четвер, 22 січня 2015 р.

Як відслідкувати посилку

Отже, сьогодні спробуємо розібратися в тому, як відстежити посилку з iHerb не маючи номера для відстеження. Почнемо з того, що думки розділилися на рахунок того чи замовляти посилку з номером відстеження або без нього - з одного боку замовляючи посилку без трек-номера ви економите на доставці (в 3 рази), а з іншого боку абсолютно незрозуміло де ваша посилка і коли ви її отримаєте. При трекенговій доставці ви можете відстежувати посилку починаючи з відправки із США і до того моменту коли вона прийде на ваше місцеве відділення пошти. Але в будь-якому випадку можливі пропажі посилок і iHerb відшкодовувати їх не буде.

А чи можна хоч якось відстежити безтрековую посилку? З'ясувалося, що можна - але тільки до моменту відправки її за межі США. Подальша доля вашої посилки буде вам невідома і залишиться тільки чекати. До речі, всі свої посилки я замовляв без трек-номера - і всі успішно дійшли.

Для часткового відстеження посилки без трек-номера потрібно зайти в свій аккаунт на iHerb і подивитися історію замовлень. У колонці Відстеження ви побачите номер вашого замовлення і напис "via Міжнародна Авіапочта без відстеження:". Далі зайдіть на сайт http://webtrack.dhlglobalmail.com/, введіть номер свого замовлення та натисніть кнопку TRACK. Система видасть вам інформацію про вашому замовленні до того моменту, коли воно покинуло територію США. Далі відстежити вашу посилку з iHerb, на жаль, вже неможливо.

1 коментар :

  1. Відстежую свої посилки на сайті http://go-tracker.com,
    дуже швидкий і простий сайт, всі мої посилки відстежуються.

    ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.