пʼятниця, 23 грудня 2011 р.

Як заробити гроші на textsale


Textsale - це біржа статей, де можна продати або купити статті. Купівля статей мене поки що не цікавить, хоча і це можна назвати бізнесом. Статі купуються для своїх сайтів, коли, наприклад, купують статтю за 2 долара, розміщують її на своєму сайті чи блозі та вставляють в неї постовий від рекламодавця вартістю в 4 долари, маючи 2 долари прибутку. Але сьогодні не про це. Припустимо у вас немає сайту чи блогу - тоді заробляти на біржі статей textsale можна продаючи власні статті. 

Так от, з чого ж почати. Для початку запитайте себе чи зможете ви писати грамотно та цікаво тексти розміром у кілька тисяч символів на будь-яку тематику. Якщо відповідь "Так" - тоді вперед, до роботи. Починаємо з реєстрації на textsale. На головній сторінці натискаємо посилання РЕГИСТРАЦИЯ, читаємо правила системи та погоджуємося з ними, обираємо собі нікнейм та вказуємо адресу своєї електронної пошти, на яку отримаєте пароль від свого облікового запису. Пароль потім можна буде змінити на інший.

Тут варто звернути увагу на те, що кожна стаття продається всього один раз. Стаття повинна бути написана вами, при публікуванні статей на сайті вони перевіряються на плагіат. Зароблені гроші виплачуються на гаманець вебмані. Хоча якщо у вас ще немає свого гаманця вебмані  - не страшно - зареєструвати його можна і пізніше.

Далі про найголовніше. Що писати. Звісно, писати можна про все що завгодно, що не заборонено законодавством, але питання чи будуть у вас те купувати. Тому, на мою думку, краще зайти на сторінку Поисковые запросы та подивитися що найчастіше шукають покупці статей. Вибрати найпопулярніші запити та писати на ці теми статті. Коли стаття готова - виставляємо ціну, за яку ви готові з нею розпрощатись, виставляємо на продаж та чекаємо. Але ні... чекати не потрібно, потрібно братися за написання наступної статті. Щоб був результат, потрібно писати в день по кілька статей, якщо за місяць їх буде десь 100-150 то думаю 10-15 статей у вас куплять, а при середній ціні в 5 доларів за статтю це буде 50-75 доларів в місяць. Для початку непогано. Якщо статті будуть розкуповуватись швидше і покупці будуть задоволені вашою роботою - ціну можна потрохи піднімати.

Звісно що така робота складна, потребує багато часу та зусиль, та й з більш досвідченими конкурентами доведеться змагатися. Але спробувати варто.


1 коментар :

  1. Руслан (megabucks)24 грудня 2011 р. о 13:37

    Також непоганий варіант! Але не бізнесу, а роботи. Я маю на увазі написання статей на продаж - фріланс приносить гроші лише доти, доки фрілансер пише. Тоді як купівля статей для власного сайту - це вже може бути одним з етапів створення бізнесу. Адже з часом і як наслідок наполегливої та цілеспрямованої щоденної праці сайт все-таки можна перетворити на джерело залишкового доходу, котре продовжуватиме приносити дохід уже без палкої щоденної опіки. В принципі, той же фріланс може бути використаний і для створення сайту.
    У будь-якому випадку, хто хоч що-небудь посіє - той щось і жатиме, а хто нічого не сіє - жатиме лише будяки.
    ;)

    ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.