неділя, 6 листопада 2011 р.

Перевірка доменів на склеювання (склейка доменов)

Склеювання доменів (склейка доменов) відбувається після перенесення сайту з одного домену на інший. Наприклад, у вас був сайт на на домені my.blogspot.com, а ви вирішили купити для нього інший домен, наприклад - my.com.ua. Через деякий час пошуковики склеюють два домена без втрати посилань. Цей процес може тривати від кількох тижнів до кількох місяців а то і довше. Як же взнати чи пошуковики вже склеїли домени.

Для перевірки доменів на склеювання можна використовувати наступні запити. Для Гугла це http://google.com/search?q=cache:http://site.ru/, де замість site.ru вписуєте попередню адресу свого сайту, або ввести в стрічці пошуку info:site.ru, якщо в результаті такого запиту отримаєте нову адресу, значить Гугл ваші домени уже склеїв. Для Яндексу використовуємо наступний запит http://search.yaca.yandex.ru/yca/cy/ch/site.ru/. Отже, якщо домени склеєні то мають і відновитися попередні показники блогу такі як ТИЦ та ПР.

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.