субота, 8 жовтня 2016 р.

Що таке Green Card. Участь в лотереї DV-2022

Оновлено! Жовтень 2020 р.

Отже, для початку трохи розповім що ж таке Green Card і як її отримати. Green Card - це документ, який дає право на постійне проживання в США. Отримати таку карту можна декількома способами, але найпростіший з них - виграти в лотерею. Так, саме в лотерею, яку щорічно проводить державний департамент США. Цьогорічна лотерея DV-2022 вже розпочалась. Запитаєте, чому саме 2022 - ту справа в тому, що в разі виграшу, ви повинні пройти інтерв'ю в посольстві США та отримати імміграційну візу в паспорт до кінця вересня 2022 року.


Власник Green Card може офіційно працювати та жити в Сполучених Штатах. Йому не потрібна американська віза - він може виїжджати та повертатись коли йому буде зручно, але не може бути відсутнім на території США більше ніж півроку. Через 5 років, після отримання Green Card, її власник може подавати документи на отримання громадянства США. 

Отже, імміграційна лотерея DV-2022 - як я вже писав вище - найпростіший спосіб отримати омріяну Green Card та переїхати на постійне місце проживання в США. Умови доволі прості - для початку потрібно приготувати в електронному вигляді фото основного заявника та всіх членів його сім'ї (дружини/чоловіка, дітей), потім зайти на офіційний сайт проведення лотереї dvprogram.state.gov, прочитати уважно інструкцію та заповнити он-лайн форму для участі в лотереї. Зробити це потрібно до 10 листопада 2020 року. Результати лотереї стануть відомі на початку травня 2021 року. Перевірити їх можна буде на цьому ж сайті.

Будьте уважні, та не довіряйте заповнення заявки на участь у лотереї DV-2022 різним посередникам, які захочуть взяти з вас гроші. Пам'ятайте, що участь в лотереї безкоштовна і ви самі зможете без проблем заповнити заявку на участь. В інтернеті є дуже багато детальних інструкцій, як це зробити, тому тут немає сенсу розписувати процедуру заповнення заявки на участь в лотереї Green Card.

Щороку розігрується близько 50 тис. віз. Шанс виграти в лотерею приблизно 1 до 100. Заповнюючи заявку на участь в лотереї зразу ж починайте робити заощадження для майбутньої імміграції та вірте в свій успіх. У разі виграшу і до моменту виїзду в США вам потрібно буде оплатити вартість медичного огляду в розмірі 195 дол., консульський збір 330 дол., виготовлення Green Card - 220 дол. - і це все з розрахунку на 1 особу. Наприклад, якщо ви головний заявник і з вами в США буде їхати ще дружна та дитина - оплачувати потрібно буде за всіх. Це не рахуючи квитків на літак та грошей для проживання в США в перші місяці. 

Так що, читайте інструкцію, заповняйте анкету і вигравайте! Всім удачі!Щоб не пропустити нову інформацію підписуйтесь на оновлення блогу через RSS або електронну пошту

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.