понеділок, 23 січня 2012 р.

Як заробити гроші в інтернеті. Думки про ці заробітки

Все частіше останнім часом повертаюся до теми як заробити в інтернеті. Для багатьох всесвітня мережа стала місцем для розваг, де можна послухати музику, подивитися фільми, посидіти Вконтакте. І саме так вони сприймають інтернет. Інші ж шукають заробіток в інтернеті, сподіваючись розпочати свій інтернет бізнес та не працювати на когось з ранку до ночі за невелику зарплату.

Отже, новачки, що шукають заробітків в інтернеті можуть розпочати заробляти без великих грошових вкладень декількома способами - копірайтингом та рерайтингом (написанням статей на замовлення), постингом на форумах, завантаженням файлів на файлообмінники, створенням блогів, форумів та сайтів, грою в покер та ставками на спорт. От мабуть і все. Про це можна прочитати майже на кожному форумі або сайті про заробіток в інтернеті. Давайте розберемось чи дійсно це так? 

Написання статей. Бажаючих заробляти гроші в інтернеті копірайтингом та рерайтингом величезна кількість. І більшість згодні писати ті тексти за копійки, значно занижуючи ціни на таку роботу. От пишу я статтю, кілька днів збираю інформацію, думаю, пишу, коректую, витрачаючи свій час та сили. Виставляю текст на продаж по ціні хоча б 5 доларів за 1000 символів. Чекаю, чекаю... Але завжди знайдеться хтось, хто передере чиюсь подібну статтю за кілька хвилин та продасть за 50 центів за 1000 символів. Нещодавно писав про подібний заробіток на біржі Текстсейл. Заробити деякі гроші там можливо, наприклад, на поповнення мобілки, але перетворити його в постійний заробіток - сумнівно. Нехай навіть будете днями і ночами строчити тексти, але купувати в новачка, який тільки туди прийшов, по адекватній ціні не будуть. В результаті затрачений час та зусилля і кілька доларів на рахунку. В інтернеті є багато різних бірж, які пропонують подібну роботу, але скрізь ціни на таку роботу занижені і нормально платити ніхто не хоче. 

Ще одна тема по заробітку - це створення сайтів, форумів, блогів. Тут заробляти можна значно більше ніж копірайтингом. Але.... бажаючих тут ще більше, які створюють цілу кучу нікому не потрібних сайті та перетворюють їх в лінкозвалище з тоннами реклами. Звісно, можна робити сайти для людей, але тут потрібно докласти чимало зусиль і навряд чи новачок в цьому бізнесі зможе з цим справитись. Щоб очікувати на прибуток, наприклад, з власного сайту, форуму, чи блогу необхідна щоденна нелегка праця по наповненню сайту новим та цікавим контентом, його розкруткою і т.д.  от тут вже самому не справитись. Та й чекати на прибутки раніше ніж через півроку рік - не приходиться. Та й про що писати? Розбирається, наприклад, хтось у футболі і думає - створю сайт про футбол або форум. Але подивіться скільки їх є і яка у них відвідуваність і працює над ними не одна людина. Подумайте, що ви можете таке запропонувати своїм потенційним читачам чого немає на інших подібних сайтах - та нічого. Заводити новачку блог заради самовираження, цікавості, як хоббі - то нормально, а от для заробітку - сумнівно. Тут потрібно спочатку зібрати команду однодумців, багато та наполегливо працювати а тоді вже говорити про результати. Так що для новачків то також не бізнес. Хіба що у вас є якась унікальна і всім цікава інформація, якої зовсім мало ще в інтернеті.

Далі покер та ставки. Новачкам туди влазити також не варто. Якщо грати заради задоволення то одна справа - посидіти, пограти в покерному турнірі, помірятися силами з іншими гравцями, чи поставити кілька гривень на улюблену команду щоб цікавіше матч було дивитись. А от заробляти на цьому гроші то вже зовсім інше - і це також наполеглива праця. 

Отже, підсумувати все те, що я тут написав, можна так. Для новачків грошей в інтернеті немає, а якщо вони і є то їх зовсім небагато. Для чого ж, скажете, ті всі біржі контенту, різноманітні сервіси та сайти по заробітку, яких в інтернеті є чимало, хтось ж там працює і заробляє? Можливо, але на мою думку заробляють в першу чергу самі ті сервіси, і на цих саме новачках. Той, хто заробляє копірайтингом, блогами, форумами, сайтами, файлообмінниками давно цю нішу уже зайняв і як туди пробитися я навіть не уявляю. 

І що ж робити новачкам, які хочуть заробляти в інтернеті? Забути про це та повертатися у Вконтакте, сидячи там годинами та дивлячись що там один у одного на стіні пишуть, та хто який собі статус придумав? Думаю що не все так погано і вихід все таки є. Який? Про це у наступному дописі.

12 коментарів :

 1. Гарна стаття, мені сподобалася. Таки справді, новачком на терені інтернету навіть снитися не можуть великі заробітки. Але.. Я знаю наприклад спосіб заробітку наприклад для поповнення мобільного телефону. Реєструємось тут http://www.opinion.com.ua/user/registration.aspx?r=42317562 На сайті заробляю 20 гривень на місяць. Стабільно. ІМХО

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ну а часу скільки на то затрачуєш? 20 грн. на місяць це щось зовсім мало.

   Видалити
  2. часу витрачаю повний нуль. сайт пропонує поставити свою програму собі на комп'ютер, яка моніторить сайти на які я заходжу і автоматично кожного тижня на рахунок приходить по 5 гривень. це не мало, на поповнення якраз буде.

   Видалити
 2. Також можемо зареєструватися на сайтах, де будемо читати платні листи, виконувати платні завдання. Заробіток невеликий, але ДЛЯ ПОПОВНЕННЯ телефону буде! Якщо адмін сайту дозволить, то залишу декілька ссилок, де зможете зареєструватися і отримувати до 1 долара на день. Хто зацікавився kogut_oleg@ukr.net. ІМХО

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ну що ти, всім вже дано відомо що то не заробіток, а марна трата часу

   Видалити
 3. І про сайти дещо хочу сказати. Можна сайти писати на продаж. Продавати сайти теж хороша ідея. Я декілька продав, www.chasstylj.ucoz.com i www.aktoriya.com. Потрібно шукати клієнтів, і вже під кожного клієнта визначати який йому потрібний сайт і вперед. А написання сайтів - це задоволення не з дешевих.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. От в тому і проблема. Де ж брати клієнтів яким були б потрібні сайти на юкозі? Якщо хочуть сайт то щось солідне. Тут досвід потрібен. Якщо не секрет то за скільки продав тих два сайти?

   Видалити
 4. www.chasstylj.ucoz.com - 200 гривень, www.aktoriya.com - 300 гривень.
  www.stradch.com - допомагав безкоштовно робити. ну а головне на тих сайтах є реклама, від гугле.ком, tak.ru і wmlink.ru і хто цикає по рекламі - теж капають якісь копійки на рахунок.

  ВідповістиВидалити
 5. Щось у вас якось зовсім сумно виходить. Звичайно, багато які ніші зайняті досить щільно. Але так завжди й усюди. ТУт нінащо нарікатию Треба просто шукати щось виключно своє, щось чим можна виділитись. ТОм паче в українському інтернеті, який досі до пуття не розвинутий, має бути доволі місця - треба лише перекладати тексти - найтупіший варіянт.

  Щодо платних опитувань. То звичайно не заробіток, інавіть не підробіток - то швидше якась забавка, але явно вигідніша за скажімо лотерею. Десь так до них і треба ставитись.

  ВідповістиВидалити
 6. Реально заробляти можна якщо маєш свій сайт зроблений спеціально під заробіток. Коли сайт робиться під збільшення трафіку на нього, тоді можна ставити рекламу і заробляти на кліках по цій рекламі. Коли сайт робиться з акцентом на високу якість тематичних статтей на ньому, тоді варто заробляти на продажі контекстних посилань в стаття. Обидва варіанти реальні, але який краще для вас обирати вам.

  ВідповістиВидалити
 7. В мене швагро пару років заробляє в інтернеті і з цього приводу вирішив створити блог http://bablo.te.ua/, там є непогана інформація по заробітку. Казав, що з часом буде більше статтей.

  ВідповістиВидалити
 8. ТУТ можна заробити мінімум 10$ за день.Недумайте що це лохотро,просто попробуйте самі.Звичайно що спочатку ви будете заробляти міе але чере пару активних днів прибутки росту.Все залежить від того скільки ви хочете заробити.
  http://wmpublic.com/i/499137

  ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.