неділя, 19 квітня 2015 р.

Польська мова. Як вчити самостійно


Документи для підтвердження польського походження знайдені, закордонний паспорт оформлений - переходимо до третього кроку нашого плану дій для отримання Карти Поляка.

Польська мова. Для вивчення польської мови в інтернеті є багато різних можливостей. Це можуть бути і різноманітні відеоуроки польської мови, яких багато є в Ютубі, наприклад цей курс - http://bit.ly/1b8RGHL чи такий - http://bit.ly/1EXWGuS Є і сайти, що пропонують вивчати польську мову для початківців онлайн, наприклад такий - http://lingust.ru/polski/lekcje-polskiego Також існує багато учбової літератури, яка є у вільному доступі в інтернеті. Ну і не варто забувати за різноманітне програмне забезпечення, для вивчення польської мови.

Також для покращення сприйняття польської мови на слух спробуйте дивитися польські телеканали, польські фільми, та слухати польске радіо. Наприклад, у мене на роботі  та вдома постійно працює з інтернету радіо rmf.fm або radiozet.pl

Ну і можна записатися на курси польської мови чи працювати з репетитором - це дасть кращий і швидший результат у вивченні мови, але не завжди є така можливість. 

Польська мова багато в чому схожа до української і зрозуміти її не дуже важко. А от розмовляти, читати та писати - то вже треба наполегливо вчитися. Головне мати бажання, поставити перед собою ціль і йти до неї і тільки тоді вивчення польської мови принесе вам задоволення та бажаний результат.

Щоб не пропустити нову інформацію підписуйтесь на оновлення блогу через RSS або електронну пошту

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.