неділя, 31 липня 2011 р.

Власна справа. Магазин секенд хенд. Де взяти товар та як вибрати

Отже, продовжую розповідати про те, як відкрити власний магазин вживаного одягу секенд хенд. Сьогодні, власне, про сам товар. Скільки коштує, де взяти, та як вибрати.
Приміщення під магазин знайдено. Далі займався обладнанням. Нічого такого особливого не придумував. Стійки для одягу робили саморобні, купив плічки, для початку взяв 100 шт., яких після завозу товару виявилось замало, потім ще докуповував, повішав дзеркало.
Пошуком оптовиків займався через інтернет. Так я к у мене не було знайомих які займаються секендом порадитись не було з ким. Знайшов в нашому обласному центрі одну єдину фірму яка займається поставками секенду. Також знайшов декілька в сусідній області. Всім написав з проханням вислати прайси. Найоперативнішими виявились з першої фірми, відповіли десь за пів години. Від інших відповідь прийшла через кілька днів, деякі зовсім не відповідали. Отже вирішив їхати до найоперативніших. Якщо є можливість, то раджу поїхати до кількох оптовиків, подивитися товар, пошукати про них відгуки, зрівняти ціни.
Як вибрати секенд хенд. Як вже писав раніше, найчастіше на базах продають англійський, німецький та голландський секенд хенд. Можна також натрапити й на шотландський, швейцарський та французький, але такого я не зустрічав, завозять його напевно мало. Секенд є оригінальний, тобто в пакетах фірми що збирала його, запакованих у тюки по 100-150 кг. А є вже перебраний та посортований по 20-50 кг. Сортований коштує в 2-3 рази дорожче оригінала. Що купувати вибирати вам. Переваги сортованого в тому, що ви бачите що купуєте. Якщо купуєте, наприклад, шорти, то там будуть саме шорти нормальної якості і в нормальному стані, а не щось інше. Недоліки – висока ціна. В оригіналі може попастись що завгодно – від модних майже нових речей до старого брудного ганчір'я. А з іншого боку - невисока ціна та й цікаво, відкриваючи пакети, дізнатися що ж туди поклали багаті англійці чи голландці. Я брав оригінал. Серед речей, які мені попались, були й модні і цікаві, наприклад, нове кімоно, нова вечірня сукня, кілька сорочок відомих світових дизайнерів, джинси “Левіс” та інше.
Отже по оригіналу. Як обирати. Беріть тільки у тих оптовиків, які дозволяють передивлятися тюки з одежею і де немає мінімальної партії покупки. Зазвичай схема така – обираєте декілька тюків, дивитесь і один купуєте. Передивлятися краще весь тюк, а то зверху можуть бути якісні речі, а в низу нікому не потрібне лахміття. Коли відкриєте тюк – понюхайте. Запах повинен бути відносно приємним, не повинно бути неприємних чи різких запахів. Зверніть увагу на пакети. Більшість з них повинні бути цілими та фірмовими. Ну а далі відкривайте по пакету та передивляйтесь. Якщо речі нормальної якості та вам подобаються – купуйте. Якщо ні – переходьте до іншого тюка. Далі буде…

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.