середа, 11 січня 2012 р.

Групи в соціальних мережах як спосіб заробітку

Ще одна ідея, за допомогою якої спробую заробляти гроші в інтернеті. Ідея далеко не нова та доволі проста - це заробіток на рефералах. Хто ще не знає, реферали, це користувачі, які зареєструються в тому чи іншому сервісі за вашою порадою та за вашим реферальним посиланням. Якщо вони будуть успішно там працювати та заробляти (або тратити) гроші, деякий відсоток буде йти вам, а на прибутках рефералів це ніяк не відіб'ється. Тобто цей процент буде сплачувати сам сервіс, а не реферал.

На перший погляд доволі проста схема заробітку. Але насправді проблема тут в тому як переконати рефералів зареєструватися за вашим посиланням та навчити їх заробляти гроші. З власного досвіду знаю що багато хто навмисно не реєструється по реферальських посиланнях, напряму переходячи на сайт. Така, напевно, у людей ментальність - знайшов цікаву та корисну інформацію, скористався нею, а подякувати то необов'язково.

Щоденно в соціальних мережах сидить величезна кількість людей, у кілька мільйонів. Там багато хто вже давно намагається набирати собі рефералів створюючи групи по заробітку. І кількість таких груп постійно збільшується. Судячи із кількості учасників у кожній групі тема заробітку в інтернеті є і буде актуальною. Що ж там пропонують. Ось переглянув декілька перших груп ВКонтакті, що відкрилися в пошуку. Розповідають і про перегляд реклами на сайтах і про заповнення якихось анкет і про гру в казино на червоне-чорне, є і про написання статей, а є просто реклами різноманітних сайтів по заробітку. Доволі таки популярна тема покеру. Але, на мою думку, перспективно набирати рефералів у маловідомі руми, які активно розвиваються. Адже є доволі таки багато крупних афілейтів які пропонують різноманітні бонуси та акції за реєстрацію з їхнім афілейт-кодом. Так що думаю ще можна спробувати створити свою групу та давати корисну та правдиву інформацію по заробітку., навчаючи ваших рефералів заробляти гроші.

1 коментар :

  1. Привіт
    Спершу скажу ,що я особисто радий тому ,що можу звернутися до вас і отримати відповідь на укр.мові .Я не відношусь до числа людей ,що сидять в соц.мережі ,скажу більше інет у мене з'явився у 2008 році і досі я ніде ,крім гугл+ не зареєстрований .І то я реєструвався лише для того аби всі відмічені мною лінки складалися в одному місці. Я вважаю ,що по-перше поки соц.мережі будуть популярні ,увага хакерів та просто не добрих 'на руку' людей буде звернута туди ;по-друге час який там витрачають люди для невідомих і випадкових осіб просто вражає ,а з справжніми друзями можна по скайп'у або пошті спікуватися. Ну ,це звісно моя особиста думка. З повагою Дмитро

    ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.