неділя, 10 листопада 2013 р.

Перша моя покупка в IHerb

 Хто ще не знає, IHerb - це інтернет магазин із США, в якому можна придбати натуральні продукти - товари для догляду за собою, дітьми, будинком, домашніми тваринами, а також різноманітні продукти харчування і біодобавки. Всі продукти виготовляються з натуральних компонентів без додавання шкідливих домішок.

Ось посилання на мою корзину. Тепер трохи детальніше про те, що сподобалось, а що ні.

Чашка для заварки чаю. Чашка скляна зі скляною кришкою та скляним ситечком. Прорізі на ситечку дуже маленькі, так що заварка крізь них ніяк не пройде. Ще один плюс, кришку від чашки, перевернувши,  можна використовувати як підставку під ситечко. По об'єму як звичайна чашка  - десь на 250 мл.  Скло тонке. Прислали добре упаковану в індивідуальній картонній упаковці. Ціна 24 грн., але тільки при першому замовленні і тільки 1 шт.  На мій погляд за таку ціну варто брати.

Зубна щітка зі змінною головкою. М'яка зубна щітка. Голівка невелика, легко замінюється (ще одна йде в комплекті). Наступного разу вже не треба буде купувати зубну щітку - достатньо буде тільки замовити змінні головки до неї. Коштує 30 грн. Плюс в тому що за рахунок змінної головки купуємо 2 зубних щітки за ціною однієї. Варто купувати.

Зубна паста. Яскраво виражений анісовий смак, незвичний для тих хто звик до м'ятних смаків тих зубних паст що продаються в Україні. Як для мене, то смак занадто різкий, але приємний. Крім анісового масла до складу входить, екстракт листя алое, екстракт білого чаю, гранату, кісточок винограду і т.д. Тюбик 170 грам. Ціна 33 грн. Мені сподобалась, варто купувати.

Кава мелена. Мелена кава, 100%  арабіка крупного помолу. Упаковка 340 грам. Ціна 84 грн. Як на мене, то звичайна кава. Заварював в електрокофеварці і в чашці. Ніякого особливого смаку чи аромату не відчув. Раніше пив Каву зі Львова по ціні 45 грн. за 240 грам. Так ця кава на смак нічим не відрізняється. Єдиний плюс це те, що кава з IHerb вирощена без використання різних добрив та пестицидів та на власних плантаціях компанії продавця. Не знаю чи буду купувати її ще раз. Пошукаю якусь іншу каву на пробу.

Продовження читайте в одному з наступних дописів....

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.