понеділок, 18 січня 2016 р.

Власники Карти Поляка отримають додаткові права та можливості

Депутати польського Сейму підтримали зміни до Закону про Карту Поляка, відповідно до яких права власника Карти Поляка будуть розширені. Найбільше ці зміни торкнуться тих, хто забажає змінити місце проживання та переїхати в Польщу. В такому випадку власники Карти Поляка можуть розраховувати на всебічну допомогу польського уряду, а саме: фінансова допомога на облаштування в Польщі (часткова оплата оренди, ремонту та облаштування житла), сприяння в працевлаштуванні, в разі необхідності - безкоштовні курси польської мови та професійне навчання.

Також через рік проживання в Польщі вже можна претендувати на отримання польського громадянства. Раніше ця процедура була доволі так довготривалою. 

Торкнуться зміни до Закону про Карту Поляка і процедури її отримання. Тепер отримати її можна буде і на території Польщі, пройшовши співбесіду з воєводою. Раніше така можливість була відсутня і Карту Поляка можна було отримати тільки в консульстві Польщі за місцем проживання. Напевно що всім відомі величезні черги до консульств Польщі в Україні та про складність записатися на співбесіду щодо отримання Карти Поляка. Сподіваюсь що ця нова можливість трохи розвантажить консульства.

Планується що Закон про Карту Поляка в новій редакції вступить в силу в другій половині 2016 року.

Щоб не пропустити нову інформацію підписуйтесь на оновлення блогу через RSS або електронну пошту

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.