАДКИ КОЛИ ЛЮДИ ОТРИМУВАЛИ ВІЗУ.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий день. Видається 50 тис. віз. Як то буде на практиці невідомо чи вистачить вам візи. Якщо подивитися Visa Bulletin за червень, то для DV-2019 зараз підійшла черга тих, у кого номера до 26800.

   Видалити
 22. Добрий вечір! Цього року виграла у лотереї. Місяць тому відправила заповнену ds260. Ніякого підтвердження ,відповіді на пошту не отримала ще. Чи є це причиною для хвилювання? Чи може написати у Кентукі центр? На медогляд записатися не можу,бо немає ще дати співбесіди. Панікую,бо все роблю сама. Переживаю,чи правильно роблю. Дякую наперед

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий день! Вітаю з виграшем! Підтвердження щодо відправки DS-260 на пошту не відправляють. Сторінка підтвердження з'являється після відправки форми DS-260. Sign and Submit Application - Confirmation. Там вказано що ваша форма DS-260 була успішно відправлена на розгляд в Кентукі. У вас з'явилась така сторінка? Цю сторінку можна зберегти та роздрукувати або відправити на свою електронну пошту. Хоча я не пам'ятаю чи таке підтвердження десь запитують. Не спішіть і не панікуйте. Співбесіду вам назначать відповідно до вашого кейс номеру. Який він у вас? До 10 тис., від 10 до 20 тис, чи більше? Щоб приблизно взнати коли розраховувати на співбесіду можна подивитись у Visa Bulletin коли і з якими номерами визивали минулорічних переможців. А потім слідкувати за цьогорічними Visa Bulletin. Перші співбесіди розпочнуться в жовтні цього року і будуть тривати до вересня наступного року. Визивають на співбесіду по черзі, відповідно до вашого кейс номеру. Коли вам назначать інтерв'ю інформація на вашій виграшній сторінці на сайті dvlottery.state.gov зміниться - і там вже з'явиться дата вашого інтерв'ю. Можна і трохи раніше взнати дату, написавши листа по електронній пошті в Кентукі. Раніше було так, але думаю що нічого не змінилось. Коли вже буде дата інтерв'ю - тоді записуєтесь на медкомісію.

   Видалити
 23. Дякую!Такого роду підтвердження я роздрукувала собі. У мене кейс номер 6***,тобто я на співбесіду піду скоро,так?

  ВідповістиВидалити
 24. Щиро дякую також за привітання🤩!
  Хвилювання ще є від того,що ніби цьогоріч,як я прочитала на сайті посольства,потрібно надіслати у Кентукі центр скан свого закордонного паспорта та внутрішнього документа,вони ніби мали б надіслати запит мені на це. Поки нічого немає,може то ще зашвидко?Ще раз дякую за відповідь

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Раніше не було таких вимог про відсилання документів. Зайшов на сайт, почитав. Там також написано що після отримання та обробки вашої анкети консульським центром Кентуккі ви отримаєте всі інструкції. Скоріш за все вашу анкету ще не обробили. Не переживайте. З кейс номером 6*** думаю інтерв'ю має бути до кінця цього року або на початку наступного. Зайдіть на форум по лотереї грінкарт - http://greencard.by/community/forum/forum33/topic10517/ Почитайте, я дав посилання на цю тему.

   Видалити
  2. Щиро Вам дякую!!!Дуже!

   Видалити
 25. Доброго дня скажіть будь ласка
  що писати в формі дс 260 про стаж роботи мого чоловіка коли він тільки 1 рік працює офіційно минулі роки працював нелегально, їздив на заробітки. Чи це не може бути причиною у відмові. Дякую.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий день. Вітаю з виграшем! Судячи з форумів по грінкарті, одні вказували неофіційну зайнятість написавши в анкеті що працювали самі на себе, інші взагалі нічого не вказували. Тому тут вже вам вирішувати чи писати чи ні. Але я не чув таких випадків що це може бути причиною у відмові у візі.

   Видалити
 26. Доброго вечора скажіть будь ласка чи ви читали десь про зміни у формі дс 260. Я почала заповнювати форму і дійшла до адресу а дальше нас не пускає пише що не дана повністю інформація і ми прочитали що треба вказувати соц мережі якими користуєшся але їх чомусь у формі ще нема.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий день. Так, читав що у формі DS-260 тепер потрібно вказувати посилання на свої соціальні мережі. Якщо вас далі не пускає то значить ви не заповнили якесь із обов'язкових полів форми. Заповніть всю необхідну інформацію і тоді підете далі. Не бачачи тієї сторінки яка вас далі не пускає - важко сказати що саме не так.

   Видалити
  2. Я заповнювала форму і у мене було посилання на соцмережі. У вас воно буде тоді,коли заповните правильно адреси. У мене теж таке було,я просто не у тому порядку заповнювала їх. Потрібно у зворотньому порядку : ту,де ви зараз ,з 2019року до попередньої дати попереднього місця проживання,і далі у зворотньому. Уважно пробуйте. Не хвилюйтеся і все вийде. Бо саме у тому місці я теж трохи тупанула.Потім все було ок

   Видалити
 27. Доброго дня. Не розумію нюансу з адресою в США. Яким чином вказати адресу, чи знайти житло в США, якщо я в Україні

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий вечір. Вам потрібна адреса в США на яку прийде ваша грінкарта і номер соціального страхування після вашого приїзду. Якщо маєте друзів чи знайомих в США то можете попросити у них адресу. Якщо нікого немає то я знаю що багато хто вказує адресу школи Михайла Портнова, біля Сан-Франциско. Пошукайте на Ютубі канал Silicon Valley Voice. Але вам потрібно буде самостійно приїхати та забрати свої документи. Адресу можна змінювати на інтерв'ю в посольстві та при в'їзді в США - можливо до того часу з кимось познайомитесь з США в тому місті, куди збираєтесь.

   Видалити
 28. Дякую за відповідь. Ще скажіть, а рідні також мають виїхати на протязі пів року в США?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. По вашому виграші може виїхати ваш чоловік/дружина та неодружені діти віком до 21 року. Виїхати потрібно до закінчення терміну дії імміграційної візи. Термін дії візи приблизно до 6 місяців.

   Видалити
 29. Доброго дня ! Ярославе,скажіть,будь ласка,через скільки часу після виграшу потрібно заповнювати анкету DS-260 і як знати на яку дату тобі призначили інтерв'ю і скільки приблизно часу чекати від заповнення анкети DS-260 до проведення інтерв'ю
  Завчасно дякую !

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий вечір! DS-260 можете заповнювати зразу ж після виграшу. Співбесіду вам назначать відповідно до вашого кейс номеру. Щоб приблизно взнати коли розраховувати на співбесіду можна подивитись у Visa Bulletin коли і з якими номерами визивали минулорічних переможців. А потім слідкувати за цьогорічними Visa Bulletin. Перші співбесіди розпочнуться в жовтні цього року і будуть тривати до вересня наступного року. Визивають на співбесіду по черзі, відповідно до вашого кейс номеру. Коли вам назначать інтерв'ю інформація на вашій виграшній сторінці на сайті dvlottery.state.gov зміниться - і там вже з'явиться дата вашого інтерв'ю. Можна і трохи раніше взнати дату, написавши листа по електронній пошті в Кентукі. Раніше було так, але думаю що нічого не змінилось. Коли вже буде дата інтерв'ю - тоді записуєтесь на медкомісію.

   Видалити
  2. А якщо ви ще не відправили DS-260, а вже підходить черга до вашого номера (якщо номер до 10 тис.) - то після заповнення DS-260 вам інтерв'ю назначать приблизно через 3-4 місяці.

   Видалити
 30. Добрий день. Якщо немає військового квитка( прописного ).... впливає це на остаточну відповідь по отриманні грін Карти ??

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Військовий квиток питають у тих, хто служив в армії для того, щоб бачити де служили, у яких військах, а якщо не служили то має бути підтвердження що не служили в армії.

   Видалити
 31. Доброго вечора,
  якщо на момент заповнення ДС форми обоє з чоловіком не працюємо, то краще писати безробітні чи селфімплойд? І ще, до моменту інтерв*ю точно працюватимемо офіційно, потрібно просити запит на зміни в анкеті? чи приносити вже інформацію безпосередньо в посольство? Дякую!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий день. Важко сказати як буде вірно. В анкеті ви зобов'язуєтесь вказувати тільки правду. Якщо напишете що самозайняті, а насправді ніде не працюєте то це ж буде обман. Але якщо працюєте не офіційно то тоді можна вказати що самозайняті. Читав на форумі що багато хто так робить. По другому питанню якщо у вас вже буде назначене інтерв'ю то на скільки я пам'ятаю, вже не зможете розблокувати анкету - тоді надасте інформацію під час інтерв'ю. А до призначення інтерв'ю можна розблоковувати анкету і вносити зміни. Але зміни роботи не є якимись важливими змінами, і як пишуть на форумах - це не має важливого значення.

   Видалити
 32. Доброго дня. Найбільше за що переживаю. Це за пошук людей і житла в США. Де можна найти житло, і звідки взяти тих людей до яких прийде Грін карта...?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий вечір. За це не переживайте. Це насправді не така вже й проблема. Ви вже вирішили в яке місто США поїдете? Якщо так, то шукайте групи у фейсбуці - наприклад, якщо вирішили у Чикаго - шукаєте групи українців у Чикаго. Пишіть, запитуйте. Потім може почнете спілкуватися з кимось з цієї групи, можливо хтось сам запропонує свою адресу для отримання грінкарти. Також в таких групах дуже часто є оголошення про оренду житла. Перед відльотом самі зробите оголошення в групі - що прилітаю такого то числа по грінкарті, шукаю кімнату. В крайньому випадку, якщо нічого не знайдете, перед відльотом можна буде орендувати через інтернет хостел в США на кілька тижнів. А там вже на місці обов'язково знайдете краще житло. Ну і по адресі для грінкарти та номера соц страхування - найпростіший і надійний спосіб - вказати адресу комп'ютерної школи Михайла Портнова (якщо самі не знайдете то напишу посилання) - це в Каліфорнії. Коли прийде грінкарта і SSN то можна буде або особисто приїхати забрати, або прислати лист зі зворотнім оплаченим та підписаним конвертом і вам пришлють грінкарту звідти поштою.

   Видалити
  2. Якщо можете скиньте посилання. І ще краще групу, з фейсбуку. Ну я б хотів в Штат Каліфорнія, а яке місто я не знаю. Не знаю взагалі що і де в якому штаті по цінах.

   Видалити
  3. Перейдіть за посиланням https://www.portnov.com/contacts там внизу сторінки є адреса школи. Якраз в Каліфорнії. Це блог Портнова на ютубі https://www.youtube.com/user/SiliconValleyVoice У Фейсбук наберіть по пошуку Ukrainians in Los Angeles/Українці в Лос-Анджелесі

   Видалити
  4. А по цінах - Каліфорнія дорогий штат. Вибирати треба виходячи з того скільки у вас буде грошей з собою, яка спеціальність і на яку роботу згодні на перший час. Чи водите автомобіль і чи зможете його купити після приїзду - якщо ні то треба обирати міста де більш-менш розвинутий громадський транспорт. Якщо грошей буде небагато - то краще починати з дешевших штатів де дешевше житло та ходить хоч якийсь громадський транспорт, або де тепло круглий рік щоб можна було використовувати громадський транспорт + велосипед.

   Видалити
 33. Вітаю! Особисто Дякую Вам за надання інформаційно-консультаційних послуг переможцям лотереї грінкарти. При незнанні мови та поверхневим вміннями роботи з комптехнікою бувають деякі труднощі та невелика паніка)). І Ви своїми порадами приносите спокій людям та продовжуєте втілювати їх мрію на краще життя, на жаль за межами Нашої Батьківщини. Ще раз дякую Вам. І в мене є також запитання: виграла дружина! потрібно направляти сканкопії документів (перед призначенням інтервю). І тут трошки незрозуміло: переклад з укрмови потрібно робити на англмову? якщо дружина не служила в армиії- то її приписне надавати?? також незрозуміло чи потрібно моє приписне, чи ні? довідка про несудимість її однозначно направлю, а моє потрібно? Дякую Вам! Хай щастить!

  ВідповістиВидалити
 34. Добрий день. Дякую Вам за теплі слова. Давайте розбиратись разом. Згідно інформації на сайті посольства після заповнення форми DS-260 вам мали надійти на електронну пошту інструкції щодо документів, які потрібно відсканувати та відправити до консульського центру Кентуккі. Як я розумію Ви вже заповнили DS-260 та отримали інструкції від КСС. Там у листі крім списку необхідних документів мають бути ще і вимоги щодо файлів, їх максимального розміру та назви документів. Будьте уважні. Відправляти скан копії потрібно на всіх членів сім'ї, хто піде на інтерв'ю, тому документи потрібно надавати і ваші і вашої дружини. Стосовно перекладів документів - на сайті посольства вказано що якщо документ українською, російською або англійською мовами - то переклад робити не потрібно, виходячи з цього відправляючи копії до КСС перекладати їх не потрібно. Стосовно приписного. На сайті travel.state.gov вказано що Persons who have served in the military forces of any country must submit a copy of their military record. Document Name: Prypysne svidotstvo, Viyskovyy kvytok, Posvidchennya ofitsera (for officers and generals currently in service). Тут вказано що копію військових записів потрібно надсилати всім хто служив в армії. Якщо в армії не служили то виходить що не потрібно нічого надсилати.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую! Приємно,що незважаючи на свою зайнятість Ви продовжуєте допомагати людям. Відсканував та направив! чекаємо результату та запрошення на співбесіду! Бажаю Вам міцного здоров'я, успіхів та здійснення мрій! Можливо десь колись зустрінемся))

   Видалити
 35. Добрий день! Я виграла грін карту. Як заповнювала на лотерею, то вказала усіх членів сім'ї (чоловіка і 2х дітей). Тепер я заповнюю анкету DS 260 одну на мене і вказую усіх членів сім'ї? Чи потрібно 4 окремі форми DS 260 заповнювати? Якщо окремо, то можна в різні дні чи усі разом? Дуже дякуюємо!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Анкети DS-260 ви маєте заповнювати на всіх членів сім'ї, які будуть іммігрувати в США. Тобто маєте заповнювати 4 окремі форми. Ви можете заповнювати анкети в різні дні, а підписати і відправити в один день.

   Видалити
 36. Підкамінь, будь ласка, ми виграли Грін карту(сім'я 4чоловіка) і заповнили Ds-260 лише на мене. Чи потрібно заповнювати на кожного члена родини чи лише на того хто виграв?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Анкети DS-260 ви маєте заповнювати на всіх членів сім'ї, які будуть іммігрувати в США. Тобто маєте заповнювати 4 окремі форми. Ви можете заповнювати анкети в різні дні, а підписати і відправити в один день.

   Видалити
  2. Порада! Будьте уважні при заповненні, перевірте по 10 раз в кожному слові кожну букву. Буквально - 10 раз. І не звертайтеся до фірм!

   Видалити
 37. Ми подали заявку на участь у розіграші.
  Питання: чому рекомендують не звертатись до фірм під час подачі на участь і потім на заповнення анкет, я переживаю щоб все було написано коректно,правильно, ми подали заявку на участь через турфірму, якою користувались , дівчина консультант нам все оформила.
  І скажіть бо знову перепитую чи правда :
  Ми чоловік і дружина маємо двоє дітей , молодшій дитині 5місяців і вона немає закордонного паспорту , цього року є якісь нововведення , чи допускається щоб дитинка немала закордонного на момент подачі на участь???

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Велика ймовірність що в кінці перед співбесідою з вас будуть вимагати великі гроші а інакше вам не повернуть потрібні документи чи не нададуть потрібні інформвюацію

   Видалити
  2. За паспорт зверніться в посольство на гарячу лінію там все пояснити. Я так робив.

   Видалити
  3. Щодо фірм, які допомагають. На мою думку краще і надійніше все робити самому. В анкеті немає ніяких складних запитань. Фірма, коли заповняють за вас анкети, можуть десь помилитись і навіть не помітити помилки - наприклад не вказати всіх дітей. Можуть на другий рік без вашого відома знову подавати заявку на участь, а ви, не знаючи про це, подасте ще й самостійно - а це вже 100% дискваліфікація. Можуть в разі виграшу вимагати з вас гроші. Можуть взагалі забути перевірити результати і нічого вам не повідомити. Та варіантів багато. Коли у вашій турфірмі подавали за вас заявку на участь то вам дали можливість перевірити всі данні які ввели в анкети? Чи віддали вам номер підтвердження? Щодо питання про закордонний паспорт. На момент подачі заявки на участь паспорт потрібен тільки основному заявнику - тобто якщо ви подаєте, то номер паспорта вводиться в анкеті тільки ваш. Номер паспорта дітей не питають.

   Видалити
 38. Звичайно що бувають чесні фірми, але це рідкість. В моєму випадку я розпитувався ,як заповнити, знайомого. Який якраз з великими проблемами вирішив це питання, з фірмою. І в нічному разі не радив мені звертатися до любих "допомогачів"

  ВідповістиВидалити
 39. Доброго дня! Вже писала тут . Анкету відправила,скани успішно перевірені,мій кейс номер вже є на віза бюлетені на грудень,але дати співбесіди ще немає��. Це нормально? Я завчасу панікую? Написала у КС ,прийшла відповідь,що йде обробка...

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий день. На скільки я розумію то співбесіду назначають приблизно через 2-3 місяці після того як вийде візабюлетнь з вашим кейс номером. Якщо ви відправили скани наперед і ваш номер буде тільки в грудневому візабюлетні, то все рівно черга не пришвидшиться і на співбесіду треба чекати десь в лютому-березні 2020 року. Перевіряйте свою виграшну сторінку на dvlottery.state.gov - коли призначать співбесіду то там з'явиться про це інформація.

   Видалити
 40. Добрий ранок, таке питання якщо в моєї жінки було декілька призвищ то довідку про не судимість робити на кожне призвище чи теперішне

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. На сайті посольства США в Києві написано "«ПОВНА» Довідка(и) про несудимість. Довідка повинна містити всі імена та прізвища, котрими аплікант коли-небудь користувався, включаючи дошлюбні та шлюбні прізвища. Апліканти віком від 16 і старші повинні надати довідки про несудимість з країни, громадянами якої вони є, а також з країни проживання на момент звернення по візу, якщо період проживання становить півроку і більше." Отже потрібна довідка на всі прізвища.

   Видалити
 41. Добрий день.Таке питання в мене була віза B1/B2 на 10 років по цій візі я була в сша 3рази по 5,3 4 місяців і візу мою аналювали в посольстві сша в Києві,дали папір стаття 214 б .В цьому році я виграла green carg,можна далі йти до співбесіди?чи не варто?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий вечір? Вам анулювали візу бо запідозрили імміграційні наміри? Чи ви перебували на території США більше дозволеного часу? На мою думку, якщо ви не перебували нелегально і немає ніяких заборон на в'їзд в США то йдіть на співбесіду.

   Видалити
 42. Добрий вечір, таке питання ми в жовтні відправили DS 260, і наш кейс номер 9...,
  Коли потрібно відправити скани, і коли може бути співбесіда?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Щодо сканів то має прийти запит з Кентуккі з інструкціями. Хоча на форумі «Гринка» пишуть що багато хто сам відправляє скани не чекаючи запитів. Там є і інструкції як сканувати і відправляти. Судячи з Visa Bulletin ваш номер там з'явиться в січні. Співбесіду назначають після того, як отримають та перевірять ваші скани. Щось точно спрогнозувати важко.

   Видалити
 43. Доброго дня. Ми з чоловіком були на співбесіді по Грін карті. Так як у нас шлюб після виграшу у нас попросили докази щодо наших стосунків. Ми їм подали різні фото.але їм цих фото було замало. Тому нам видали синій папір на якому вказали вислати ел почтою ще якісь фото. І при цім всім паспорта нам не віддали. Ми їм вже вислали ще решту фоток і чекаємо на відповідь. Скажіть будь ласка які в наш шанси на позитивну відповідь і чи взагалі вона в нас є.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий день! Шанси завжди є. Але остаточне рішення залежить тільки від консула. Хоча, якщо зразу не відмовили, то скоріше що візи отримаєте після надання додаткових доказів. Окрім спільних фото які ще маєте докази стосунків до шлюбу? Можливо договір оренди квартири, де спільно проживали, квитки із спільних подорожей, спільне проживання в готелях під час подорожі. Подумайте що ще... Переписка в месенджерах до шлюбу - ну наприклад, домовлялися про побачення, потім обговорювали організацію весілля, весільну подорож і т.д. Може ще надайте посилання на ваші профілі в соцмережі, де є ваші спільні фото.

   Видалити
  2. Вже отримали візу.

   Видалити
 44. Доброго дня! Мій чоловік виграв зелену карту, але коли реєструвався то не вказав мене бо не мав моєї фото, хоча одружені з 2015 року, а DS анкету заповнив для двох, яка ймовірність що відкриють візу

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий день! На жаль, це порушення правил лотереї - а саме надання завідомо недостовірної інформації в анкеті на участь. В анкеті на участь ваш чоловік вказав що неодружений, а насправді ви одружені з 2015 року, так? Шлюб офіційно зареєстрований? На мою думку, в такому разі вам мають відмовити у візах. Дуже шкода. Можна було сфотографувати, в крайньому разі, навіть на смартфон на білому фоні і відправити таку фото ніж вказати що неодружений.

   Видалити
  2. Так, на момент подачі заявки вказав що неодружений((

   Видалити
  3. Можливі якісь варіанти щоб отримати візу в цій ситуації?

   Видалити
  4. У Вас порушення правил участі в лотереї. Якщо чоловік подав анкету DS-260 і відіслав скани, то на співбесіду вас запросять, але чи варто витрачати гроші на медогляд та консульський збір? Я не знаю. Почитайте форум, там є розповіді тих, хто допускав такі ж помилки. Одні не ходили на співбесіду, інші пішли і отримали відмову. Хоча вирішувати вам.

   Видалити
 45. Доброго дня підскажіть будь ласка при заповненні анкети не вказав сина від першого шлюбу йому 15 років з нами не живе. Я одружений маю другу сімю дітей цих вказав. Це порушення. Дякую за відповідь.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий вечір. Так, порушення. Потрібно вказувати всіх неодружених дітей до 21 року. Не важливо який шлюб і чи живе з вами.

   Видалити
 46. Якщо є ці не доліки коли можна подавати слідуючу анкету і взагалі чи можна???

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Якщо не вказана дитина, то це порушення правил лотереї. В разі виграшу, скоріш за все, у візі відмовлять. Тепер тільки по новому грати в наступному розіграші. Якщо нічого не поміняється, то наступна подача заявок буде проводитись як завжди в жовтні-листопаді наступного року.

   Видалити
 47. Добрий день чи ризику я отримати відмову при співбесіди якщо у мене не буде «Документа про Фінансову Підтримку» від Вашого родича або друга, який мешкає в США, та/або письмової пропозиції про працевлаштування від роботодавця в США – лише оригінали

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий день. В одних запитували, в інших ні. В мене нічого не питали про докази фінансового стану. А якщо і запитають, то це ж не обов'язково має бути те що ви вказала - це може бути й довідка про вашу власність (квартира, авто) чи власні заощадження (наприклад довідка з банку).

   Видалити
 48. Дякую за відповідь. А уточніть чи обов'язковий переклад документів на англійську мову при співбесіді

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Документи українською та російською мовами перекладати не потрібно.

   Видалити
 49. Привіт)
  Підкажіть будь-ласка через скільки часу, як прибули у США приходить Green cart?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. У мене прийшла за 31 день, після приїзду прийшла на всіх 3 членів родини в один день. 2019 року осінь

   Видалити
  2. У кожного індивідуально. Може і за 2 тижні прийти а може і за 6 місяців.

   Видалити
 50. Добрий день. Підкажіть будь ласка.. Якщо на момент виграшу зеленої карти дочці 20 років, а на момент співбесіди виповнилось 21,то в такому ваипадку вона ще може отримати візу з батьками?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. читав раніше на форумі що якщо до того часу, коли ваш номер став current дитині ще не виповнилось 21 рік, то має право на візу. Вас уже запросили на співбесіду? Якщо так, краще напишіть у посольство і запитайте. Це буде найкращий варіант ніж самому вираховувати.

   Видалити
 51. Добрий день! Наша сім'я виграла грін карту,ми документи здали і довідку про судимісь також здали,ще у жовтні .Ніхто не дзвонить коли на співбесіду нам іти і медичний огляд також ми не проходили ...
  Про виграш ми дізналися при кінці серпня ,наша сім'я 2 дорослих і 3 дітей ,номер ми не маємо бо ми виграли через агенцію

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий день. У вас ситуація в якій складно щось радити тому що мало інформації. В якому розіграші ви перемогли - 2019 чи 2020? Які докази вашого виграшу вам надали? Агенція мала б вам надати в будь-якому разі номер підтвердження ще при подачі заявки на участь. Які ви їм документи подали і для чого? І що вони відповідають на питання коли буде ваша співбесіда?

   Видалити
  2. Я ніколи не користувався послугами посередників і нікому не раджу, але, на мою думку, якщо вже так сталося, чесне агенство мало б вам надати номер підтвердження після подачі заявки, а у разі виграшу ви б самі мали б вирішувати чи користуватися далі їхньою допомогою чи оформляти все самостійно.

   Видалити
 52. Кажуть що не знають, як будуть знати то нас повідомлять,що дуже довго ця процедура проходить ,номер не дають нам!!дякую за пораду завтра їдемо до них,буде просити щоб показали нам номер

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Зайдіть на форум govorimpro.us - там обговорюють багато подібних ситуацій

   Видалити
  2. Якщо ви самі погодились і заплатили за те, щоб вам ця агенція і далі допомагала - то це одна справа, тоді дійсно, в залежності від номеру вашої справи (а ви ж його не знаєте), співбесіда може бути і весною і літом (зараз, наприклад, співбесіди у тих чий номер до 10000). Якщо ви надавали їм всі свої данні для заповнення форм DS-260 (а там потрібно і місяця роботи і адреси проживання за останніх 10 років і данні про дітей, батьків і т.д.), якщо надавали паспорта, довідку про несудимість, свідоцтва про народження для сканування і відправки в Консульський центр Кентуккі - тоді дійсно ви виграли і агенція займається вашою справою. Хоча не зрозуміло чому приховують номер від вас. А якщо ви платили тільки за допомогу в заповненні заявки, а тепер вам не дають номер і вимагають гроші - тоді це зовсім інша справа.

   Видалити
 53. Всі ці дані ми подали і нічого не платили,оплата після відкриття візи,але номер нам не показують і нічого не кажуть

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Тепер зрозуміло. Тому вам номер і не скажуть. Скажуть номер - ви візьмете і самі ці форми заповните - агенція нічого не заробить. А скільки агенція хоче грошей? Я читав про такі фантастичні суми як 1500-2000 дол. за заповнення DS-260, хоча там нічого складного і вся інформація по заповненню є в інтернеті.

   Видалити
 54. Доброго вечора. Я виграла зелену карту але не вказала що одружена, чи можна їхати з чоловіком? Чи будуть якісь питання

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий день! На момент подачі заявки на участь в лотереї Ви були офіційно одружені але в анкеті вказали що неодружені? Якщо так - то це порушення правил лотереї - вказання недостовірних даних. Вам імміграційну візу не дадуть.

   Видалити
  2. Чи можна редагувати при записі на співбесіду? Чи є шанс щоб їхати без чоловіка?

   Видалити
  3. Вже нічого не можливо редагувати. Ви точно пам'ятаєте що вказали що незаміжня? Ви заповнили DS-260? Там була тільки ваша форма і все? Додавати чоловіка можна тільки у разі якщо вийшли заміж після подачі заявки на участь. В правилах участі в лотереї чітко написано:"Якщо основний претендент не надасть інформації про дружину/чоловіка,або, якщо впише когось, хто не є (офіційно) чоловіком/дружиною, - його заявка буде дискваліфікована."

   Видалити
 55. Добрий день у нас вже співбесіда на квітень місяць.
  Таке питання :
  Як проводиться оплата, в доларах, чи можна розрахувати карткою?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий вечір. Платити можна або долларами або в гривні по курсу (в посольстві свій курс) готівкою. Картки раніше не приймали, зараз не знаю. Краще беріть долари готівкою. Оплачуєте в касі в приміщенні посольства.

   Видалити
 56. Добрий день,наша сім'я має проходити співбесіду ,за медичну маємо платити за кожного із сім'ї ,а за візу як оплачується за кожного по 330 дл ???

  ВідповістиВидалити
 57. Доброго дня!В мене наступне питання, а якщо я працював декілька раз на 3 місячних візах в Чехії то чи потрібно вказувати це в розділі про роботу і про адресу проживання в анкетi DS 260?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий день. В анкеті просять вказати всі місця роботи за останніх 10 років. Якщо ви в Чехії працювали офіційно то, на мою думку, потрібно вказати цю інформацію.

   Видалити
 58. Підкажіть будь ласка чи варто розраховувати на співбесіду з кейс номером 36***, форму вже відправили, і не дуже в віза бюлетні є можливість розібратись, але почитавши відгуки бачимо що фігурують в основному номери до 20***. Дякуємо за відповідь!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. У вас виграш 2021 чи 2020? Віза бюлетень дивіться тут https://travel.state.gov/content/travel/en/legal/visa-law0/visa-bulletin.html Нас цікавить секція C. THE DIVERSITY (DV) IMMIGRANT CATEGORY RANK CUT-OFFS WHICH WILL APPLY IN JULY. Там на липень CURRENT - тобто всі номера що залишились, допущені до співбесід. Але коли будуть співбесіди і чи всі встигнуть пройти - невідомо. Треба очікувати відновлення роботи посольства США, тоді, можливо, щось і проясниться.

   Видалити
  2. Доброго дня. Моя дружина виграла грін карту, я їду з нею як член сім`ї. Чи обов`язково мені подавати всі дипломи на інтерв`ю в посольство?

   Видалити
  3. Unknown, добрий день. На сайті посольства США у Києві є повний перелік документів, які потрібні на співбесіду. Щодо дипломів там сказано таке: "Атестати, дипломи та інші документи про освіту зі всіх навчальних закладів, де навчався головний аплікант". Тобто ваші дипломи не потрібні. Але всі інші документи потрібно подавати обом.

   Видалити
 59. Доброго дня! Чоловік виграв Зелену Карту (тільки зараз провірили), а я на даний момент на 5 міс вагітності. Чи можна, щоб він поїхав сам, а я десь через рік після нього, чи обов'язково їхати вдвох?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий день. Беріть до уваги те, що з моменту виграшу до моменту відльоту в США є приблизно півтора роки. Коли у вас буде співбесіда залежить від того, який у вас кейс-номер і коли ви заповните анкету DS-260. Після отримання візи у вас буде ще приблизно 5 місяців (до кінця терміну дії візи). Документи потрібно оформляти на всіх і на співбесіду потрібно йти всім разом. Потім, коли отримаєте візи, будете думати як краще зробити далі. Щоб ваші грінкарти активувались та почали виготовляти - треба перетнути кордон США. На мою думку краще їхати разом.

   Видалити
  2. Також візьміть до уваги те, якщо ви відправите DS-260 до народження дитини - то після народження доведеться розблоковувати та переробляти анкети. А якщо чоловік поїде один, як ви пишите, а ви просто залишитесь в Україні - то потім приїхати зможете тільки через процедуру возз'єднання.

   Видалити
 60. Яку сумму грошей потрібно мати на банківському рахунку під час інтерв`ю з консулом?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Немає вимоги якоїсь конкретної суми на рахунку. У вас повинна бути достатньо коштів на перший час проживання в США.

   Видалити
 61. Добрий день,що буде із виграшом у 2020р наша співбесіда мала бути у квітні

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий день. Важко давати якісь прогнози. На даний час не відомо що буде зі співбесідами. Поки що імміграційні візи не видаються і скоріш за все ця заборона буде до кінця року. Але, можливо, буде якесь виключення саме для переможців лотереї, які не встигли пройти співбесіди. Потрібно очікувати на офіційні повідомлення щодо співбесід для переможців лотереї. Дуже шкода що так вийшло.

   Видалити
 62. Доброго дня!Підскажіть будь-ласка,чоловік виграв лотерею ,але на той час ми жили в Україні і при заповненні першої анкети був вказаний Укр.адреса,а зараз ми проживаємо у Польщі.І питання чи почтова адреса є така сама як теперішня по якій проживаємо?Незнаю яку писати чи укр.чи польську.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ви зараз вже постійно проживаєте у Польщі? Співбесіду плануєте проходити у Варшаві? Якщо так - то вказуйте польську адресу.

   Видалити
 63. Is your Mailing Address the same as your Present Address?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Тут мається на увазі чи можете ви отримувати поштову кореспонденцію на ту ж адресу, по якій проживаєте.

   Видалити
 64. Добрий день!Підскажіть будь-ласка,відправила анкету ds -260 а в кінці пише Requirements for Photographs ,потрібно відсилати фото чи ні.І як розблокувати ,щоб виправити помилки ?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий вечір. На скільки я знаю у формі DS-260 не вимагають додавати фото і там немає такої опції. Фото потрібно принести з собою на співбесіду і то мабуть вимоги саме до цих фото. Щоб розблокувати DS-260 потрібно писати до консульського центру в Кентуккі KCCDV@state.gov з проханням розблокувати анкету вказавши кейс номер, Прізвище, Ім'я, дату народження. Дочекатись доки анкету розблокують, виправити помилки і повторно відправити.

   Видалити
 65. Доброго дня, відправили скани документів,КСС підтвердили отримання, пройшло уже більше 6-ти тижнів, а дату співбесіди ще не повідомили. Підкажіть будь ласка, в який термін зазвичай прищначають дату інтерв'ю? Дякую

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий вечір. Як мінімум до кінця цього року інтерв'ю проводитись не будуть через заборону Трампа на видачу імміграційних віз та грінкарт. А що буде далі - нікому не відомо.

   Видалити
 66. Доброго вечора, скажіть будь ласка, чи потрібні якісь документи зі школи на співбесіду? Спасибі.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий вечір. Для переможця потрібен шкільний атестат. Якщо ви маєте на увазі дітей переможців - то з школи не потрібно для них документів.

   Видалити
 67. Доброго дня скажіть будь ласка які запитання найбільше задають на співбесіді дякую

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий день. У кожного індивідуально. Мене запитали тільки у яке місто планую їхати і все. Когось питають по документах, якщо щось не зрозуміло, когось про те, чи є достатньо коштів і просять довідки показати. У кого шлюб після виграшу - то запитують про підтвердження стосунків до виграшу. Але це було раніше. Як зараз будуть проводити співбесіди і коли то розпочнеться - невідомо.

   Видалити
 68. А якщо всі щеплення є то не відсилають робити

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Якщо всі щеплення зроблені - то знову робити не потрібно.

   Видалити
 69. Доброго дня. Ви робили абсолютно всі щеплення що зазначені на сайті Посольства США?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Чесно кажучи я не звіряв зі списком на сайті, але мабуть що так. На медогляд ви маєте принести довідку про щеплення. Якщо якихось щеплень немає - доведеться зробити, якщо, звісно, немає ніяких протипоказань.

   Видалити
 70. Добрий день,як що бан закінчується 31 грудня,чи можна нам летіти на початку січня?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий вечір. Скоріш за все треба дочекатися закінчення дії прокламації. Тоді вже буде зрозуміло що далі. Президент і надалі може продовжити її дію. Тут не вгадаєш як буде.

   Видалити
 71. Добрий день! Подала заявку на DV-2022 і зрозуміла, що допустила помилку. Я народилася в селі, а в анкеті вказала обласний центр. Чи маю я шанс отримати візу у випадку виграшу?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий вечір. На мою думку то незначна помилка і не повинна вплинути на отримання візи у разі виграшу. Серйозними помилками вважається невказання у заявці дітей, чоловіка/дружини, помилка у прізвищі, номері паспорта.

   Видалити
 72. Доброго вечора,Jaroslaw!
  Насамперед дуже вдячний Вам за масу корисної
  інформації!
  Скажіть,будь ласка,чи є якісь терміни подачі анкети DS 260?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий вечір. Дякую! DS-260 потрібно подати приблизно протягом 9-10 місяців з дати виграшу. Якщо пізніше то вже вам можуть не встигнути призначити співбесіду. Треба ще враховувати ваш кейс номер - чим менший кейс номер і чим швидше подасте анкету - тим швидше буде співбесіда у посольстві. Затягувати з подачею анкети не варто - тоді вам можуть просто не встигнути призначити співбесіду.

   Видалити
 73. Доброго дня. мій кейс 9***,DV-2021. відпрвавили скани 4 жовтня,дотепер ніякої відповіді немає.на запит в посольство приходить автовідповідь.заявлені шість тижнів на провірку вже пройшли,напевно затягують з провіркою,як думаєте?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий вечір. Почитав на форумі що інші пишуть про терміни перевірки сканів. Пишуть що терміни перевірки дуже затягнулися через те що з переможцями 2021 будуть ще й інтерв'ю для переможців 2020. Тому замість 6 тижнів перевірка може тривати до кількох місяців.

   Видалити
 74. Добрійдень,кейс 3*** коли очікувати на співбесіду скани перевірені в листопаді.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий день. Так як прокламацію Трампа відмінили - то варто вже очікувати призначення інтерв'ю. Коли це буде мабуть важко спрогнозувати, але оскільки у вас кейс номер 3 тис., то думаю що не дуже довго чекати.

   Видалити
 75. Доброго дня!
  Скажіть, будь ласка, адреса, яка вказана у виграшному листі має бути такою ж і при заповненні ДС форми ?
  Бо при анкеті на участь вказали і область і район....

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. На скільки пам'ятаю у формі DS-260 просять вказати вашу адресу, за якою проживаєте зараз та адреси, за яким проживали в минулі роки.

   Видалити
 76. Доброго часу.
  Дружина виграла DV2022, на момент надання інформації до анкети доньці було 20 років. Зараз заповнюю форму DS-260 доньці вже виповнилося 21 рік. Має право донька їхати з нами? Дякую.
  В формі DS-260 є всі члени сі'мї.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий вечір. Відповідно до правил лотереї, якщо дитині виповнився 21 рік після подання заявки на участь, то вона має право на отримання імміграційної візи разом з батьками. Але є нюанс. Вік дитини як би "заморожується" на кількість днів, яка розраховується відповідно до дати народження дитини, дати початку прийому заявок та дати листа про виграш. Також має значення і номеру вашої справи. Визначивши кількість цих днів ви можете дізнатись чи зможе ваша дитина отримати візу разом з вами, тобто чи встигнете ви потрапити на інтерв'ю раніше, ніж закінчаться ці дні "заморозки віку" дитини.

   Видалити
  2. Дякую за відповідь. Номер справи 9**, дата виграшу 8.05.2021. Дата народження доньки 19.04.2000. Яким чином можна вирахувати дні "заморозки"? Дякую.

   Видалити
  3. Дата початку прийому заявок на DV-2022 7 жовтня 2020 р., дата виграшу 8 травня 2021 р. - між цими датами 213 днів. Вашій дочці виповнився 21 рік 19 квітня. До 19 квітня 2021 р. додаємо 213 днів - виходить 18 листопада 2021 р. - це і є дата, до якої переможцям з такими номерами як у вас має надійти черга на співбесіду. Вам потрібно буде слідкувати за Visa Bulletin В минулі роки переможцям з номерами 9*** підходила черга співбесіди як у листопаді так і аж у січні-лютому. Ось ще перегляньте тему на форумі greencard.by, там детально розбирають подібні ситуації.

   Видалити
  4. Отже, у Вашому випадку все буде залежати від швидкості розгляду виграшних справ у цьому році.

   Видалити
  5. Ярослав, дуже вдячний Вам за допомогу!!!

   Видалити
 77. Ярослав підкажіть ще таке. У всіх з сім'ї в ds-260 місто проживання написано через дифіз. В мене не пропускає форма, пише помилка. Коли пишу без дифізу то все ок.Це буде критичною помилкою? Писати свідоцтва та сертифікати ( бухгалтер, адміністратор, манікюр.. тощо.( Чи тільки школа та все вище? Дякую.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Пишіть місто без дефісу, то не помилка. На скільки пам'ятаю в пункті про освіту просять вказати всі навчальні заклади, у яких ви навчались. Крім школи та університету я вказував й курси, які закінчував.

   Видалити
  2. Ярослав доброго ранку. Чи небуде критичною помилкою що адреси проживання в DS-260 заповнив в черговості від поточного місця проживання 2021 по 1975. Чи змінити черговість поточне та далі з 1975 по 2021? Дякую

   Видалити
  3. Добрий вечір. Ви все вірно заповнили. Адреси вказуються у зворотному хронологічному порядку.

   Видалити
 78. Добрий вечір ,виграла грінкарту і заплановане весілля ,після одруження оформляти ds 260? А як бути зі зміною призвіща ...чи чекати всіх документів,а потім заповнювати форму?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий вечір. Якщо зараз заповните DS-260 то після одруження доведеться її розблоковувати, вносити зміни та додавати і заповнювати форму DS-260 вже і на свого чоловіка. Якщо до весілля не дуже довго, то краще зачекати з відправкою DS-260. Дивіться вже по тому, який у вас номер справи та коли планується весілля, тоді вирішуйте. Також підготовтесь до того, що на співбесіді попросять докази ваших відносин до весілля.

   Видалити
  2. А що писати в графу робота,якщо остання офіційна робота була в 2014 році?

   Видалити
  3. Тут немає однозначної відповіді. Хтось пише що безробітний, хтось вказує що працює як самозайнятий.

   Видалити
 79. Добрий день Ярославе! Порадьте будь ласка, як мені діяти. Заявку заповнила та подала ще у липні 2020 року, минув рік, запиту на скани документів не було, номер 26112, на форумах пишуть що потрібно відправляти скани самому не чекаючи запиту. Я не знаю куди їх відправляти, в анкеті не має місця куди їх прикріплювати, чи потрібно на електронну пошту посольства їх надсилати? Чи потрібно надсилати документи в оригіналі на укр мові чи потрібно перекласти їх та тоді сканувати? Як вважаєте, чи є ще шанси потрапити на співбесіду? Дякую Вам за допомогу!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий день. Я так розумію ви виграли DV2021? Щойно дивився Visa Bulletin, в травні проходили співбесіди ті, у кого номер справи до 18000. Червень. липень, серпень всі номера CURRENT, тобто співбесіди назначають всім номерам, що залишились. Ви у заявці на участь в лотереї і у формі DS-260 вказували однакову електронну адресу чи різну? Дивились папку "Спам" в своєму електронному поштовому ящику? - можливо запит на скани якось туди потрапив. Хоча номер у вас великий і можливо анкета ще в черзі на обробку. Почитав форум - багатьом з номерами як у вас, також не надсилали запити на скани. Так, відправляйте скани самі. Скани відправляються на електронну адресу консульського центру в Кентуккі kccdvdocuments@state.gov В темі листа пишите номер свого кейсу. Скануйте у форматі jpg або pdf свої документи та документи членів сім'ї, які поїдуть з вами: паспорт, свідоцтво про народження, свідоцтво про одруження, військовий квиток, довідка про несудимість. Файли називаєте: ваш кейс номер, прізвище ім'я, назва документу.
   Якщо документи українською чи російською мовою то перекладати їх не потрібно. Детальніше читайте тут

   Видалити
 80. Доброго дня.
  Сьогодні прийшов лист з ККС, анкету DS-260 нарешті розблокували. Зміни потрібно внести лише дружині, але доступ надали до всієї сім'ї. Хочу запитати чи потрібно заново підписувати та відправляти в КСС всі анкети чи лише дружини?
  Дякую Вам за допомогу.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий день. Якщо вам розблокували анкети усіх членів сім'ї, то, намою думку, їх потрібно повторно підписати і відправити на розгляд в КСС.

   Видалити
 81. сім’я виграла Dv-2022, номер 20227* . коли можуть запросити на співбесіду?

  ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.