субота, 8 жовтня 2016 р.

Скільки потрібно коштів на імміграцію в США після виграшу в лотерею Green Card


Основна перешкода для більшості тих, хто виграв Green Card - це погане знання англійської мови та недостатня кількість заощаджень. Якщо з англійською можна розібратися без особливих проблем - наприклад вчити самостійно в інтернеті чи піти на курси англійської або, на крайній випадок, найняти репетитора. А ось питання з грошима не кожен зможе швидко вирішити.

Для жителів великих міст, у кого висока зарплата, власна квартира, автомобіль - гроші не проблема. Автомобіль та квартиру можна продати. Або, ще краще, продати тільки автомобіль, а квартиру здавати в оренду. Зовсім інша справа, якщо живеш десь в провінції, в невеликому селищі, і заробляєш 100 доларів на місяць. Що тоді? Позичити у родичів, друзів, знайомих? Швидше за все нічого не вийде - у них або немає грошей або відмовлять, якщо дізнаються на що потрібні гроші.

Але для початку давайте розберемося про яку суму йдеться, спробуємо приблизно розрахувати витрати на переїзд в США на 1 людину після виграшу Green Card. Це буде найбюджетніший варіант. 

1. Медкомісія - 215 дол.
2. Консульський збір - 330 дол.
3. Оплата за виготовлення Green Card - 165 дол.
4. Квиток на літак - 400 дол. - тут ціна може бути різною в залежності від міста, яке ви оберете для старту в США.
РАЗОМ 1100 дол. до виїзду в США

Після прильоту в США
5. Оренда кімнати на 1 міс. - 500 дол. (кімнату краще орендувати ще до прильоту в США, як це зробити розповім в наступних дописах). 
6. Харчування - 200 дол.
7. Мобільний зв'язок+мобільний інтернет - 50 дол.
8. Проїзний на місць - 100 дол. В США не  у всіх містах є громадський транспорт - у більшості міст він дуже слабо розвинений або його немає взагалі. Ось чому для американців авто - це засіб пересування. Тому обирайте для життя в США місто з добре розвинутим громадським транспортом. Адже на автомобіль у вас не буде грошей. В теплу пору року можна економити на транспорті та їздити на велосипеді ну або ходити пішки. Бувший у вжитку велосипед коштує близько 30-50 дол.
9. Медична страховка. Є різні програми безкоштовного медичного страхування для людей з низьким доходом. Тому на початку медична страховка буде безкоштовною.
РАЗОМ - 900 дол.
ВСЬОГО - 2000 дол.

Як бачимо, для найбюджетнішого переїзду в США доведеться назбирати мінімум 2000 доларів. Якщо їхати з сім'єю - то мінімум що з собою брати, не враховуючи витрати до прильоту - 5 тис. дол. 

Якщо є якісь запитання - запитуйте в коментарях.

Щоб не пропустити нову інформацію підписуйтесь на оновлення блогу через RSS або електронну пошту

2 коментарі :

  1. Не варто. Хоча кому як. Інтернет без кордонів і заробляти треба віддалено там, тратити тут, а не їхати і жити як раб там.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Тут згоден. Для тих, хто вміє заробляти віддалено - то найкращий варіант заробляти там а тратити тут. Але ж не всі знають як це робити і не кожному то вдається. Не всі ж програмісти чи дизайнери. Є і робітничі спеціальності. Не думаю, що ті, хто поїхали жити в США, живуть там як раби.

      Видалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.