четвер, 7 листопада 2013 р.

Заробіток на інфопродуктах. Партнерська програма.

Раніше вже писав на тему заробіток на інфопродуктах. Хочу знову повернутися до цієї теми. От що робити, якщо немає знань, бажання, чи часу написати щось своє? Правильно, продавати інфопродукти інших авторів, беручи участь у їхній партнерській програмі. Але халяви тут нема. Щоб щось продати - потрібно спочатку найти тих кому це потрібно, тобто цільову аудиторію. Шукати можна різними способами, як платними так і безплатними.

Отже платні - пишемо рекламний лист, із своїм партнерським посиланням, шукаємо тематичні розсилки інших авторів на тему того інфопродукту, який збираєтесь продавати, і домовляємось з авторами розсилок про розміщення у розсилці вашого рекламного листа за відповідну плату. Чекаємо результатів.

Безплатні - тут набагато все складніше і довше.
- Створюємо свій тематичний блог і крім інших статей час від часу публікуємо рекламний текст з партнерським посиланням.
-  Спілкуємось на тематичних форумах, де дозволені рекламні посилання у власному підписі.
-  Якщо зареєстровані у ВКонтакте, Твіттері і т.п.,  і маєте там багато друзів, - можна спробувати поставити посилання на партнерку в статус, та час від час публікувати якісь новини на тему інфопродукта з партнерським посиланням.
- Знаходимо популярні блоги на тему інфопродукта, який просуваємо, з відвідуваністю більше 300 чоловік на добу, пишемо кілька якісних статей на тему, якої ще немає на блозі та пропонуємо їх автору блога, з умовою публікації в цій статті свого партнерського посилання.
Хто ще знає способи просування інфопродуктів - пишіть у коментарях.

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.