пʼятниця, 15 квітня 2011 р.

Фріролли, фріролли...

За 5 днів зіграв ще близько 25 фріроллів. Вчора дійшов до 8 призового місця та виграв 1,25 долара. В середньому виходить 3 долари з 60 фріролів. Дістали вони мене вже.... Та й дружина не в захваті від того що я дурно за компом просиджую годинами...  Думав я думав та й вирішив пограти в кеш на виграні гроші. Гроші були в різних 3-ох румах: 0,75, 1 та 1,25 долара. Грав безлімітний холдем на мікролімітах по 0,02/0,04 долара. Перших 75 центів якось дуже швидко зникли. Карта не йшла зовсім. Коли залишилося десь 40 центів пішов ол-інн з КК та програв.

З 1 доларом було цікавіше. З другої чи третьої роздачі отримав пару четвірок та ще дві четвірки на флопі. Вперше мені попалося каре. Я олл-ін. Ще двоє підтримали і я забрав банк десь 3 долари з копійками. Але через деякий час все програв попавши на каре. В мене АА - на флопі А37. Я олл-ін. Всі скидають - один підтримав. У нього 33. На терні приходить дама і... я вже потираю руки... і тут 3. Ну от і скажіть що покер це не лотерея. Не раз вже помічав граючи у фріролі як хтось йде в ол-інн з 78 проти королів чи тузів і йому стріт приходить, чи ловить сет або дві пари на рівері. 

Ну а останній 1,25 програв сьогодні в хедс ап. Спочатку трохи пограв за столами. Трохи програв, трохи виграв. Десь за годину вже було 1,56. Думаю, ану в хедс ап пограю. Пограв... І знову те ж саме... Напевно потрібно забути про кнопку ол-інн. В мене тузи. Я рейз. Він ре-рейз. Ну, думаю, з чим він може піднімати мій рейз. Тузи у мене. Значить або АК, КК, або молодша пара. Урівнюю. Приходить J та ТТ. В результаті йду в ол-інн та програю його сету десяток. А був у нього АТ. От і чого він ре-рейзив з такими картами? Лотерея... що не кажи.

Перші думки такі: Дурницями якимись займаюся.... Та пішло воно все... Але ж розумію що це я не вмію грати в покер ось тому і результат такий. Що без банкролл менеджменту нікуди. І з доларом чи двома нікуди не піднімешся. Та й про кнопку олл-ін варто забути. Краще в таких випадках скидати карти напевно чи що? Чи грати тільки в лімітований? Скоріш за все без депозиту не обійдешся. А то стартовий капітал на цих фріролах можна й рік набивати... От треба було записати свою гру у відеофайл. Іншим разом так і зроблю.

4 коментарі :

 1. Сам колись намагався підняти трохи грошенят на покері....і з долара до 20 доходив...і зливи банку були....шкода чесно кажучи часу...сидиш перед монітором і чекаєш тієї фартової комбінації...пару годин летять як хвилина....вважаю,що це треба сприймати як хоббі,а не як заробіток....рано чи пізно ти всеодно програєш,і тоді просто стає шкода за весь до того потрачений час і зусилля...треба сталеві нерви мати)....Справа твоя особиста,але краще,щоб дружина тебе не бачила за таким заняттям....суто моя суб'єктивна думка.Успіхів

  ВідповістиВидалити
 2. але краще,щоб дружина тебе не бачила за таким заняттям - то це як зробити???

  Для когось це хобі, для когось робота. У кожного свій шлях.

  ВідповістиВидалити
 3. багато хто вважає що фріроли - то зло...Насправді реального покеру там важко побачити - всі грають дуже бездумно,беспечно - зовсім не так як в турнірах з реальним бай-ином...погравши фріроли - важко грати "по справжньому" де гравці ведуть себе за столом зовсім по іншому,обдумуючи свої дії наперед,готуючи "пастки" суперникам на протязі багатьо роздач щопи потім відібрати весь стек...

  ВідповістиВидалити
 4. згоден. фрірол то марна трата часу. варто грати хіба що приватні фріроли де грає 20-30 чол. і призовий фонд 100-200 доларів.

  ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.