середа, 21 грудня 2011 р.

Бізнес ідея. Створення та продаж власного інформаційного продукту

Ця бізнес ідея не нова, але вона проста у реалізації та не потребує практично ніяких матеріальних затрат. Бізнес ідея полягає в наступному - обираємо тему, якою дуже добре володіємо, створюємо покрокову інструкцію по цій темі та продаємо її в інтернеті. Зрозуміло, що продавати можна безліч разів, а поставивши ціну, наприклад, 5 доларів за копію та продавши в місяць 100 копій можна непогано заробляти.

Отже, з чого розпочати. На мою думку для початку потрібно написати на папері чи в текстовому редакторі всі теми які цікаві вам, про що ви можете довго та цікаво розповідати, поділитися своїми знаннями з іншими. Потім дивимось в інтернеті кількість запитів по обраних вами темах. Зробити це можна тут: для Яндекса wordstat.yandex.ru та для Гугл adwords.google.com. Обираємо найпопулярніші теми, по яких за місяць є велика кількість запитів - та створюємо інструкцію. Ну наприклад: як заробляти гроші, як грати в покер в інтернеті, як встановити та налаштувати супутникову антену, як відремонтувати комп'ютер, як відкрити власний магазин, як вибрати ноутбук і т.п. Детально описуємо весь процес, наводимо приклади з власного досвіду. Описуємо так, щоб новачок, який на цьому зовсім не розуміється, прочитавши таку інструкцію навчився.

Далі найголовніше. Потрібно тепер цю інструкцію продати, а для цього потрібно знайти бажаючих її придбати. Можна створити власний тематичний сайт, шукати клієнтів на тематичних форумах, створювати тематичні розсилки через сервіси розсилок. А коли назбирається зацікавлена аудиторія - тоді спробувати продати їй свій інформаційний продукт.

Тепер про те чи будуть купувати. На мою думку будуть. Скажете що в інтернеті можна знайти відповіді на будь-які питання безкоштовно. Можливо, але для цього потрібно потратити багато часу, передивляючись сотні сторінок, більшість з яких буде повторювати одна одну та збираючи по крихті з кожної. Набагато простіше купити потрібну інформацію за невеликі гроші, наприклад 5 доларів та заощадити свій час та нерви. Тільки для цього потрібно писати інструкції дійсно цікаво та якісно.

Ось така бізнес ідея.

_______________________________________________________________________

Грати в онлайн казино можна і безкоштовно, адже більшість з них дають бездепозитні бонуси на онлайн слоты, рулетку, покер.

2 коментарі :

  1. О! Це вже значно краще від торгівлі гуманітаркою з аукціонів! Але, мабуть, не варто орієнтуватися на низьку ціну - робота з пошуку покупця що на дорогий товар, що на дешевий практично однакова, а «навар» різний. Крім того, якщо людина задешево купить - то з легкістю викладе інфопродукт на шару, тоді, як суттєво витратившись на дорогий товар «давитиме жаба» роздавати його безкоштовно чи за кліки по банерах. Хча нещодавно я на одному з безкоштовних хостингів завантажив образ диска, котрого його автор саме «розкручує».... Тому, треба психологічно бути готовим до такого повороту справи.

    ВідповістиВидалити
  2. Тут згоден. Робота по пошуку покупців однакова. Але викладати на шару будуть як дорогий так і дешевий товар. Більшість таких не розуміє що людини тратила немало часу та зусиль на його створення.

    ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.