неділя, 24 листопада 2013 р.

Перша моя покупка в IHerb. Продовження

Продовжую розповідати про мою першу покупку в американському інтернет-магазині органічних товарів IHerb. Перша частина тут.

Асорті з 18 видів чаю. 18 пакетиків чаю в індивідуальній упаковці. 
Зелений чай (5 пакетиків) - Gunpowder Green, Jasmine Green, Toasted Rice, Mate Lemon, Ginger Lemon. 
Чорний чай (4 пакетика) - Aged Earl Grey, Breakfast Blend, Decaf Black Vanilla, Golden Chai. 
Пуер (3 пакетика) - Chocolate Pu-erh, Emperor's Pu-erh, Magnolia Pu-erh. 
Білий чай (1 пакетик) - White Rose. 
Трав'яний чай (5 пакетиків) - Chamomile Lemon, Rooibos, Moroccan Mint, Rooibos Chai, Honeybush.
Перше враження від органічного чаю - трав'янистий смак і дивний запах у деяких видів чаю. Той чай, що продають в наших магазинах дуже сильно відрізняється від смаку органічного чаю. Тут кожному треба підбирати собі чай індивідуально. Щось порекомендувати дуже важко. Найбільше не сподобався чай зі смаженим рисом - Toasted Rice - пити його не міг, на смак і на запах як відвар із рису, а не чай. Непоганий чорний чай зі спеціями - хоча це на любителя спецій. Сподобався м'ятний чай Moroccan Mint - сильний м'ятний освіжаючий смак і запах. Також сподобався Mate Lemon. 
А от батькам Пуер найбільше несподобався, вірніше його запах - сказали що пахне навозом).

Висновок такий: рекомендувати до покупки його не можу. По перше - розпробувати чай випивши 1 чашку чаю неможливо. По друге - занадто дорогий чай виходить - 50 грн. за 18 пакетиків чаю (38.9 г.).  Якщо і купувати то тільки один раз на пробу заради цікавості.

Зелений чай сенча і матча. Суміш японського зеленого чаю сенча і матча. 24 пакетиків по ціні 36 грн. Колір чаю після заварювання - лимонний, чай мутноватий, непрозорий. Смак хороший, сподобався. Рекомендую до покупки. Єдиний мінус - трохи висока ціна, 36 грн. за 41 г. чаю. 


Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.