середа, 20 липня 2011 р.

Власна справа. Магазин секенд хенд. Реєстрація ФОП

В попередньому дописі Власна справа. Магазин секенд хенд. З чого розпочати я розповів про те, як з’явилася ідея відкриття магазину секенд хенд. Сьогодні розповім про подальші свої кроки.
Далі був пошук приміщення. І знайшов його доволі швидко. Приміщення на другому поверсі будівлі 33 кв.м., в якому раніше був магазин одягу. В будівля також є ще декілька магазинів та перукарня. Отже, приміщення знайдено.
Подальший план дій був такий:
 1. реєстрація як фізичної особи підприємця,
 2. укладання договору оренди приміщення,
 3. закупівля та встановлення обладнання,
 4. закупівля та сортування товару,
 5. отримання необхідних дозволів,
 6. початок роботи магазину.
Зразу ж розповім про помилку в цьому плані. Дозволами починайте займатися зразу ж, не відкладаючи на потім, а то їх отримання в мене розтягнулося на декілька тижнів, через що 2 тижні магазин простояв закритий очікуючи дозволу на початок роботи від пожежної служби.
Повернімось до реєстрації ФОП. Ця процедура зайняла один день. Зранку пішов в райдержадміністрацію до державного реєстратора. Отримав реквізити для оплати за реєстрацію ФОП. Пішов в банк, заплатив – реєстрація фізичної особи-підприємця коштує 34 грн. Далі заповнив необхідні бланки, в яких вказав свої данні та види діяльності, якими буду займатися. Вказував “Роздрібна торгівля вживаними товарами в магазинах” та “Роздрібна торгівля одягом”. Держреєстратор внесла мої данні до бази даних та видала мені свідоцтво про реєстрацію та пакет документів для податкової і пенсійного.
Далі пішов з цими документами в податкову. Там написав заяву на взяття на облік як платника податку та заяву на єдиний податок. Потім заплатив єдиний податок за поточний місяць і отримав свідоцтво про сплату єдиного податку. Також в податковій пронумерували, прошнурували, зареєстрували книгу обліку доходів. Купляв її в магазині канцтоварів.
Потім заніс документи в управління пенсійного фонду де отримав повідомлення що мене взяли на облік як платника єдиного соціального внеску. На цьому процедура реєстрації фізичної особи-підприємця була завершена. Все доволі просто, швидко і зрозуміло. Далі буде….

15 коментарів :

 1. А не маєш бажання детальніше написати про реєстрацію ФОП, маю намір також розпочати щось власне і цікавлюся цією темою та не знайшов жодного послідовно описаного процесу реєстрації. Думаю буде цікаво не лише мені так би мовити пост по свіжих слідах.

  ВідповістиВидалити
 2. Просто хочу побажати успіхів у вашому почині. Колись реєструвався приватним підприємцес сам - правда ніц з того не вийшло - як виявилось потреби в такій реєстрації у мене тоді не було. І, звичайно, сподіваюсь будете ділитись із нами вашим досвідом. На все добре.

  ВідповістиВидалити
 3. Юрко, про що детальніше написати? Запитуй що не зрозуміло. Головне мати цікаву ідею. Ту ще залежить від того чим займатися будеш. Бо реєстрація ФОП то найпростіше. Там більше проблем буде з різними дозволами ніж з реєстрацією.

  ВідповістиВидалити
 4. Ось цікаві роздуми про «секонд хенд»
  http://www.ex.ua/load/54060

  Сподіваюся, буде цікаво.
  ;)

  ВідповістиВидалити
 5. Руслан, дякую, послухав. Але нічого нового чи цікавого не почув. Йдеться там про те, що секенд хенд переносить енергетику попереднього господаря на новго. Особисто я не думаю що воно так. А якже автомобілі секенд хенд, не всі ж на нових їздять, чи навіть гроші - через скільки рук вони проходять потрапивши до вас і бактерій там вистачає але ніхто ж від них не відмовляється. Автобучи, маршрутки, поїзди - їх ж не замінюють на нові після кожної поїздки... А їжа, яку нам продають в магазинах з цілою купою небезпечних добавок... Так що не думаю що секенд небезпечний.

  ВідповістиВидалити
 6. Ну, стосовно «енергетики» то я до цієї теми взагалі ставлюся зі скепсисом, а от психологія людини, котра звикла вдягатися із «секонда» - це психологія «доношувача чужих речей».
  Хоча, як показує мій досвід, справді якісні речі можна (імовірно) знайти лише у секонді. За невеликиким виключенням. У решті торгівельний точок, як правило, більш чи менш якісні підробки.

  От така от дилема....

  ВідповістиВидалити
 7. психологія людини, котра звикла вдягатися із «секонда»: Людина, яка розуми, шо в нас в магазинах або дешевка або нічим не виправдані ціни. Чому в колінз/адидас/геп/манго Юкрейн николи не видно речей, яки були на подіумі? Тому що бренди в нашу сторону викидають тільки однокольорови банальні одежинки, (маша з іванівки все одно купить бо марка), а якщо шось нове, воно кошту стільки скільки тупо платити за тканину и нитки. У кого з іноземців не питаю, віддали б вони $100-$150 за джинси, жодного разу не почула "так".

  Я давно не була на секондах; років 5-6 тому там дійсно було золоте дно, зараз все цікаве одразу забирають, а власний час став дорожчий. Та ще й продавці занадто грубі.

  На жаль, зараз як в 90х: або за кордон іду з пустими чемоданами, а звідти затарена на сейлах, або (чого не було в 90:)) замовляю на е-бей.

  ВідповістиВидалити
 8. Привіт,я планую відкрити магазин із секон хендом,мене цікавлять які дозволи потрібні на це і яка має бути назва власності?Дякую

  ВідповістиВидалити
 9. Пидскажить хто з якими перевирками може приходити.... з дозволами все понятно..видкриваєм магазин секонд-хенду.

  ВідповістиВидалити
 10. добрий день.на сьогодні яка сума єдиного податку.

  ВідповістиВидалити
 11. Доброго дня!
  Які ще потрібні документи для відкриття Секонд Хенду?Кромі підприємця та пожежної інстанції.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. На той час цих документів було достатньо. Думаю що зараз мало що змінилось.

   Видалити
  2. Які документи потрібно щоб оформитися підприємцем?

   Видалити
  3. Паспорт, ідентифікаційний код

   Видалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.