четвер, 17 жовтня 2013 р.

Карта Приватбанка. Як оформити

Нещодавно виникла потреба оформити банківську картку. Зупинився на картках Приватбанку. Видають їх безкоштовно і часу на їх отримання витрачається приблизно хвилин 10-15. Спочатку хотів оформити карту "Універсальна", але в банку переконали, що коли не потрібен кредит, краще брати "Карту для виплат", бо там при поповненні комісія 0,5% від суми, а зняття безкоштовне, але на карті для виплат не нараховуються відсотки на залишок власних коштів, як це робиться в "Універсальній". 
Карточка мені потрібна для покупок в інтернет магазинах. От вирішив зайнятися інтернет-шопінгом. 
Так от, для оформлення карточки "Для виплат" потрібно зайти в найближче відділення банку маючи з собою паспорт, індетифікаційний номер та їх копії, а також мобільник. Заповнюєте анкету на отримання картки, отримуєте картку, встановлюєте в терміналі пін-код, а також працівник банку реєструє вас в системі Приват 24 та видає пластикову картку. Логін і пароль для входу в Приват 24 приходить після реєстрації смс-кою. При першому вході в систему Приват 24 пароль потрібно змінити. До "Картки для виплат" все рівно додають ще й картку "Універсальну". Але на моє прохання її не активовували та не встановлювали кредитний ліміт. Взагалі то якось не дуже зрозуміло роблять. Наприклад я хочу отримати картку "Універсальну", бо там нараховують 10% на залишок власних коштів, а на "Картці для виплат" нічого не нараховують. В банку кажуть що якщо хочеш таку картку то обов'язково треба встановлювати кредитний ліміт, а кредитний ліміт ніяк не відділяється від власних коштів, тобто якщо поповните картку на якусь суму і ще будете мати там кредитний ліміт, то не буде понятно де свої гроші а де кредитні, що зовсім не зручно. І ще один нюанс - щойноотриману картку не можна поповнювати з терміналу самообслуговування деякий час, як сказали в банку - 1-2 дня. Поповнювати в цей період можна тільки через касу банку.
У відділенні відкрити кредитний ліміт пропонували десь разів 3-4,  все відмовлявся і казав що картка мені потрібна тільки для оплати і ніяких кредитів не потрібно. Так от, отримав картку, не встиг ще навіть відійти далеко від відділення банку, як дзвінок на мобільний - дзвонили з Дніпропетровська з Приватбанка - дівчина почала переконувати мене встановити кредитний ліміт на картці. Розказувала як це вигідно і необхідно. Навіть те, що я сказав разів 5-6 що кредит мене не цікавить на неї не подіяло. Тільки після того як я сказав що відмовлюсь від їх послуг, якщо будуть мене нагружати своїми кредитами - побажала всього найкращого і поставила трубку.

4 коментарі :

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.