неділя, 19 квітня 2015 р.

Rosetta Stone - програма для вивчення іноземної мови

Знайшов в інтернеті багато позитивних відгуків про програмне забезпечення під назвою Rosetta Stone. Серед інших мов, які пропонуються до вивчення, є і польська. В Rosetta Stone використовується комбінація із тексту, картинок та звуку для інтуїтивного запам'ятовування слів та речень. Рівень складності підвищується від уроку до уроку. Щоб пояснити як працює програма наведу приклад. Вам показують чотири картинки - диктор пояснює що зображено кожній з них - потім даються ті ж картинки та опис одної із них - а вам потрібно вказати мишкою яку картинку описує диктор. Тобто треба запам'ятати фразу та зіставити її з відповідною картинкою - бо ніяких перекладів не дається. Також є і письмові завдання. А якщо є мікрофон то можна навіть тренувати вимову. 

Так що суцільні плюси. Але є і один великий мінус - повний курс польської мови коштує 240 євро що є занадто високою ціною. Також пропонується дешевший варіант - річний онлайн доступ до курсу за 165 євро- також не дешево, але, напевно, дешевше навчання з репетитором.  
Серед позитивних відгуків щодо Rosetta Stone є і негативні які стверджують що даний метод запам'ятовування не діє і така система навчання неефективна, тому і програма не коштує таких грошей.

Можливо хтось вивчив мову за допомогою Rosetta Stone. Напишіть в коментарях. Було б цікаво дізнатись про ваш досвід.

Щоб не пропустити нову інформацію підписуйтесь на оновлення блогу через RSS або електронну пошту

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.