вівторок, 5 квітня 2011 р.

Стратегія гри на фріролах

Безкоштовні покерні турніри потрібно також грати по стратегії, а не як вийде.

Зазвичай фрірол, в якому збирається до 2000 гравців, триває більше 3 годин.

Перша година. Турнір тільки розпочався і можна помітити, з якою швидкістю починають вилітати з нього гравці. Наприклад, на 24HPoker, за перших 20-30 хвилин вилітає десь 2-2,5 тисячі гравців із 4-4,5 тисяч, які розпочинали гру. Чому так? Багато хто з них йде зразу ж в олл-ін з будь-якими картами, сподіваючись на удачу і на збільшення свого стека в кілька разів. Думаю що це варто використати. Буду йти в олл-ін на префлопі із усіма парами від валетів і вище та з туз-король. В такій ситуації у мене повинно бути більше шансів виграти банк ніж у гравця який пушить з будь-якою картою. Якщо вилетю на початку турніру то хоча б не потрачу дурно часу - адже можна грати осторожно та вилетіти десь через годинки дві, так і не попавши в призи. Буду розігрувати всі молодші пари, одномасні зв'язки та всі "картинки" та скидати їх на великі рейзи чи олл-іни, та якщо не попав в флоп.

Друга година. Якщо стек буде більше середнього - заходити рейзом з тузами, королями, туз-король та старшими парами. Якщо стек малий - з тими ж картами зразу в олл-ін. Всі інші скидати.

Третя година і далі. З великим стеком буду розігрувати тільки сильні руки - пару тузів, королів та туз-король. Ризикувати не буду, та краще спостерігатиму як інші вибивають один одного. Із малим стеком доведеться йти в олл-ін на префлопі з першою-ліпшою картою, інакше блайнди його бистренько з'їдять. Із середнім стеком йду в олл-ін на префлопі з тузами, королями та туз-король, можливо ще й з одномасними старшими зв'язками. Розігрувати карти із середнім стеком буде невигідно, адже в разі якщо не попаду в флоп доведеться скидати. Ну а далі... якщо пройду далі то вже маю бути в призах.

Зауваження, підказки прошу в коментарі.

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.