пʼятниця, 16 грудня 2011 р.

Приз за 1 гривню - новорічна акція на Aukro

Один з найбільших інтернет-аукціонів України Aukro проводить новорічну акцію під назвою "Будь Першим" - http://aukro.ua/my_page.php?uid=9263058. Умови доволі-таки прості. Щоб отримати приз всего за 1 грн. необхідно:

1. Вірно вгадати час виставлення призового лоту на аукціоні. Для цього потрібно дати вірну відповідь на запитання в якій зашифрований час виставлення лоту.

2. У вгаданий час зайти на сторінку користувача Дедушка_Мороз та зайти на закладку Лоты Пользователя. Якщо вірно вгадали час, то на сторінці з'явиться лот з призом. В описі лоту буде друге питання-загадка. 

3. Правильну відповідь потрібно буде написати в темі на яку буде дане посилання в описі лоту. Якщо ваша відповідь буде вірною та першою - отримаєте запрошення на приватний аукціон де зможете придбати приз за 1 грн. 

Також проводиться паралельна акція для користувачів соціальної мережі ВКонтакте, де буде розіграно плеєр iPod shuffle. Умові схожі - на сторінці групи Вконтакте будуть публікуватися запитання на які потрібно давати правильні відповіді.

Акції тривають до 29 грудня. Так що якщо ви зареєстровані на аукціоні Аукро - можете спробувати щось виграти.

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.