понеділок, 7 листопада 2011 р.

Betfair – найбільша у світі біржа ставок

Тим, хто раніше ставив ставки тільки в букмекерських конторах, спочатку буде незвично бачити велику кількість коефіцієнтів на одну й ту ж саму подію, які постійно змінюються, а також можливість робити ставки як ЗА так і ПРОТИ вибраної події, наприклад, перемоги команди чи кількості забитих м’ячів. Біржа ставок Betfair працює по-іншому. Хоча, це також де в якій мірі букмекер, який пропонує своїм гравцям найкращі коефіцієнти. Betfair не виставляє коефіцієнти самостійно, так як це роблять букмекерські контори. На біржі вони формуються самими гравцями. Наведу найпростіший приклад, який дасть зрозуміти модель роботи біржі. Два товариші вболівають за різні команди, які сьогодні грають, і кожен впевнений у своїй перемозі. А батько одного із товаришів вважає що у матчі буде нічия. Вони роблять ставки, а Betfair, тим часом, приймає їхні гроші, утримує їх до завершення матчу та віддає переможцеві, залишаючи собі 5% від виграшу одного з них.

Ставити на біржі значно вигідніше ніж в звичайній букмекерській конторі. Це і вищі коефіцієнти, і можливість виставляти свій коефіцієнт, і ставки ПРОТИ, але найголовнішими перевагами біржі Betfair над букмекерською конторою, на мій погляд, є можливість торгівлі та антиекспреси. Займаючись торгівлею на біржі, а не ставлячи звичайні ставки, ви можете значно знизити ризики програшу вашого депозиту та отримати прибуток навіть ще до початку матчу. Принцип торгівлі полягає в тому, що ви робите ставку ЗА, потім чекаєте доки коефіцієнт знизиться та робите ставку ПРОТИ, в результаті чого отримуєте гарантований прибуток незалежно від результату матчу. Або спочатку ставите ПРОТИ та чекаєте підвищення коефіцієнту. Скажете що це занадто просто? Сиди і заробляй. Але це не так. Адже на зміну коефіцієнту впливає дуже багато різних чинників і він може піти зовсім не туди куди очікуєте і в результаті, замість гарантованого прибутку, отримаєте гарантовані збитки. Придумано багато різних стратегій торгівлі. Вивчайте, обирайте ту, яка вам більше підходить, тренуйтеся і вперед…

Ще одна перевага біржі Betfair – це можливість ставити антиекспреси. Тобто, складаєте звичайний експрес із декількох матчів та ставите проти нього. Виступаєте ніби в ролі букмекера, адже для виграшу вам потрібно щоб такий експрес не зіграв.

Також Betfair пропонує робити ставки на велику кількість різних видів спорту: теніс, футбол, хокей, баскетбол, крикет, перегони на конях, ставки на формулу 1, мотоспорт і т.д.

Betfair дає великі можливості для заробітку, але для цього потрібно багато вчитися, тренуватися та працювати. Отже, делаем ставки, панове!

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.