пʼятниця, 5 лютого 2016 р.

Shutterstock. Як заробити гроші в інтернеті на своїх малюнках та фото

Якщо ви дизайнер та шукаєте якісний графічний контент для своїх робіт - реєструйтесь на Shutterstock як покупець.

Сьогодні хочу розпочати тему про те, як заробити гроші в інтернеті на продажі своїх векторних малюнків на мікростоках, а саме на найбільшому і найвідомішому з них - Shutterstock.

Звичайно, всі професіонали з графічного дизайну давно знають про таку можливість та давно активно нею користуються. Для новачків все набагато складніше та незрозуміліше. Спробую трохи допомогти тим, хто захоче займатися цим видом заробітку в інтернеті.

Отже, розпочнемо з того що ж таке векторна графіка. Векторна графіка це створення зображення з допомогою геометричних фігур (точка, лінія, крива і т.д.), тобто таких об'єктів, які можна описати математичними виразами. Для опису зображення у векторній графіці використовуються вектори на відміні від растрової, де зображення описується як масив пікселів. 

Переваги векторних малюнків в тому, що їх можна маштабувати до будь-яких потрібних розмірів без втрати якості. Тому така графіка дуже популярна у дизайнерів - а це різні кнопки, іконки, значки, логотипи, різні деталі, які можна використати: узори, фони, шаблони сайтів і т.п., предмети щоденного вжитку: їжа, посуд...  Зрозуміло, що самостійно дизайнер не буде малювати ці всі об'єкти, бо процес цей займає не мало часу - тому простіше зайти в інтернет на один з мікростоків, наприклад Shutterstock, та купити там потрібний йому малюнок. Відповідно, якщо хтось купує ці малюнки то комусь потрібно їх малювати. І саме ви цим і займетеся. 

Можливо, для когось це все здається незрозумілим і складним. Хтось скаже "Як я тут зароблятиму якщо я не художник і не маю поняття як малювати на комп'ютері?". Повірте, заробіток в інтернеті таким способом доступний для всі бажаючих. Але сума заробітку у кожного буде своя. Хтось зможе заробляти по 500 доларів на місяць, а хтось по 50 доларів на рік. Тут все залежить саме від вас, від вашої мети, бажання, впертості. Адже дуже багато таких, хто з інтузіазмом береться за цю справу, малює 20-30 малюнків, а потім сидить і чекає коли ж він почне заробляти. Де ж гроші? Чому ніхто нічого не купує? І закінчується все фразою "Да ну його ці заробітки...." А є такі, хто щоденно наполегливо вчиться, читає блоги інших ілюстраторів та спілкується на форумах, щоденно малює і розширює своє портфоліо на Shutterstock та на інших мікростоках. Ну і тільки десь через рік наполегливої роботи, коли кількість малюнків у вашому портфоліо наблизиться до 1000 шт., можна буде сподіватись на стабільний заробіток з продажу.

Хочу зауважити, що крім векторної графіки на мікростоках можна продавати також і власні фотографії, але конкуренція тут набагато вища і новачкам пробитися набагато важче. Тому раджу починати саме з вектора.

Отже, якщо ви все ж таки вирішили спробувати себе в ролі автора векторних малюнків та у вас є бажання заробляти в інтернеті наполегливою працею - тоді для вас ця Покрокова інструкція щодо заробітку на Shutterstock.

Щоб не пропустити нову інформацію підписуйтесь на оновлення блогу через RSS або електронну пошту

3 коментарі :

 1. Окрім фотостоків ще отут можна грошиків підзаробити в Мега Миллион

  ВідповістиВидалити
 2. Я початківець - пенсіонерка Потребую допомоги фахівця-волонтера. Маю велике бажання освоїти векторну графіку з далекоглядною метою.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Якщо маєте якісь конкретні запитання - задавайте тут у коментарях.

   Видалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.